ФОТОШОП-21

  • 24 955
  • 500
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 715
Момичета, отдавна се каня да ви питам.
Свалях от тук http://cp.c-ij.com/english/scrapbook/border/01.html  едни елементи, скрабове ли им се века, не знам точно, но ми иска код като ги отворя в ФШ. Какво да правя...  А са много красиви, искам да ги ползвам.
Айде стига бе  #Crazy
Аз преди време свалях от там и всичко нормално си ставаше...  Thinking
Сега нещо са го променили  newsm78
Какъв код ти иска? Аз свалих едно за проба - сваля се в PDF-формат  newsm78
Ако искаш имам една програмка за конвертиране на изображения от PDF на JPG... мога да ти я пусна  Peace и си готова!

Хайде сега да се отчета с поредното морско изпълнение... Нещо май започнаха да ми се изчерпват идеите за морски рамки  Crossing Arms Започват да стават много еднакви ... Добре, че снимките от морето, които исках да рамкирам, са към края Wink

# 436
  • Мнения: 1 237
Сега като го погледнах пак наистина не се връзва с другите цветове и бледнее.Ама май ще си стои така,защото направих една глупост и изтрих фотошопския файл и сега го имам само в JPG.
Mimmss,karilius ,благодаря!

Mimmss,все се каня да ти кажа колко много ми харесват морските ти снимки!
Ние за съжаление не сме ходили на море,откакто се е родила Ния,но тази година се надявам да наваксам и да имам и аз материал за "морско рамкосване".

# 437
  • Мнения: 1 110
А от мен едно семпло бебе6ко, докато дребния придремва Simple Smile

# 438
  • Мнения: 6 472
Имам нужда от помощ Praynig

Това или ето това

# 439
  • Мнения: 2 271
лулу,първата!

# 440
  • Мнения: 1 110
На мен по ми допада втората  bouquet

# 441
  • Мнения: 2 271
Ха сега де? Laughingда се "обади" и трети!

# 442
  • Мнения: 1 237
Лулу,и на мен първата ми харесва повече.

Поиграх си малко и се получи това,по-добре ли е,или да оставя предишното?Много ме  е яд,че изтрих работния файл. ooooh!

http://images14.snimka.bg/002528968.jpg

Май стана една голяма мацаница.... Tired

# 443
  • Мнения: 623
Ilenia много ми харесва   bouquet

luluаз съм за №1

# 444
  • София
  • Мнения: 715
Mimmss,все се каня да ти кажа колко много ми харесват морските ти снимки!
Благодаря  bouquet
И аз си ги харесвам Blush

Lulu първата  Peace

Поиграх си малко и се получи това,по-добре ли е,или да оставя предишното?Много ме  е яд,че изтрих работния файл. ooooh!

http://images14.snimka.bg/002528968.jpg

Май стана една голяма мацаница.... Tired
Сега пък нещо е много еднакво  newsm78
Ако зелените линии в/у хартията станат бледо сини  newsm78

Ето още едно от мен:

# 445
  • София
  • Мнения: 2 377
Лулу, аз съм и за  двете  Grinning
mimmss, как се казва тази програмка конвертиране на изображения от PDF на JPG?
Може ли и на мен да я пратиш  Praynigvessyc@mail.bg
А знаете ли как да отворя eps. файл във Фотошопа? Или с какво да конвертирам тези файлове?

# 446
  • Мнения: 1 110
И още едно бебе6ко:


http://images.rraeva.multiply.com/image/4/photos/1/500x500/29/fa … oVyXG%2C6JqWH9jCA

Последна редакция: пт, 30 мар 2007, 16:38 от kariluis

# 447
  • Мнения: 4 116
Мимс, мерси много! Ще ми е от голяма полза програмката. Имаш една  beer3  от мен.

ted_cat@yahoo.com

А сега пробвах урока с маските.... всичко добре, обаче накрая не мога да открия откъде се дава това - NEW MASK, зверих се , търсих, няма и няма, чак нервата ме хвана вече.  smile3511

# 448
  • Мнения: 623
нещо съм пропуснала...
Мимс, каква е тази програмка?
би ли я метнала и тук
lettti@abv.bg
 Hug Hug Hug

# 449
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
тед-кет да нямаш предвид на прозореца където са леърите там най-долу при блендинг опциите има една иконка и тя е зя маска ... туй ли е  newsm78
лулуто не знам и двете ми харесат ... може би първата някак си цетовете си пасват повече
едно питане от меН: някой знае ли колко са точните размери на формата 10/15 см ,преди нали обсъждахме въпроса но май не стигнахме до точни параметри ... тоест водят че размерпа е 10/15 см но всъщност не е точно число, а е по-малко например 14.98/9.98  ... оффф дано ме разберете ама ако не е ясно като се прибера от работа ще пиша

Общи условия

Активация на акаунт