ПОМОЩ-Ревматоиден артрит в много ранна възраст

  • 380 138
  • 1 509
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 984
недей да се отписваш, защото децата ти ще имат нужда от теб, така че хващай пътя за София

# 16
  • Мнения: 1 428
Незнам какво да ви кажа............Просто нямам думи.Толкова съм отчаяна,че....Ами ако се предава по наследство....ако след време и мойте деца го получат.На мен майната ми,ама децата.Аз вече съм се деформирала!
на 20 години си само,я недей да говориш така-ще ти се карам.Утайката и С-реактивния протеин колко са ти?

# 17
  • Мнения: 67
Здравей, мило момиче!!!
Аз съм с това заболяване вече 15 години. Сега съм на 37. Страшно е, но зависи от теб да си помогнеш. Наложително е да прочетеш всичко което намериш за RA да се лекуваш е задължително.Това което пиеш за невъзможността ти да се лекуваш в София не го приемам. Задължително трябва да намериш начин.Ако се отказваш така лесно не можеш да победиш това ужасно нещо наречена RA. Аз приложих лечение със златни соли и бях в ремисия 13 години. Тези години бяха чудесни, сега не съм добре,но планувам ново / за мен лечение/. Така че с помощта на точния лекар и с огромна жажда за нормален живот можеш да се справиш. Много лекари се пишат ревматолози но в клиниката по ревматология са добрите. Повярвай ми проучила съм много от тях.

# 18
  • Мнения: 215
Леле момичета идвам и аз да се опла4а!
И на мен вчера ми поставиха тази диагноза, но още не съм си направила изследванията в понеделник ще свърша тая работа...
Лошото при мен е, че преди 1 месец ми откриха и Хашимото - пак автоимунно заболяване...на щитовидната жлеза...
Сега не знам кое по-напред да лекувам...
Всичко това е последствие от раждането на дъщеря ми преди 6 месеца, че даже я и кърмя, ама като чета тука и ми се струва, че май няма да имам вече тази възможност Sad
Вие как мислете?

# 19
Определено ще трябва да спреш да я кърмиш и започвай да се лекуваш аз  отлагах лечение за да мога да кърмя по дълго време но стана по лошо .Успех при лечението и внимавай много с лекарите ако не ти вдъхва някой доверие смени го.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 326

................ Много лекари се пишат ревматолози но в клиниката по ревматология са добрите. Повярвай ми проучила съм много от тях.
Клиника по ревматология към УМБАЛ "Свети Иван Рилски". -
тази ли имаш предвид?

# 21
  • Мнения: 75
Абе всичко е до вазможностите и желанието да се мъкнеш от доктори на доктори.....

# 22
  • Мнения: 984
Абе всичко е до вазможностите и желанието да се мъкнеш от доктори на доктори.....
След като нямаш желание да се лекуваш или най-малкото да се изследваш при добри специалисти, защо въобще пусна тема. Още и в заглавието молиш за помощ, а се оказва, че не ти се занимава с доктори  newsm78 , нещо не мога да схвана

Последна редакция: вт, 27 мар 2007, 16:37 от kiki77

# 23
  • Мнения: 26
Абе всичко е до вазможностите и желанието да се мъкнеш от доктори на доктори.....
Не мила,грешиш!Всичко опира до нуждата.Ако наистина имаш нужда от помощ,"заниманието" да се лекуваш няма да ти се струва толкова досадно.Повярвай ми.. Naughty

# 24
Преди две години на моят съпруг поставиха  диагноза Ревматоиден артрит. Той имаше болки в лявото си коляно и не можеше да си сгъва крака, а в един момент започна да изпитва болка и при всяко двиижение. На него му помогна д-р Бинко Колев - лекар на спортистите в бившия стадион "Черно море". Сега се чувства така, сякаш никога не е имал такъв проблем.
Ако искаш пробвай при него, дано и на теб помогне.

# 25
  • Мнения: 898
До колкото разбирам момичето пуснало темата е от Варна...................
Във Варна Възможностите са ограничени.
До колкото съм запозната Лекарите с опит в ревматологията са двама - Александра Манушева от окръжна болница и Цекова ли Цанева ли беше не се сещам от Терапията.

При Александра Манушева не ти препоръчвам да ходиш. Здрав да си, може да се разболееш от нея. Има отвратително любезно досаден характер. Ако прегледа е половин час, само 5-10 минути ще е свързан със проблема на пациента, през другото време се занимава с нейни си други работи (много пъти и съвсем лични).

За другата от терапията нямам особени впечатления, но във варна най добрия вариант е клиниката по ревматология във Терапията............................................
Но както казват момичетата тук най добрия вариант е София..................

# 26
Здравейте на всички! искам и аз да споделя! Сега съм на 26 години, а това коварно заболяване го имам от 2 годишна възраст. но въпреки всичко родих две живи и здрави момчета- едното е на 7 години, другото на 4 месеца. Лекувала съм се с какво ли не, но сега пия само диклак 150 вечер преди лягане и той ми помага сутрин да стана без болки.Трябва да се търси и друго лечение, но  засега съм  така. Успех на всички в борабата с РА и не се отчайвайте!!!

# 27
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
И аз съм на 26 но при мен нещата не са добри пия доста лекарства но ефект имат само кортикостероидите но те не трябва да се пият много дълго

# 28
тия кортикостероиди знам че имат доста лоши странични действия.При теб как е?Мен ми бяха изписали метотрексат, но аз така и не го започнах   Embarassedиначе бях ходила при пр.Шейтанов в клиниката по ревматология на Урвич в София.

# 29
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Аз пия метотрексат от 10 месеца знам че действа по бавно от другите лекарства

Общи условия

Активация на акаунт