Шумен - 12

  • 21 508
  • 283
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 370
Гале, с обикновенни лепенки да му облепя всяко пръстче и няма да ги лапа, така ли? Сериозно ли?

# 46
  • Мнения: 9
Гале, с обикновенни лепенки да му облепя всяко пръстче и няма да ги лапа, така ли? Сериозно ли?

 Joy Joy Joy
Незнам какво да ти кажа! При нас дори и на едно пръстче да имахме лепенка имаше ефект, защото е гдничко на вкус и си вадеше ръката от устата. То вече времето се стопля, но можете да пробвате и с ръкавичка, стига да не си я маха Ивко самичък  hahaha

А онова гадното мазило се казва :DAUM-EXOL немско производство и много прилича на лак за нокти(с такава четчица е), че и на миризма го докарва  Mr. Green

Приятна срещичка да ви пожелая и да хапнете едни картофки с пилешко от мое име  Crazy ако ходите на китайския!

# 47
  • Мнения: 4 370
Момичета, как мина срещата днес! Аз не успях да дойда, че гостите ми стояха почти до 5 и нямаше смисъл вече.

Гале , благодаря ти, като за начало ще пробвам с лепенки. Ръкавичките ги сваля!

# 48
  • Мнения: 55
Здравейте шуменски мами!
Аз сам също една шуменска мама,но по-ред причини живееща в Свищов.Повода по който ви пиша е че бих желала да ме приемете във вашия отбор много бих искала да се спреателя с вас и да си подържаме вразка дайе ако е възможно и когато си доида да се запозная ако има възможност с някой от вас.С Кари се познаваме от тук от форума и от време на време си пишем в ISQ-то.Ще се радвам много ако ни приемете с моята малка мишка тук.
Ние с нея сега на 26-27март ще си идваме на Шумен защото аз ще си подавам документите във университета(ще ставам уж студентка  Embarassed).Ами да ви се представя казвам се Славка и имам една малка прекрасна кукла на име Ивайла.
Приятно ми е!  bouquet

# 49
  • Шумен
  • Мнения: 67
Добре дошли Славка и Ивайла Hug.

# 50
  • Мнения: 903
slaveto, добре сте дошли с Ивайла. Разбира се, че ще те приемем и ще се радвам да се видим и на живо.
Виждам ,че срещата не е била много голяма. Аз също не успях. Другата седмица ще се постарая.

# 51
  • Мнения: 112
Добре дошла Славе, ще се радваме да ни пишеш какво става от време на време в Свищов.  Grinning
За срещичката да кажа, че много добре си мина, нищо че бяхме скромна групичка, пак беше хубаво! Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 1 802
Привет, момичета! Как мина срещата? Много завиждам (благородно, разбира се!) на всички които сте присъствали, толкова исках да се запозная със вас...   bouquet
Ние сме си вече в къщи. Бяхме в болница по ред причини... просто след операцията Викито е с много слаб имунитет и лови всичко което мине покрай нея  Tired Сега ще ходим само на инхалации 2 пъти на ден, докато отмине малко кашлицата  Tired

Надявам се на следващата среща да се включа и аз  Hug

Славка, добре дошла! Simple Smile

# 53
  • Мнения: 55
Здравейте как сте днес мами!
Ние днес изкарахме един чудесен ден цял ден бяхме на вън след боледуването успяхме да хванем един ден прекрасен да се разьодим преди да премине циклона който дават че ще премине през България в средата на седмицата.
Момичета скоро мислите ли да се събирате пак?
Много ще се радвам като си дойдем по следващата седмица да има збирка и да пресъствам на нея да се запознаем лично и в бъдеще да се срещаме когато си идвам Grinning.
Аз ще ви оставям за сега че мисля да попрегледам някой и друг ред че мене чака Mr. Green.
Чао и лека вечер на всички!

# 54
  • Мнения: 4 370
Добре дошла на Славка и Ивайла!   bouquet

Кой е навит за среща тази неделя?

Днес ходихме до дома за деца във Васил Друмево с Димана и занесохме дрехите, които бяхме събрали доста отдавна!

# 55
  • Smallville
  • Мнения: 994
Здравейте всички,аз пропуснах срещата(пак),но бяхме планирали излет на паметника и като последица имам ужасна мускулна треска Sick.За съжаление и тази неделя няма да мога да се включа,че в петък пътуваме за Пловдив,ще бъда на фестивал на прическата и после мога да ви "светна" в последните модни тенденции в косите Wink
Много съм щастлива,като ходя там,връщам се една такава,заредена с нови идеи и емоции Flutter
Славе,добре дошла в нашия отбор  bouquet
Ани,Роберта е съгласна,ако не е късно вече де,да се разберем и да се видим

# 56
  • Мнения: 4 370
Дани, задължително нащракай снимки и после искаме да гледаме новите модни тенденции.

Аз сега ще говоря с човека и ще ти пиша пак.

# 57
  • Мнения: 55
Добро утро хайде да си пйнем по едно кафенце и да се захващаме със задачите си!
Желая лек ден на всички! newsm10

# 58
  • Мнения: 4 370
Славе, мерси за кафенцето, а ето и от мен чая

# 59
  • Мнения: 2 609
Добре дошли и от мен на Славето и Ивайла! Hug

Общи условия

Активация на акаунт