Натриев Глутамат, Маргарин, Подсладители и други вредни съставки в храните

  • 34 245
  • 303
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 242
ааа за магданоза ще стане боя  smile3534 smile3508 newsm47

# 271
  • Мнения: 3 810
Мами, отдавна се каня да ви почерпя с филия намазана с маргарин, отгоре парче шунка, кашкавалче и ... стрък магданоз.... Да ви е сладко!

 Joy май си просиш боя Laughing

Но иначе казано, ако заменим маргарина с краве масло, ако кашкавала е от нашия, ако вместо шунка сложим от домашната ми наденица- приятен апетит!  chef

# 272
  • Мнения: 4 150
Цитат
да не  говорим 4е всички безалкохолни дори и на "елитни " марки са със следните подсладители

Точно това ви каzвах и преди.Тук ни тьпчат с такива неЩа постоянно и от години.В БГ тепьрва Ще навлиzат в крак с ЕС...лоШо...а си мислят,4е е добро.Колкото по хубава опаковка толкова по лоШо сьдьржание.

От чипса най чист е тоzи само сьс сол.Никакви паприки,сирена и други подобни.Автоматично има МНГ ..Е621.

Неzнам как така Ще кажеШ на лелката в ДГ "Не искам да се дава на детето ми това" и те го дават.Ами Ще им иzиграя една скрита сцена,че детето ми е поврьЩало цяла ноЩ и Ще намеря начин да бьдат стреснати по дьлбоко.
Полzвайте религиоzни причини или медицински.Беz да се обяснявате много.Лекарят наредил това да не се яде и край.От това най ги е страх.И тона,с който го каzвате трябва да е много твьрд.

Но това е само zа отделни случаи.Ако искате цялостна промяна,става с писма....Тук не стана такова неЩо и всеки се спасява индивидуално.Затова го и предложих.Иzвинете Peace

За филията...
Ако магданоzа е от баба от село...да няма куче,което я вьрШи в двора по магданоzа и тн?

# 273
  • Мнения: 11 607
Ееее, ама вие се усмихнахте, мами! Така ви искам! Някой казвал ли ви е скоро,че усмихнати сте по-красиви???
Вижте забравих, към филията чаша с безалкохолно да предложа.....
Темата е сериозна и исках малко да отпуснем напражението.....

# 274
  • Мнения: 3 810
А! че магданоза ми вирее на терасата!

Безалкохолното да  е прясно изцеден сок Mr. Green

# 275
  • Мнения: 11 607
Безалкохолното да  е прясно изцеден сок Mr. Green

Не разваляй идилията на филията с маргарин.....
В крайна сметка с какво предлагате да си мажа филията сутрин? Това сериозно. Не, няма да е с маргарин - това е сигурно. От 1 година някъде не го ползвам, но и кравето масло не е свят... То затова едно време са яли циганска баница....

# 276
  • Мнения: 2 761
В http://www.spiralata.net/booklist.php?LangID=0&Letter=%C0  има една книга на Атерхов за суровоядсвото.Та в нея накрая има рецепти за дома6на боза(не знам как я пиете,ама за който оби4а),както и за дома6ен ка6кавал,сирене,извара и т.н.

# 277
  • Мнения: 667
Мами, отдавна се каня да ви почерпя с филия намазана с маргарин, отгоре парче шунка, кашкавалче и ... стрък магданоз.... Да ви е сладко!

за мес с кремвирш или македонска наденица, ако може!!!
... и да ми ръснеш Е621!!!

# 278
  • Мнения: X

Хайде сега, Вие имате ли наблюдения върху това масло, че него хапваме удома?
 Thinking

# 279
  • Мнения: 11 607

Хайде сега, Вие имате ли наблюдения върху това масло, че него хапваме удома?
 Thinking

Уцели десятката - и ние сме на него! Впечатления никакви! Само това ми е впечатлението,че едното пакетче в хладилника свърши и сме започнали второ! С много ли вредности сме се сдобили?

# 280
  • На небето
  • Мнения: 5 530

Хайде сега, Вие имате ли наблюдения върху това масло, че него хапваме удома?
 Thinking

Уцели десятката - и ние сме на него! Впечатления никакви! Само това ми е впечатлението,че едното пакетче в хладилника свърши и сме започнали второ! С много ли вредности сме се сдобили?

И ние сме на Миклар, само, че 100% вариянт. Синя и зелена опаковка, с нарисувана ферма със крави.

# 281
  • Мнения: 4 150
В това масло виждам добавени витамини...хайде няма нужда от тях...Ей,все гледат неЩо да сложат... Twisted Evil
А и Д лесно се предоzират и са токсични.

Ей това масло сьм го гледал под лупа и е ок.
http://www.kerrygold.com/usa/irishbut.html

# 282
  • Мнения: 2 242
ауу чудна гладка 'обогатено с вит.А и вит.Д' направо комбинация трепач  Mr. Green .....чудя се кое още може да се добави .... но тез двата май бият рекорда по опасност за здравето от предозиране
идеална комбинация ще е с обогатено с витаминки млекце, и да не забравим да разтворим вътре имуностимуланта   Flutter

# 283
  • Мнения: 11 607
Ей това масло сьм го гледал под лупа и е ок.
http://www.kerrygold.com/usa/irishbut.html
Има ли го в Бг и на каква цена?

# 284
  • Мнения: X
Уцели десятката - и ние сме на него! Впечатления никакви! Само това ми е впечатлението,че едното пакетче в хладилника свърши и сме започнали второ! С много ли вредности сме се сдобили?
Аз много го харесвам, има лек, ненатрапив вкус, маже се лесно и не е толкова скъпо - пакетират го в Кичево до Варна.
В това масло виждам добавени витамини...хайде няма нужда от тях...Ей,все гледат неЩо да сложат... Twisted Evil
А и Д лесно се предоzират и са токсични.

Ей това масло сьм го гледал под лупа и е ок.
http://www.kerrygold.com/usa/irishbut.html
Аз мисля, че само за "ей - така" ги пишат тия витамини. Едва ли се престарават. А това КериГолд на каква цена го взимаш?

Общи условия

Активация на акаунт