Фото Шоп-19

  • 24 254
  • 477
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 039
Malena, абсолютно си права! Даже не бях забелязала, че наистина прилича на сватбен орнамент! Ама като  не съм си свалила достатъчно елементи... нО - ще се поправя - благодарности за критиката   bouquet

точно това исках и аз да добавя,  - с времето ще събереш доста елементи

# 31
  • София
  • Мнения: 6 743
Malenna   Hug  bouquet - пу-пу, да ти е жива и здрава  Heart Eyes .Наистина е невероятно красиво дете и още повече засилва желанието ми за момиченце  Blush
Може ли и на мен овцата  Embarassed (kokolaj@abv.bg ) Благодаря предварително  Hug

За рамките - аз да си призная, не знам как се рисува с пустите четки  Embarassed и като ви гледам нещата имам чувството, че никога няма да се науча  Sad   
Малена, тези зелените цветенца на последната рамка пак ли са четки  newsm78 И как си направила картината в ляво така, че хем да е отгоре върху снимката, хем да изглежда, че е под рамката, а си е едно цяло - дано ми разбрра объркания въпрос  Laughing   Praynig

# 32
  • Мнения: 357
Имам един въпрос.Като отворя нов документ на слоя който ми се отваря горе в левия ъгъл ми се появяват 2 малки квадратчвта-в едното пише 01,а в другото има картинка на пощенски плик.Какво означава това знае ли някой?Струва ми се,че преди не ми се появяваше това.

# 33
  • Мнения: 6 039
Malenna   Hug  bouquet - пу-пу, да ти е жива и здрава  Heart Eyes .Наистина е невероятно красиво дете и още повече засилва желанието ми за момиченце  Blush
Може ли и на мен овцата  Embarassed (kokolaj@abv.bg ) Благодаря предварително  Hug

За рамките - аз да си призная, не знам как се рисува с пустите четки  Embarassed и като ви гледам нещата имам чувството, че никога няма да се науча  Sad   
Малена, тези зелените цветенца на последната рамка пак ли са четки  newsm78 И как си направила картината в ляво така, че хем да е отгоре върху снимката, хем да изглежда, че е под рамката, а си е едно цяло - дано ми разбрра объркания въпрос  Laughing   Praynig

имаш я овцата / май всички майки на момченца искат таяз очица  Laughing Laughing Laughing/
зелените цветя не са четка, ами директно кропнати от картинка, ще ти ги изпратя и тях, ако ти вършат така работа  Wink

# 34
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
Ilenia честит рожден ден и от мен   bouquet
малена ми май доста хора ще я искат овчицата  Mr. Green моля ако не е нахално и на мен да я пратиш desytass@abc.bg харесах си и сламената кукла също от последната ти рамка

# 35
  • Мнения: 1 873
Е, не не мога!  rotfImao Маленна ме разби!!!Биляна кажи как постигна ефекта на дълбочина в долния ляв ъгъл на рамката?

# 36
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
Е, не не мога!  rotfImao Маленна ме разби!!!Биляна кажи как постигна ефекта на дълбочина в долния ляв ъгъл на рамката?

не съм биляна но се осмелявам да предположа  Thinking слоя със снимката е дублиран,изрязан във формата и е копиран в нов слой,слоя който е към рамката има сянка е е поставен над другия за да има този дълбочинен ефект ... ако не е така се извинявам ама ме сърбяха ръцете да предположа  Laughing тъй или иначе тя ще си каже  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 623
вече изпитвам неудобство да публикувам, толкова сте добри , че си мисля, че като пусна рамка ви се набиват на очи само грешки и кусури
не мога да повярвам!твоите рамки са просто нечовешки, а ти говориш за кусури?!?!
сега само не казвай, че великденската украса е твое дело....

KaРмeНчеТо,
на втората Дария е като ангелче,
абе изобщо такива сладурани има тук, че няма как на мъжките майки да не им се прииска да имат момиченца Grinning

една семпла от мен, нещо не се получи, макар че много исках да стане добра рамка с любимите ми ръкавички, които моят калпазанчо пожела да сложи само един-единствен път и то вкъщи Confusedдобре че го заснех....

# 38
  • на село
  • Мнения: 3 928
fun lovin   -на мен ми харесва, много сладко е станало,
а за снимките на Malenna - без коментар   bouquet,  винаги са много свежи,
а малката Малена от ден на ден става все по -голяма чаровница и наистина и на мен ми се струва, че доста е пораснала.

Ето една и от мен, изсмукана от пръстите, правя я от 3 дни/ ту я започвам, ту я оставям  Blush/ и все нещо не ми харесва и това е вече последно, повече няма да се занимавам с нея

# 39
  • Мнения: 1 873
fun lovin Готина е много рамката, самата идея много ми допада.
НелиСА Много е хуабва рамката, само жабата не ми стои добре, иначе като композиция е супер!

# 40
  • Мнения: 2 957
fun lovin  много е хубава рамката  HugИ ръкавичките са страхотни:)

 НелиСА и твоята е много свежа:)

Аз започнах една рамка с идеята да се получи нещо много семпло,а то какво стана...

# 41
  • Мнения: 623
amber, прекрасна е!

# 42
  • Мнения: 1 182



запис  Hug

# 43
  • Мнения: 1 400
Набързичко реших да погледна след тридневно отсъствие и вие ме разбихте направо! Нова тема, още нови хора - супер сте просто!!!
Отивам да чета назад...

# 44
  • Мнения: 6 039
KaРмeНчеТо, Desytka ти е отговорила всместо мен

бях на 5 часова раходка, наваля ни дъжд, но не ни уплаши, накрая целите бяхме в кал, но пък станаха страхотни снимки днес
още не съм ги изтеглила, но вяврам че са добри кардите


аз да взема тая овчица да я кача в сайта и който я иска да си я тегли Wink

amber, рамката може да не е семпла, но е стилна, и веднага си личи снимката с какво е снимана - супер е!


НелиСА, виждам много нарушения - и ти ли като дъщеря си караш без книжка, и ти ли я возиш на предната седалка без колан? а? Joy
поздравления за рамката Wink

fun lovin, аз съм влюбена в сина ти и всичко, което правиш много ми харесва, просто като видя привю-то и знам ,че рамката ще е много хубава


Общи условия

Активация на акаунт