Фотошоп-18

  • 17 290
  • 339
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 623
mimmss, наистина емного красива...както и предната....имам и още фаворити от последните 3 теми, но няма смисъл да ги посочвам...завиждам благородно на продуктивността ти и на дъщеря ти, че си има толкова огромно албумче  Grinning

аз съм започнала сума рамки, които след като вече знам как ще изглеждат зарязвам, защото не ми се занимава с изрязване и изобщо с по-пипкавата част....ужасна съм!

ето една завършена, с изключение на датата, но хич не ми се рови по дисковете да я търся, така че остава за някой друг път...хич не съм организирана ...

да не забравя този път да кажа колко се радвам на новите попълнения - значи темичката изобщо не замира за моя огромна радост Heart Eyes

# 286
  • София
  • Мнения: 715
fun lovin много е хубава рамката!  Hug
Само едно малко уточнение - HOUSE,  не HAUSE  Peace

# 287
  • Мнения: 623
fun lovin много е хубава рамката!  Hug
Само едно малко уточнение - HOUSE,  не HAUSE  Peace
Embarassed
поправям го веднага!благодарство!

# 288
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Момичета, не зная колко от вас следят темите за конкурса, затова пускам и тук част от решението. Реши се да се включим в благотворителния Великденски базар. За целта ще има и конкурсна част, която все още се избистря откъм условия. По-важното е, че имам молба да се включите блгтворително с рамки ето в тази тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=169946.0
Идеята е да се предложат на желаещите около 20-30 рамки, а после всеки да си харесва номерче и да праща снимка на детето си, кято иска да сложи вътре. Задачата ни ще е да вмъкваме снимката/съответня автор на рамката/ и да я изпращаме до получателя. Паричките ще се превеждат по сметката на ДБМ или лично на Дамаянти.
Моля, следете и темата за промени и решения. Можете и да предложити идеи.

# 289
  • София
  • Мнения: 6 743
Мимс, рамката "Look at the camera" e ВЪРХОВНА - страшно много ми хареса  Heart Eyes
Малена - малката госпожица така радва окото - моля не спирай  Praynig
Малката, първият ти опит е много обнадеждаващ - дерзай   bouquet
Аз се тормоза с една покана за рожден ден на малкият ми син, но нещо давам заето  Sad
Дайте идея за интересен текст вътре  Praynig

# 290
  • София
  • Мнения: 82
Аз се тормоза с една покана за рожден ден на малкият ми син, но нещо давам заето  Sad
Дайте идея за интересен текст вътре  Praynig
                   ЗАПОВЯДАЙ,ЗАЕДНО ДА КУПОНЯСВАМЕ,
                   ВКУСНИ ЛАКОМСТВА ДА ХАПВАМЕ,
                   И В ИГРИ ДА СЕ ЗАХЛАСНЕМЕ!!!

Току що си го съчиних  Blush.Дано ти харесва  Hug

# 291
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
fun lovin много е хубава рамката!  Hug
Само едно малко уточнение - HOUSE,  не HAUSE  Peace
Embarassed
поправям го веднага!благодарство!

Аз отново не виждам снимка  Sad

# 292
  • София
  • Мнения: 6 743
Петлето, много ти благодаря  Hug   bouquet

Момичета, имам молба.Мога ли да пусна (който разреши!!) линкове към сайтовте с вашите рамки в темата "Битката за любовта"
Ако някой си хареса някоя вече готова ваша рамка, да ви поръча да му сложите негова снимка  Hug

# 293
  • Мнения: 1 502
Момичета, невероятни сте! Вечер като съм грохнала от умора, винаги влизам да ви погледам красотите, че да се разтоваря малко. mimmss, Малена, възхищавам ви се!   bouquet

За себе си няма да коментирам, срам, нищо не съм правила.  Embarassed Надявам се след рождения ден на малкия да имам повече снимков материал и да направя някоя друга рамка за случая.

Честит ви 3-ти Март! bg

# 294
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Момичета, помагайте на Дамаянти!

Моето предложение е да не е линк към албумите ви, а просто да подберете по 2-3 рамки, да махнете снимката и да пуснете линк директно в темичката й. Колкото по-бързо и повече рамки покажем, надявам се толкова повече парички да съберем за дечицата.
Отивам да прегледам моите рамки, дано до тогава някой да ме е изпреварил и да е пуснал вече Heart Eyes

# 295
  • Мнения: 2 957
Не мога да не се похваля с новата си придобивка:)

Ужасно съм  щастливаааа  newsm44

# 296
  • Мнения: 6 039
Амбер, честитооооооо

и аз много се радвам за теб, прекрасни снимки да направиш и все по-добра да ставаш


МОМИЧЕТА, МОЖЕ ЛИ ТЕЗИ РАМКИ, КОИТО НАПРАВЯ АЗ, И АКО НЯКОЙ ГИ ХАРЕСА, ДА ПРЕВЕЖДА ПАРИТЕ НА НА ДБМ, А НА СДРУЖЕНИЕТО НА КОЕТО АЗ СЪМ ЧЛЕН, И КАТО НЕГОВ ЧЛЕН Е ЛОГИНО ДА РАБОТЯ ЗА НЕГО?

Последна редакция: сб, 03 мар 2007, 14:19 от Malenna

# 297
  • на село
  • Мнения: 3 934
Петлето, много ти благодаря  Hug   bouquet

Момичета, имам молба.Мога ли да пусна (който разреши!!) линкове към сайтовте с вашите рамки в темата "Битката за любовта"
Ако някой си хареса някоя вече готова ваша рамка, да ви поръча да му сложите негова снимка  Hug

Аз съм съгласна, пускай Дамаянти, линка за албума ми е в подписа.

микки-  аз в момента не мога да махна снимките от рамките, че съм на работа, ако не е проблем мога да подбера няколко, но ще са със снимки.


amber - Честито, най -прекрасните мигове да запечаташ с него.

# 298
  • Мнения: 1 630
Амбер, честито
Супер апарат

Много красиви рамки   bouquet

# 299
  • Мнения: 4 406
http://good-times.webshots.com/photo/2274254760099772635WRGpVQ
понеже снощи нямах нет, имах време за Фотошоп  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт