Капсули за отслабване или номера на китайката - 4

  • 36 110
  • 273
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 158
Момичета искам да питам, ако някоя от Вас знае, това ли са прослувутите капсули и дали някоя от вас си е купувала от тези сайтове: http://kupime-bg.com/osc2/index.php?cPath=27 ;http://www.starlight.pm-co.net/stars_detail.php?starID=182&catID=add, ако ДА след колко време Ви ги доставят?

# 241
  • София
  • Мнения: 2 896
Това са капсулите. В китайския магазин на Пиротска са по 19 лв.


# 242
  • Мнения: 158
А има ли ги в китайския на Пиротска вече?

# 243
  • Мнения: 230
Здравейте всички! Изчетох цялата ви тема и много се навих на тези капсули! Аз имам 3-4 килограмчета за сваляне, но основното е тлъстинките по корема и талията. Четох из четирите теми, че дори те се повлияват добре, е разбира се при всеки е индивидуално, но аз тая голяма надежда! Проблемът е че съм само на 19 години, а в упътването на сайта пише, че е противопоказно за юноши. Аз дали влизам я тая група според вас! Не ме плашат страничните ефекти, само това малко ме тревожи! Та, моля по-опитните да споделят мнението си. Благодаря ви предварително Wink   

# 244
  • Мнения: 597
За 3-4 килца не си струва да рискуваш.Знаеш ли,4е при твоята възраст могат да се полу4ат много страшни нарушения в организма? Я си представи,4е  ти окажат влияние на обмяната на веществата? Все пак ти още имаш да изграждаш 4аст от организма си,поне до 21-23...Недеей да рискуваш,не си струва,повярвай ми...По-добре се стегни с пове4ко спорт,пове4е плодове и зелен4уци,едно здравословно хранене без тестени,сладки и газинрани неща,ще ти помогне 100%. направи си една здравословна програма,и режим на спорта,поне 3 пъти в седмицата,а останалото време много движение..Разбиеш ли си от сега отганизма с грешни действия,натам може да стане страшно...цял живот диети....Бъди разумна,желая ти успех! Извади си упражнения,които са с цел към проблемните ти зони и на тях наблегни,аз така съм си принтирала някои за мене и ги държа в една папка,и си ги правя докато ги запомня като последователност.

# 245
  • Мнения: 1 339
Здравейте всички! Изчетох цялата ви тема и много се навих на тези капсули! Аз имам 3-4 килограмчета за сваляне, но основното е тлъстинките по корема и талията. Четох из четирите теми, че дори те се повлияват добре, е разбира се при всеки е индивидуално, но аз тая голяма надежда! Проблемът е че съм само на 19 години, а в упътването на сайта пише, че е противопоказно за юноши. Аз дали влизам я тая група според вас! Не ме плашат страничните ефекти, само това малко ме тревожи! Та, моля по-опитните да споделят мнението си. Благодаря ви предварително Wink   

Аз съм на 18 и съм изпила 3 опаковки, даже мисля 4та да почвам скоро време.
Под Юноши според мен имат предвит до 18 годишна възраст и деца (така го разбира аз)
За сега съм жива и здрава и най-важното - слаба (е още 2-3 кг в минус няма да ми дойдат зле)
Успех  Hug

# 246
Само за информация. На моята опаковка не пише горе в дясно ---28-, правоъгълна е и двата блистера са опаковани в розова хартия (запечатана). Отзад върху кутията има информация на български + залепен лист с почти същата информация. Поръчах ги  по интернет.

# 247
  • Мнения: 2 829
Sisin4e, искам само да кажа,че изглеждаш страхотно!!!!!!!Браво!!!! Peace

# 248
  • Мнения: 13 512
Аз днес отивам да си купя нова опаковка и започвам стриктно да ги пия-сутрин-вечер. Заминавам в неделя за Италия,дано да нямам странични ефекти и да м е предпази от онзи  перманентен глад в чужбина, който ме обладава винаги и който си обяснявам със защитната функция на организма - за оцеляване. Laughing

# 249
  • Мнения: 2 829
Монда!!!!!!Успех!!!!!!!пожелавам ти нищо да не качиш, Praynig---!!!!!!!
Аз мисля след Великден,,да взема и аз още една,защото последните 2 кг още си седят!!!НЕ мърдат и това си е! Sad

# 250
  • Мнения: 2 829
Аз днес отивам да си купя нова опаковка и започвам стриктно да ги пия-сутрин-вечер. Заминавам в неделя за Италия,дано да нямам странични ефекти и да м е предпази от онзи  перманентен глад в чужбина, който ме обладава винаги и който си обяснявам със защитната функция на организма - за оцеляване. Laughing





италианската кухня е страхотна-как да не се изкуши човек

# 251
  • Мнения: 1 339
Sisin4e, искам само да кажа,че изглеждаш страхотно!!!!!!!Браво!!!! Peace

Благодаря ти много munky  Hug Сигурна съм и че и ти изглеждаш прекрасно.
Аз много се замислям кога да си вземе 4тата опаковка. Не мога да пазя никакви диети. Вярно храня се доста внимателно и не прекалявам но не мога да смъкна. Тъкмо почна някоя диета и какво става ... издържам в най-добрия случай 1 ден иначе до вечерта ми траят всичките диети .......
Никаква воля никакъв контрол. Иначе каквото съм свалила не съм качила и грам  Peace

# 252
  • Мнения: 2 829
и аз така,,,една лунна цяла не,мога да изкарам Sadслава богу и аз не съм качила,,обаче ми се щеше още 2 кг да сваля-та заради тях ще взема още една опаковка,но след великден

# 253
  • Мнения: 1 339
и аз така,,,една лунна цяла не,мога да изкарам Sadслава богу и аз не съм качила,,обаче ми се щеше още 2 кг да сваля-та заради тях ще взема още една опаковка,но след великден
Добре, че подсети за великден, че мислех тези дни да взема нова кутия. Но по празниците искам да си хапна козуначе, а ако нямам апетит хич няма да мога да си хапна  Whistling

# 254
  • Мнения: 2 147
Аз днес отивам да си купя нова опаковка и започвам стриктно да ги пия-сутрин-вечер. Заминавам в неделя за Италия,дано да нямам странични ефекти и да м е предпази от онзи  перманентен глад в чужбина, който ме обладава винаги и който си обяснявам със защитната функция на организма - за оцеляване. Laughing
Аз бях в Италия за 10 дни и точно ги бях започнала, тяхната кухня не ме кефи(пиците и спагетите на са като тук),но ...сладкишите са вълшебни  chef... и много си хапвах от тях...,нито свалих, нито пък качих Hug





Общи условия

Активация на акаунт