;-)) Le Streghe di Eastwick...или Мами в Италия - 43!

  • 12 702
  • 292
  •   1
Отговори
# 210
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Да съгласна съм Феям4о 4е не са в ни4ий интерес нови избори,ама в на6 интерес ли е  Проди?Като 4е ли от двете злини,мортаделата е по_голямата  Thinking

Пък и има не6то друго.Това само4уствие на някои ит. много ме дразни на моменти.Моя свекър,който в никакъв слу4ей не е прост 4овек,всеки път като дойде в нас и се по4ват едни теорииии за полити4еската криза в Украйна,Беларусия,Румъния (България не я споменава само 6тото знае 4е 6те лудна ина4е от подтекста се подразбира 4е и тя в това 4исло).Политиката им била не знам каква си,нямали не знам какво си...ина4е види6 ли Италия вси4кото и е наред.Като им разказвах как по Жан Виденова зима мряхме от глад и как нахлуха в парламента,моята свеки ме гледа като теле в железница и се изказа,4е възпитанието на славите не6то куцало  ooooh!
Сега да не ме емнете 4е обуб6тавам 4е вси4ки са такива или 4е някъв патриотизъм ме е обвзел,ни6то такова  Naughty
Просто нека някои хора се убедят,4е и те могат да станат за резил,6тото според мен това дето се слу4ва в момента си е жив резил,ни6то 4е не е в ни4ий интерес  Whistling


ти ме уби  Shocked
та те са си абсолЮтен резил от години. Каква политика в Италия? Светът им се 4уди, когато не им се хили.

Що се отнася до по_голямата злина, аз съм убедена в обратното на твоето Twisted Evil ако визираШ избор между Проди и ВълШебникът от Оз Laughing
Ако визираШ Проди и някой друг, моля да ми кажеШ кой, за да помисля.

Или, по желание на мнозинството, сменяме темата. Peace

# 211
  • Мнения: 708

Проди може да е всякакъв, ма облек4и страхотно много условията за 4ужденците, опрости  вси4ките абсурдни процедури по пермесите и зна4ително подобри ФАШИСТКАТА система на Берлускони  за третиране на екстракомунитари.
Ина4е мен политиката като цяло не ме интересува, но тези факти са безспорни, мисля 4е всеки 4ужденец би трябвало да си дава сметка Peace


А дали облек4ението идва от Проди или от факта 4е станахме 4ленове на ЕС  Thinking

# 212
  • Мнения: 1 100

Проди може да е всякакъв, ма облек4и страхотно много условията за 4ужденците, опрости  вси4ките абсурдни процедури по пермесите и зна4ително подобри ФАШИСТКАТА система на Берлускони  за третиране на екстракомунитари.
Ина4е мен политиката като цяло не ме интересува, но тези факти са безспорни, мисля 4е всеки 4ужденец би трябвало да си дава сметка Peace


А дали облек4ението идва от Проди или от факта 4е станахме 4ленове на ЕС  Thinking

Не нас имам предвид Бимбе Peace Hug

# 213
Ей мен пак, след една дълга, слън4ева разходка с бебе, пазаруване и обяд Hug

Весна, Ще се раберем неЩо Hug

Макдирок4е, като дойдеШ някой ден тук, Ще се видим непременно Heart Eyes

Сега, мацки, по полити4еските въпроси няма много да се изказвам, 4е хи4 не ми е страст и работа: само едно държа да отбележа:

Проди може да е всякакъв, ма облек4и страхотно много условията за 4ужденците, опрости  вси4ките абсурдни процедури по пермесите и зна4ително подобри ФАШИСТКАТА система на Берлускони  за третиране на екстракомунитари.
Ина4е мен политиката като цяло не ме интересува, но тези факти са безспорни, мисля 4е всеки 4ужденец би трябвало да си дава сметка Peace

Бимбе, сложи маска мила, аз така предпазвам беб, като съм болна Hug СкороШно оздравяване пожелавам Hug


на мен ми е абслютно непонятно, как може човек да не се интересува от политика. не казавам да ти е страст, но информираност триабва да поддържа Rolling Eyes.

а иначе Бимба и със скафандър да ходи у тях, все тая  Laughing

# 214
  • Мнения: 708
аз да сменя малко темата и да задам пак бебе6ки въпрос.
Моята беба продължава да има екзема.Кожата и е мека,но на места има едни такива сухи петна (по кра4етата,лактите,бузките).С каквото и да мажа не минава.Сега звъннах на доки и ми каза да пробвам да сменя марката мляко,ако не минело да мина на оризово или соево мляко.Някой да има наблудения по въпроса?

Хванах се за главата сега като видях цените на въпросните соеви млека в нета  ooooh!

# 215
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
аз да сменя малко темата и да задам пак бебе6ки въпрос.
Моята беба продължава да има екзема.Кожата и е мека,но на места има едни такива сухи петна (по кра4етата,лактите,бузките).С каквото и да мажа не минава.Сега звъннах на доки и ми каза да пробвам да сменя марката мляко,ако не минело да мина на оризово или соево мляко.Някой да има наблудения по въпроса?

Хванах се за главата сега като видях цените на въпросните соеви млека в нета  ooooh!

Нямам наблЮдения и не съм доктор. Оба4е съм из4ела бая и нямам никакво доверие на тия постоянни смени на млека, заради екзема, без изследвания.
Той виждал ли е екземата, или си препоръ4ва по телефона? Що не сложиШ една снимка да я видим. Това, както го обясняваШ на мен ми прили4а на атопи4ен дерматит, който с млякото няма абсолЮтно ниЩо обЩо.

# 216
  • Мнения: 1 100
Ей мен пак, след една дълга, слън4ева разходка с бебе, пазаруване и обяд Hug

Весна, Ще се раберем неЩо Hug

Макдирок4е, като дойдеШ някой ден тук, Ще се видим непременно Heart Eyes

Сега, мацки, по полити4еските въпроси няма много да се изказвам, 4е хи4 не ми е страст и работа: само едно държа да отбележа:

Проди може да е всякакъв, ма облек4и страхотно много условията за 4ужденците, опрости  вси4ките абсурдни процедури по пермесите и зна4ително подобри ФАШИСТКАТА система на Берлускони  за третиране на екстракомунитари.
Ина4е мен политиката като цяло не ме интересува, но тези факти са безспорни, мисля 4е всеки 4ужденец би трябвало да си дава сметка Peace

Бимбе, сложи маска мила, аз така предпазвам беб, като съм болна Hug СкороШно оздравяване пожелавам Hug


на мен ми е абслютно непонятно, как може човек да не се интересува от политика. 1не казавам да ти е страст, но информираност триабва да поддържа Rolling Eyes.
2.а иначе Бимба и със скафандър да ходи у тях, все тая  Laughing

1.Те т'ва има предвид Laughing Peace
2. Много аргументирано, няма Що, каквото и да озна4ава  Rolling Eyes

Бимбе, много е добър този крем, незнам дали ве4е не си го ползвала: http://www.saninforma.it/Sezione.jsp?idSezione=1563&idSezioneRif=703

За млеката, нямам представа, но е хубаво май педиатърът първо да ви насо4и към дерматолог, за да се разбере дали е атопи4ен дерматит (тогаз има нужда от регулиране на млекото) или пък е себореен (минава от само себе си до 4ти месец) И изобЩо на какво се дължи екземата Thinking

# 217
  • Мнения: 708
на снимка не се вижда понеже са бледи петна,
педито ве4е 3 пъти я гледа и първо ми вика6е "заради тези петънца мляко не се сменя,мляко се сменя ако бебето не наддава" Shocked
Е добре де бебето добре наддава ама все пак тея петна се дължат на не6то.Днес като му звъннах ми каза да сменя млякото  #Crazy
И на друг педиатър я водих,той пък ми каза да я мажа с един крем който съдържа кортизон.Ок,мазах 2 дена и из4езнаха петната,ама после пак се появиха  ooooh!
Май наистина 6те трябва да я заведа на дерматлог да я види,4е тея педита не6то  Whistling

# 218
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Ей мен пак, след една дълга, слън4ева разходка с бебе, пазаруване и обяд Hug

Весна, Ще се раберем неЩо Hug

Макдирок4е, като дойдеШ някой ден тук, Ще се видим непременно Heart Eyes

Сега, мацки, по полити4еските въпроси няма много да се изказвам, 4е хи4 не ми е страст и работа: само едно държа да отбележа:

Проди може да е всякакъв, ма облек4и страхотно много условията за 4ужденците, опрости  вси4ките абсурдни процедури по пермесите и зна4ително подобри ФАШИСТКАТА система на Берлускони  за третиране на екстракомунитари.
Ина4е мен политиката като цяло не ме интересува, но тези факти са безспорни, мисля 4е всеки 4ужденец би трябвало да си дава сметка Peace

Бимбе, сложи маска мила, аз така предпазвам беб, като съм болна Hug СкороШно оздравяване пожелавам Hug


на мен ми е абслютно непонятно, как може човек да не се интересува от политика. 1не казавам да ти е страст, но информираност триабва да поддържа Rolling Eyes.
2.а иначе Бимба и със скафандър да ходи у тях, все тая  Laughing

1.Те т'ва има предвид Laughing Peace
2. Много аргументирано, няма Що, каквото и да озна4ава  Rolling Eyes

Бимбе, много е добър този крем, незнам дали ве4е не си го ползвала: http://www.saninforma.it/Sezione.jsp?idSezione=1563&idSezioneRif=703

За млеката, нямам представа, но е хубаво май педиатърът първо да ви насо4и към дерматолог, за да се разбере дали е атопи4ен дерматит (тогаз има нужда от регулиране на млекото) или пък е себореен (минава от само себе си до 4ти месец) И изобЩо на какво се дължи екземата Thinking


пак да кажа, 4е не съм лекар, но съм 4увала, 4е това е стара теория.  Rolling Eyes
Атопи4ен дерматит може да се полу4и и на "стари" години, не е свързан с хранителни алергии, а с някакви кръвни параметри. Напр. за мен има съмнения за такъв и предписаха кръвни изследвания, които не съм направила  Embarassed Mr. Green

# 219
  • Мнения: 191

Проди може да е всякакъв, ма облек4и страхотно много условията за 4ужденците, опрости  вси4ките абсурдни процедури по пермесите и зна4ително подобри ФАШИСТКАТА система на Берлускони  за третиране на екстракомунитари.
Ина4е мен политиката като цяло не ме интересува, но тези факти са безспорни, мисля 4е всеки 4ужденец би трябвало да си дава сметка Peace

И не само това, но и законът за полу4аване на гражданство, работните квоти.

И какво му е толкова лошо на управлението на Проди, опитва се да либерализира пазара, модернизира законите (сред най-изостаналите в Европа, пример е ПАКС), да запуши дупките от бюджета.  То не може само бонуси да се раздават, и да си мислим 4е сме добре....  
Ето, на мен не ми харесва когато освободиха от затворите кого ли не, и второ за Афганистан, защото съм по принцип против военното присъствие там.
Но поне се виждаше някакво развитие. Ако имаше истинско мнозинство, а не съшито с конци, можеше да има пове4е плюсове.

# 220
хей тройно мамче, ти защо не пишеш по-често тук?

# 221
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124

Проди може да е всякакъв, ма облек4и страхотно много условията за 4ужденците, опрости  вси4ките абсурдни процедури по пермесите и зна4ително подобри ФАШИСТКАТА система на Берлускони  за третиране на екстракомунитари.
Ина4е мен политиката като цяло не ме интересува, но тези факти са безспорни, мисля 4е всеки 4ужденец би трябвало да си дава сметка Peace

И не само това, но и законът за полу4аване на гражданство, работните квоти.

И какво му е толкова лошо на управлението на Проди, опитва се да либерализира пазара, модернизира законите (сред най-изостаналите в Европа, пример е ПАКС), да запуши дупките от бюджета.  То не може само бонуси да се раздават, и да си мислим 4е сме добре....  
Ето, на мен не ми харесва когато освободиха от затворите кого ли не, и второ за Афганистан, защото съм по принцип против военното присъствие там.
Но поне се виждаше някакво развитие. Ако имаше истинско мнозинство, а не съшито с конци, можеше да има пове4е плюсове.



Съгласна и със запетайките.
Имам 4увството, 4е никой не иска да прави жертви, вси4ки имат претенции, но "да не се отнася  до мен". Ситуацията е неприятна, меко казано, и няма лесни пътиЩа към оправяне.
За съжаление хората трудно разбират, 4е това, което ти давам като бонус все отнякъде трябва да го взема и със сигурност няма да е от моя джоб.

# 222
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
хей тройно мамче, ти защо не пишеш по-често тук?

и аз питам съЩото.

# 223
да не говорим, че този бонус бебе беше някаква абсолютна безмислица. със сигурност можеха да бъдат по-добре инвестирани или просто похарчени тези пари

# 224
  • Мнения: 1 100
За млеката, нямам представа, но е хубаво май педиатърът първо да ви насо4и към дерматолог, за да се разбере дали е атопи4ен дерматит (тогаз има нужда от регулиране на млекото) или пък е себореен (минава от само себе си до 4ти месец) И изобЩо на какво се дължи екземата Thinking


пак да кажа, 4е не съм лекар, но съм 4увала, 4е това е стара теория.  Rolling Eyes
Атопи4ен дерматит може да се полу4и и на "стари" години, не е свързан с хранителни алергии, а с някакви кръвни параметри. Напр. за мен има съмнения за такъв и предписаха кръвни изследвания, които не съм направила  Embarassed Mr. Green
[/quote
]

така е Феиам4о, както казваШ ти, не съм се изразила правилно: исках да кажа, 4е понякога атоп.дерматит при бебета  е съпроводен с непоносимост към кравето мляко, (от което се правят АМ принципно) и за това има нужда от друго. но не задължително да се развие тази непоносимост, не е в пряка връзка с дерматита Hug

Общи условия

Активация на акаунт