Отговори
# 135
  • Мнения: 6 594
Момичета, утре ще преведа фрага.
Заболяхя ме очите, доста ги натоварих тази вечер.
Лека нощ от мен!

# 136
  • Мнения: 1 560
Здравейте момичета,
Благодаря за новата тема, възможността да съм с вас и сега се  връщам да Ви прочета Simple Smile за да видя как се движи Гадар Simple Smile
Скрит текст:
Момичета , моля ви за положителна енергия за нашето мъничко момченце и моята племенница, имаме нужда 🍀♥️

# 137
  • Мнения: 5 153
Фрага е ужасен, няма такава гнусотия
Скрит текст:
Стискам палци и късмет Flowers Four Leaf Clover

# 138
  • Мнения: 7 072
Е това с облизването на ръката на момичето бе отвратително гнусно.

Скрит текст:
Нани, стискам палци и позитивна енергия Flowers Four Leaf Clover

# 139
  • Мнения: 5 153
Епизода, вече е пуснат в YouTube
Gaddar 14. Bölüm


# 140
  • Мнения: 7 072
Здравейте!

Днес деня се очертава пак в очакване, този път на превода.

# 141
  • Мнения: 5 153
Добро утро! Coffee

Да ни е честита новата тема! Heart
Да си я изпишем в добро здраве и добро настроение!
Flowers Four Leaf Clover

Честит Празник! Flowers Bouquet




Последна редакция: сб, 27 апр 2024, 09:52 от jackie.

# 142
  • Мнения: 6 594
Добро утро!
И честит празник!

Епизода снощи ми хареса.
Имаше от всичко по малко- екшън, хумор, малко любов и любовна мъка.
В крайна сметка Коркут успя да почувства болката от това, да обичаш някого, а той да обича друг. И не кой да е, а неговият най- голям враг - Дахан.
И двете жени го молеха за едно- да не му прави нищо- и тази тяхна любов го впечатли и ядоса едновременно.
Когато говореше с Айдан, той спомена,че за първи път мисли за някого по този начин, а този някой го е изпратил на смърт, без да му мигне окото. Защо? Защото другия има добро сърце?
А той сподели,че не знае какво е това.  Никой не го е научил как да има добро сърце.
И така стигнахме до човешката гледна точка и до разликата между двата персонажа. Единия израстнал с любов, познава я, раздава я, а другият израстнал сред насилие, което поражда насилие и в него.
Надявам се скоро да излезне превода, и да го гледате, защото не мога да разкажа филм от два часа и половина, с подробности. Имаше интересни диалози. Имаше и много приятен хумор между Енвер и Курт.
Например, когато говореха за майките си и накрая Курт каза,че всеки намира начин да се справя с болката си, Енвер му каза- "ти като ядеш солети ли се справяш с болката?" Grinning
Лотоса май си хареса нашия Курт. Обади му си да му благодари и поиска да се видят, да си поговорят, да се опознаят...
Мюдюр, разбира се веднага надуши какво става! Wink
Той пази дъщеря си далеч от този " бизнес" и едва ли ще позволи тя да стане близка с някой като Курт.
Харесаха ми Дахан и Айдан заедно този път.
Ситуацията беше такава,че не предразполагаше към романтика,  но бързите целувки, погледите, начина, по който се хванаха за ръце, когато си помислиха, че ще ги убият, всичко беше достатъчно красноречиво.

Ще чакам с нетърпение следващия епизод, за да разбера какво ще се случи с Коркут.
След малко ще събера сили да гледам фрага и да го преведа.
Скрит текст:
Nanni, стискам палци, всичко да е наред! Пращам ти цялата си положителна енергия!

# 143
  • Мнения: 5 153
За съжаление продължава да пада рейтинга и в трите категории

Последна редакция: сб, 27 апр 2024, 10:10 от jackie.

# 144
  • Мнения: 6 594
Аз вече не очаквам повишаване, а само задържане.
И за снощи казват,че имало Турска лига и важен мач, не знам дали това е причината.
Но, така или иначе, няма да започнат тепърва да го гледат повече хора...
Момичета, фрага е много неприятен, няма да го слушам и да го превеждам дословно, от това, което чух, разбирам, че около този Ариф има много жени, както и  ученици, той е нещо като проповедник, но използва положението си за други неща...
След като възлагат на Дахан този случай,той пита Мюдюр защо толкова лично приема всичко и той му отговаря, че го приема лично, защото е баща на момиче.
След това Дахан разговаря и с Гьоркан и Гьоркан му казва,че е по- добре да се заемат с този човек  по законов път, защото това е истинска жестокост.
И още веднъж героите на снощния епизод- Дахан и Коркут


# 145
  • Мнения: 5 153
Ето и рейтингите на другите сериали

Като гледам всичко е надолу, само "Опасни улици" са качили рейтинга си








# 146
  • Мнения: 2 345
Цвети темата е мнооого красива.  Flowers Rose Hearts

Хареса ми серията. Имаше си от всичко  динамика, екшън, любов... Една  от най-силните сцени на Айдън и Дахан  беше вчера. Надявам се да видим и романтика в отношенията  им. Без такава след дълга раздяла за голямата им любов е странно.   Коркут ще бъде спасен  от Екбер или Лейля.  Което ще е много интересно. Макар,че ще създаде многопроблеми за Дахан.
Елегантен  Дахан Blue Heart

Последна редакция: сб, 27 апр 2024, 16:01 от Nina_Richi

# 147
  • Мнения: 5 153
Серията и на мен много ми хареса. Както казахте имаше от всичко. Нямаше хаоса на предишната.
Рейтинга вече няма значение, защото е ясно, че сериала си върви към финал още този сезон.
Но ме яд за усилията на актьорите и екипа, които хвърлят къртовски труд.

Много се смях как се набутаха всички

# 148
  • Мнения: 672
Момичета, гледах серията, но тя така се проточи, че аз съм заспала. Напоследък не мога да се наспя нещо.
После като се събудех и те вече се стреляха. После си го гледах отново, за да нямам пропуски.

Серията ми хареса. Това очаквам от екшън сериал. Кратки лирически отклонения и повечко движение. Обаче да си призная, не съм във възторг. Този Коркут 10 пъти прекъсваше действието за среща с Лейля или обаждания по телефона. Ама не беше точно като да ми  предизвика напрежение. Имам чувстваото че снощната история можеше да се събере в 1 час. Максимум час и половина. Така щеше да е по-напрегнато. Но не съм разочарована. Даже джафканията между Дахан и Айдън бяха повече за забавление, отколкото за продължаване на линията не ходи след мен, не те заслужавам. Аз понякога имам такива разговори с близки приятели и ги приемам. В екшън филмите винаги има такива реплики между двойките.

# 149
  • Мнения: 700
Трея го гледах с английски буквички. Ужасна работа, това с жените. Тежко ще е да се гледа.
https://twitter.com/OnlyCagatayU/status/1783970818961162643?t=aF … ok9BJoyifqNw&s=19

И според мен действията в серията бяха горе долу за час, но ги проточиха доста. Куркут наистина не разбрах какво иска да направи, правеше нещо и после изчезване да се разправя с други неща. И остави Месут жив? Не че исках Месут да умре, но предвид характера на Куркут, беше странно всичко.
Интересно ми стана, кой се обади на телефона на Екбер? Неговия човек вика "синът ти". За Енвер ли ставаше въпрос? Или някакъв друг син ще се пръкне?
И също Мюдюр като гледаше стената на Месут вика "кой си ти?". Дали Месут е "някой" изобщо? Твърде много глупости говори, трябва да посъкратят малко неговата логорея. Но дали това не е прикритие и той да е всъщност някой по-важен в сценария?
Харесаха ми Айдан и Дахан. Въпреки малките закачки. Като я отвърза и се целунаха, беше много истинско. Хареса ми и взаимодействието й с Ибо. Шеше да е интересно как щяха да стоят един до друг малко повече. Но сюжета решиха да е по-различен.
Рейтинга не че учудва вече. Според мен зрителите загубиха интерес предните серии и този интерес е трудно да се върне вече. Тези позиции не са лошо, предвид какъв ден е и кой канал е. Явно снощи са давали и нещо друго, което е свалила рейтингите на всички сериали.

Общи условия

Активация на акаунт