🌹 ЕРГЕНЪТ 🌹 - Сезон 3, Тема 9

  • 102 344
  • 2 593
  •   5
Отговори
# 2 400
  • Мнения: 1 542
Потърсих някакво обобщение на подкаста с Виктория. Слагам цитат.
Скрит текст:
В подкаста "Не съм такъв човек" тя категорично заяви, че не иска мъж с много пари. "Аз кола и апартамент си имам, а ако мъжът има прекалено много пари, значи няма да е само с мен. Аз ще си стоя вкъщи с детето, кучето или сама, а той ше обикаля заведенията с още няколко", разсъждава тя.

Голяма логика вади… Явно наистина има много странни възприятия за живота, ако съди мъжете единствено според това колко пари имат.

Последна редакция: сб, 27 апр 2024, 14:25 от Lilly_85

# 2 401
  • Мнения: 198
Също беше казала за Йоана, че била го харесвала, но вече не, което отписва тя да е избраницата.
Също каза, че Йоана не е влязла заради Алек. Не му е лесно и на него. Ние обсъждаме как не било честно спрямо момичетата да им обяснява едно и също - едва ли не ги заблуждавал, но те правят същото. 90% са влезли с цел популярност и го лъжат здраво, само и само да стигнат до финала и да станат поредната Капитонова. Сигурно постоянно се чуди има ли някоя, която не иска да го използва за трамплин и да го зареже две минути след финала.

Toчно това се случи в един сезон на Фермер търси жена. В къщата на фермера живееха няколко момичета, които му готвеха, чистиха, оправяха животните и двора. Бяха събрани с кастинг, като преди това си го бяха харесали по снимка.  Момичето което фермера избра, каза че няма да бъдат заедно. Бяха на екскурзия някъде след предаването и там също имаше снимачен екип с тях

Фермер търси жена беше преди Фермата, Къртицата и т.н.

Последна редакция: сб, 27 апр 2024, 14:29 от dsfds

# 2 402
  • Мнения: 5 382
Помня го. Беше ми интересно. Там имаше една участничка, която после влезе във Фермата.

# 2 403
  • Мнения: 198
Помня го. Беше ми интересно. Там имаше една участничка, която после влезе във Фермата.



Говориш за Дана може би 0:40.
В Ергена, концепцията донякъде се припокрива

# 2 404
  • Мнения: 60
Горджъса май сама си го направи.Някой беше я нарекъл Глинената глава и много се смях
на това определение  Ужасни са коментарите за нея навсякъде  .Даже ми е жал за нея .Дано не се скапе психически ,защото аз бих при такива нападки.
Горджъсът не може да се скапе психически никак, в някакъв делириум живее и си е добре😅 Още като я видях как реагира на света и на критиката в него на кастинга в Гласът ли беше, Мюзик айдъл ли беше, ми стана ясно…

# 2 405
  • Мнения: 18 551
Относно акнето. Имам познати, които се борят с него и хич не е толкова лесно. Понякога нищо не помага. И трябва ли и за това да ги критикуваме? Това, както и природните дадености са второстепенни неща, в които не би трябвало да се вглеждаме толкова.

За критика си е. Хората, които наистина се борят с акне, не могат да си позволят да се зарежат без козметик за такъв дълъг период, да не говорим да ги пляскат ежедневно с театрален грим, да са на място, където калъфката за сън не се сменя всеки ден (и това го правеше моя близка), да нямат достъп до качествена храна.

Оставям настрани колко нелицеприятно изглежда по ТВ. Дори на Маги брекетите са по-приемливи. Въпреки че и нея не я разбирам да влезе в предаването с брекетите.

# 2 406
  • Мнения: 1 542
За акнето - наистина зависи от какво е. Борила съм се с него по доста неправилни начини преди години - за съжаление, нищо не се оправи, докато не прибегнах до медикаменти. Всякакви козметици ми бяха забранени по време на лечението.

А за брекетите - много се учудвам на мненията тук, че това е нещо лошо и грозно. На мен даже ми прави хубаво впечатление. Показва, че се грижи за здравето на зъбите си и мисли дългосрочно - не просто да плесне едни фасети отгоре и хайде.

# 2 407
  • Мнения: 5 382
Горджито как лъже надкастърите за сценария си. Чак ми напълни душата. А те се правят, че ѝ вярват. 😂😂😂

# 2 408
  • Мнения: 508
Тая Виктория, в опит да не звучи меркантилна, си прозвуча меркантилна. Как ше седиш дома? Трябва да изкарваш пари да поддържаш апартамент, кола и плащане на сметки JoyJoy А и също мъж има пари баш щот не хойка къде му падне.

# 2 409
  • Мнения: 477
Един път не се вгледах в брекетите на Магдалена. Не знам защо все в зъбите я гледате. Сменете фокуса. Хората си лекуват зъбите и в това няма нищо срамно. Спрете да шеймвате подобни неща. Ужасно е.

# 2 410
  • Мнения: 508
Това дали е излъгала и как се държи в някакво предаване по никакъв начин не показва каква майка е. Дори да се държи леко инфантилно, то вероятно пък добре влиза в тона на детето - обръща му внимание, играе си с него, приятели са и не го стресира за разлика от взискателния и авторитарен баща. Ето и аз си вадя извод на базата на чутото и видяното от нея без реално да съм свидетел на взаимоотношенията им.

Вероятно наистина е заради детето. Трябва да можеш да влизаш в такава роля и може да не го прави нарочно сега в предаването.

# 2 411
  • Мнения: 18 551
Каква любов…Нито Магда, нито Алеко са там за любов. Нито имат възможност да се опознаят, така че пъпки и брекети да останат на заден план.

# 2 412
  • София
  • Мнения: 6 136
По повод нарастващия с всеки сезон брой нацелувани моми, предлагам още първата вечер при запознанство Ергеня да целува всяка. Хем ще имат равен старт, хем няма да цъкат и ахкат коя как си изпросила целувка, хем той от самото начало ще добие важни впечатления има ли химия или няма.Grinning

Не че съм адвокат на Надежда, но не е първо забременяла и веднага сватба. Мисля, че са минали няколко години, преди да забременее.
Иначе и на мен ми се вижда повърхностна и не много зряла, но пък що да не допада на Алеко точно с това.
Единствено се надявам да е преувеличила в разказа си как се е държал приятелят ѝ с детето, защото е много жалко, ако е стояла и търпяла подобно отношение...

# 2 413
  • Мнения: 477
Каква любов…Нито Магда, нито Алеко са там за любов. Нито имат възможност да се опознаят, така че пъпки и брекети да останат на заден план.

Любов е ясно, че няма. Имам предвид, че това да се показваш в неприветлива светлина, е напълно в реда на нещата. Няма как човек да е безупречно красив 24/7 до края на живота си и това, че е влезнала с брекети, е напълно окей. Това е лакмус, че се чувства добре в кожата си и не й пука как ще я възприемат.
 А, това пък някой да те хареса, защото имаш или нямаш брекети, и това да му е водещото, е меко казано пълен смях. Ако това ти е критерии за красота и да бъдеш с някого - айде, не мерси. Следващия ерген, моля.

# 2 414
  • Мнения: 1 542
Една година с брекети не винаги стига, зависи какъв проблем оправя. Ако не са просто криви зъби, а някои специфични проблеми със захапката (които не се виждат, но след критическата почват да създават страшни проблеми), лечението може да е доста по-дълго. Познавам хора, които са носили брекети и по 4 години.

Надежда каза, че 10 години е била с мъжа си, а са се разделили и се е прибрала в България, когато детето е било на 5 - нещо такова. Така че не е случайна бременност. Но не разбрах колко дълго в била с този мъж, който е хокал нея и сина ѝ. Тя спомена ли нещо за това?

Общи условия

Активация на акаунт