Защо омега-3 мастните киселини са важни за децата? Спечелете продукт по избор на EasyFishoil

  • 3 135
  • 185
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 11
🐟 Какви предизвикателства срещате пред постигането на здравословно и разнообразно хранене за вашето дете? 🐟 Колко и каква риба ядат вашите деца? 🐟 Как им осигурявате достатъчно омега-3? 🐟 Колко важен е вкусът на хранителните добавки за вашите деца?
Изключително е трудно в днешно време да се постигне здравословно хранене при децата, една от причините е контрола на предлаганите продукти ,друга вкусовите предпочитания на едно дете. Всичко в шарена опаковка и шоколадово е приоритет за децата. В къщи се хапва риба веднъж в седмицата,  което не е достатъчно, а с добавки се набавя останалото нужно . Вкусът им е от решаващо значение за приемането от детето.

# 166
  • София
  • Мнения: 275
Опитвам се да предлагам разнообразно меню, но детето ми трудно опитва нови неща. За съжаление не консумира риба. Давам омега 3 като хранителна добавка в течна форма. Вкусът е много важен.

# 167
  • Мнения: 5 386
Дъщеря ми обича риба всякаква, обича и морски дарове, зеленчуци, плодове,салати, но невинаги имаме време за приготвяне на здравословни храни, случва се да се храним на крак и с храна, взета отвън. Няма проблем с приема на добавки, витамини , рибено масло. Радвам се, че фирмата производител е помислила за оптималния прием на полезни съставки, плюс приятен вкус и атрактивен вид на рибеното масло.

# 168
  • Мнения: 3
Не по-малко важно от състава на една хранителна добавка е и нейното съхранение. Независимо от формата на продукта, опаковката трябва да гарантира запазване на качествата му по време на целия прием. Затова алуминиевият блистер, в който се съхранява EasyFishoil е изключително важен.

Хранителните добавки EasyFishoil са индивидуално опаковани в херметически затворен Alu-Alu блистер (алуминиеви гнезда и алуминиева подложка). Това прави таблетките изолирани от въздух, влага и светлина.

Без такава защита, добавките с рибено масло лесно губят качествата си, поради окисление и други процеси. По време на производствения процес, таблетките за дъвчене на EasyFishoil се поставят директно в течна форма в гнездата на алуминиеви блистери, след което се запечатват с фолио. Когато дъвчащата капсула се отдели от опаковката, останалите таблетки на блистера остават непокътнати и не са изложени на разрушаващите ги външни фактори.





Последвайте Facebook страницата на EasyFishoil
EasyFishoil в Instagram

# 169
  • Мнения: 2 668
Трудно приема нови храни .Храни се еднообразно и не винаги приема витамини и минерали.Купувам допълнително витамини и омега

# 170
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 591
🐟 Какви предизвикателства срещате пред постигането на здравословно и разнообразно хранене за вашето дете?
По принцип моите деца ядат всичко и гледам винаги да бъде разнообразно менюто. Хранят се предимно в къщи с домашна храна. Но като излязат на вън, гледайки различни лакомства няма как да  не се изкушат.
🐟 Колко и каква риба ядат вашите деца?
Риба харесват, но да няма кости и да е приготвена вкусно. В месеца 2-3 пъти само консумираме.
🐟 Как им осигурявате достатъчно омега-3?
Не зная дали е достатъчно, но единствено чрез храната - боб, яйца, орехи, риба.
🐟 Колко важен е вкусът на хранителните добавки за вашите деца?
Може би е важен за тези, които трудно приемат лекарства и добавки.

# 171
  • Мнения: 1 028
Трудно ми е да накарам детето ми да се храни разнообразно, защото харесва определени неща. Риба хапва, но не достатъчно. И естествено вкусът е много важен и за храната и за добавките.

# 172
  • Мнения: 161
Много ми е трудно- детето ми яде 3-4 ястия и повече суха храна. Риба харесва сьомга, ципура и цаца. В къщи правим веднъж месечно, което не е достатъчно. Давам омега 3, но трябва да е на капсули, защото течна отказва.

# 173
  • Мнения: 111
Основно си набавят Омега-3 чрез хранителни добавки. За жалост трудно мога да ги убедя да хапнат нещо, което не им харесва на вкус. Рядко посягат към рибата.

# 174
  • Мнения: 2 614
- Детето ми е супер злоядо и храненето му е голям проблем за мен. Вечно се молим да изяде нещо полезно. Давам мн витамини.
- Макар,че е злоядо, обича риба. Гледам веднъж седмично да имаме риба на масата и отделно в училище имат всяка сряда риба. В училище ядат скумрия, а у дома лаврак, ципура, шаран или пъстърва.
- Не зная дали получават достатъчно омега 3, вкуса в важен доста на добавката.

# 175
  • Мнения: 249
У дома редовно има пресни плодове и зеленчуци, готвим и винаги има домашно приготвена храна. Детето ми не обича да яде риба и ако се случи е 2 пъти в годината. Купувам  хранителни добавки с Омега-3, приема ги с желание и ги харесва на вкус.

# 176
  • Мнения: 285
Откакто тръгна на градини детето стана ужасно капризно на яденето, но поне обича плодове и зеленчуци. Мисля, че не само децата, а и възрастните имаме нужда от допълнителни витамини.
За децата е особено важно да имат приятен вкус и аромат

# 177
  • Варна
  • Мнения: 682
🐟 Какви предизвикателства срещате пред постигането на здравословно и разнообразно хранене за вашето дете?
 Да намирам качествени продукти.
 🐟 Колко и каква риба ядат вашите деца?
 Малко, защото няма рибен магазин наблизо, а от супера не ми вдъхва доверие. Замразена скумрия, херинга, пъстърва и др.
🐟 Как им осигурявате достатъчно омега-3?
 Редовно яйца, бобови, орехи.
 🐟 Колко важен е вкусът на хранителните добавки за вашите деца?
 Да е неутрален.

# 178
  • София
  • Мнения: 175
Детето ми вече е голямо момче-тийнеджър. Имаше период в който трудно приемаше нови храни, но успя да преодолее това. Редовно купувам различна риба. Обича пъстърва и ципура. Не давам допълнително хранителни добавки Омега 3, набавям му ги най-вече от рибата и други протеини.

# 179
  • Мнения: 786
Децата ми не приемат добавки, ако вкуса не им харесва.
За жалост рядко консумират риба, обикновено с много пазарлъци.
Давам им добавки с омега 3, които също трудно приемат, защото не харесват вкуса.

Общи условия

Активация на акаунт