Тествайте колекцията DERMA X PRO Scalp & Hair Revitaliser

  • 6 613
  • 389
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 591
Скалпът ми е сух и чувствителен, със засилен косопад съм. Мия с подходящ шампоан, използвам маски за подхранване и хидратация. С удоволствие ще пробвам Вашите нови продукти - харесвам  марката Ви и съм я употребявала през годините.

# 16
  • Мнения: 669
Страдате ли от сух и чувствителен скалп? Какви специални грижи полагате за него? - Да, понякога. Тъй като използвам боя за коса всеки месец, за съжаление, каквато и марка да използвам, влияе отрицателно на скалпа ми

# 17
  • Мнения: 819
Скалпът ми е сух, а смяната на шампоани води до наличие на пърхот. Често прокарвам пръсти в косите си , и това я изсушава допълнително. За  грижи по нея ползвам балсами и антистатик , но резултатът не е особено удачен. През лятото ползвам слънцезащита за коса.

# 18
  • София
  • Мнения: 12 428
Имам сух и много чувствителен скалп, придружен с косопад. Използвам овлажняващи продукти за коса.

# 19
  • Мнения: 33
Да, скалпа ми е чувствителен. Правя си маски и лятото нося шапка.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 678
На 50+ години съм, редовно боядисвам 80% посивялата си коса, ползвам качествени и естествени продукти, мия я веднъж седмично, навън почти винаги с шапка,през повечето време е на ниска опашка/хлабав кок, но за 3-4 дена в корените започва сърбеж.

# 21
  • Мнения: 1 018
Да! Скалпът ми е именно сух и чувствителен. Грижите, които полагам, са да използвам подходящи шампоани и хидратиращи маски.

# 22
  • Мнения: 344
Изплзвам подходяща козметика, правя маски

# 23
  • Мнения: 473
Да, за жалост склапът ми е сух и адски чувствителен. Имам къдрава коса и това още повече допринася за сухотата на скалпа ми. Грижата, която се опитвам да полагам се състои в употребата на хидратиращи шампоани, маски с различни видове масла преди къпане и хининова вода след къпане. Донякъде успявам да облекча сърбежа и сухотата, но само за един ден.
С голямо удоволствие бих искала да тествам новите продукти на Head & Shoulders DERMA X PRO Scalp & Hair Revitaliser.

# 24
  • Мнения: 106
Имам проблемен скалп, а доста често и пърхот, бих пробвала с удовоствие продуктите ви.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 374
Използвам подходящи шампоан и балсам, не ползвам сешоар.

# 26
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 591
Да. Моят скалп е сух чувствителен. Задължително използвам продукти, подходящи за него.

# 27
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 779
по-скоро сух. Грижи какви полагам? Използвам често и бабини мазила Simple Smile Купувам си и подходяща козметика. Например на A-derma шампоан.

# 28
  • Мнения: 886
През последните години се сдобих с чувствителен скалп : ( Използвам подходяща козметика.

# 29
  • Мнения: 5 132
Имам сух скалп, който започна да реагира зле и на продуктите, които ползвам обикновено. Засили се сърбежа и дискомфорта и съм в търсене на подходящи за облекчаване.

Общи условия

Активация на акаунт