Октомври е бая далече, а в коремчето расте мъничко човече Тема 3

  • 15 857
  • 744
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 545
Взех Авент Anti Colic пластмасови, по-добре е стъклени, но ми идват тежки.

Колко кг сте качили? Аз към 3кг и малко.

# 616
  • Мнения: 59
Аз имам въпрос към мамите с дечица вече, че днес съм се разчела в разни теми. Слагахте ли обиколни ми на кошарите и ако да, от кой месец или от самото начало ?

# 617
  • Мнения: 736
Взех Авент Anti Colic пластмасови, по-добре е стъклени, но ми идват тежки.

Колко кг сте качили? Аз към 3кг и малко.

И аз поръчах шишета. Като се има предвид цената им (останах шокирана какви пари са) предпочитам сега, защото лятото заплатата ми намалява.
Иначе аз съм качила кило и половина. Като цяло не е много, но много ми личи.

# 618
  • Мнения: 1 450
И аз някъде под 2 кг., но съм доста издута.

# 619
  • Мнения: 545
Аз имам въпрос към мамите с дечица вече, че днес съм се разчела в разни теми. Слагахте ли обиколни ми на кошарите и ако да, от кой месец или от самото начало ?

С първото слагах. Обаче четох, че не било ок да се слага, имало риск да се задуши в обиколниците и сега няма да слагам.

# 620
  • Мнения: 51
И аз за сега съм към 4 кг отгоре.Надяеам се да не прекаля много с килограмите

# 621
  • Мнения: 57
Аз свалих в началото 2кг като ми се гадеше и за сега не съм си ги върнала, но да видим до кога тъй като вече почнах да чувствам глад и да хапвам 13г.с +5дни съм.

# 622
  • Мнения: 1 858
Последно бях + 3 кг в 15 г.с. Другата седмица ще видя как е положението. Гледам си нарастващото дупе в огледалото, а таткото само ме успокоява 😆

С близнаците бях с дървени кошари с решетки от всички страни. В началото бяха с обиколници. После ги махнах, защото искаха да се гледат. А след 7-мия месец като се изправяха си ходеха на гости.
Сега също мисля да купя дървена с решетки от всички страни. Уж мислех за сгъваема, но къде ще й сложа музикалната въртележка, а с тях си е забавно. Но сега очаквам третото маймунче направо при нас да идва като напусне кошарата. Да е живо и здраво, не очаквам да е по-кротко от близнаците. С тях спокойствие имаше само като спят.

# 623
  • Мнения: 46
Честита Цветница на всички…(в 23:22 🤦🏼♀🤭)!

Anichka.bs помня, че твоите близнаци са именници, та със здраве да си носят имената 💯🎉🍹🥳🌹🤗

# 624
  • Мнения: 1 858
Да, благодаря! Вечерта я завършихме болни. Синът ни разболя всички. Той вече се оправя Дъщеря ми преди 2 часа беше с 39.5°С, но хексалгинът свърши работа. Оказа се, че нямаме лекарства, но пък има денонощни аптеки 😉
Аз също кашлям. Мъжът ми е пред нервна криза, че аз също се разболях.
Иначе дъщеря ми има поставена ваксина за коклюш в четвъртък. Не е това. Вируси много.

# 625
  • Мнения: 736
Аничка, да са ти живи и здрави. С малко закъснение. И да се оправяте всички бързо и дано не е нещо сериозно.

# 626
  • Мнения: 362
Аничка, честити именници на патерица! И да оздравявате!

Беше писала наскоро, но не мога да го намеря затова питам пак. Кои три фактора изследваш в Геника за прееклампсия?

# 627
  • Мнения: 2 832
Момичета,излязоха ми и кръвните и PDW ми е ниско,чета в нета, но нищо разбирам...

# 628
  • Мнения: 46
Anichka.bg, не знам какъв е този хексалгин, но браво 👏🏻👏🏻👏🏻 На мястото на мъжа ти и аз така бих реагирала, стискам ти палци да мине по-леко и да оздравееш по-бързо.

# 629
  • Мнения: 49
И аз много се издувам след хранене, особено вечер…. Сутрин корема ми е по-прибран, но вечер положението е друго. С първата бременност сякаш много по-късно се изду така. Иначе като кг вече съм около 3.5-4 кг отгоре, много ми се вижда, но това е положението. Гърдите ми са доста набъбнали    също.
За обиколниците, с първото дете ги сложих като почна да се върти много и да се удря в решетките на кашарата. Но си намерих от тези тънките и високите, които ми харесват много повече от тези дебелите, които сякаш отнемат цялото пространство и въздуха в кошарата.
Аничка, бързо оздравяване на всички в къщи!

Общи условия

Активация на акаунт