Какво направих днес за себе си? тема 19

  • 10 654
  • 196
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 7 930
На път към морето мъжът ми импровизира спиране уж за цигари, а всъщност купил две саксии, торба лед, бира и вино и ме изненада с пикник на любимия ми див плаж. За мен остана да се наслаждавам и да лекувам депресията.

# 136
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 676
Разхождах се сама по оживена главна улица пълна с хора, пих и ядох на пейка, а остатъка от деня прекарах в четене на книжка по парковете, кафе, фрапе, цигари и пеещите птици на около! Чудно!

# 137
  • Мнения: 1 566
Запазих час за маникюр.

# 138
  • Мнения: 6 790
Бчхме снощи на шоу с магьосници (фокусници) но не беше толкова циркаджойско , колкото театрално и се чудя тези всичките номера с публиката - може ли да са истиски подбрани хора от публиката или са поставени техни всичките? Защото те направиха маса номера с хора от публика не може на всички да плащат ?

# 139
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 484
Преди няколко години като работех в един хотел понякога идваха такива фокусници, и съм гледала какво правят. Хората от публиката си бяха наистина от публиката ( гости на хотела, някои ги познавах), но не знам при вашите фокусници как е било.

# 140
  • Мнения: 526
Излезнах и се разтоварих с три часа лаф мохабет в любимият ми бар с любимата ми барманка! Прекрасно време и обстановка! Имах нужда!

# 141
  • Русе
  • Мнения: 1 520
Вчера беше прекрасен, тотъл, слънчев празничен ден. Цял ден се разхождах сред паркове. Заредих се толкова много, събрах слънце, топлина и добро настроение. Вечерта омесих питка за семейството си.

# 142
  • София
  • Мнения: 959
Направих домашно гимнастика....доволна! Сега остава да съм последователна!

# 143
  • Мнения: 216
Успах се... 🥱

# 144
  • Мнения: 885
Купих си два чифта обувки.  Харесах моделите, станаха ми и си ги взех. Две седмици обикалям в нашия град и все за моя голям крак няма. Днес имах късмет. 
И ресторант за вечерта на абитуриентската вечер на сина запазих.

# 145
  • Мнения: 6 790
Втори ден при разкошно време обядвам в градината Simple Smile

# 146
  • София
  • Мнения: 285
Разходих се, купих си бельо. Спах 1 час на обяд, гледах филм.

# 147
  • Мнения: 7 835
И аз сега се събуждам от следобедна дрямка. 🥰

# 148
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 420
Пристигнаха ми новите парфюмчета, доволна съм. Не обичам да си поръчвам парфюми онлайн, но съм успяла по описание да ги нацеля.

# 149
  • Бургас
  • Мнения: 16 285
Успях да се насладя на малко спокойствие! Пълно спокойствие! Искам още! Имам нужда! Огромна нужда!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт