Тренировки в домашни условия - 121

  • 5 717
  • 112
  •   4
Отговори
# 75
  • Там където
  • Мнения: 794
Еха, честито Духче! Чудесна новина. За всеки случай до 3-4 мес. намали или остави тежестите. Кардиото може би също не е ОК- разходки, колелце, пилатес и след 4-ия месец може ако си добре, да се понапънеш повече. Всяка бременност е различна. Разгледай из тубата разни програми/упражнения за бременни- има доста.
Аз още помня една моя луда инструкторка дето води тае бо и степ аеробика до последния ден на раждането си, като даваше и поне 10 мин коремни упражнения, които и тя правеше.... Е роди за 10 мин живо и здраво момченце р се върна на 3та седмица след раждането в залата Simple Smile

# 76
  • Мнения: 992
Дух (:, честито! Наслади се на този период по най-приятния за теб начин!

Днес правих ден 11 от Intent - за долна част. Тежестите, по-малки от обичайните, но работата в суперсетове от 2 упражнения (второто със собствено тегло), доведеа до солидно натоварване. Финишърът - 4 минути степ-ъпс и заслужено се хоризонтирах на постелката за кратко разтягане. Това е любимата ми програма към момента.

Хубав ден!

# 77
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 333
Дух, кротувай си сега за всеки случай.

# 78
  • Мнения: 4 751
Iron -задна верига ,любимата ми тренировка .20 Мин спининг с треньорката на Звездичка .
Бай дъ уей Звездичка много се радвам ,че се върна тук ! 💋

# 79
  • 1444
  • Мнения: 1 061
Поздравления за чудото, Дух! Моето непрофесионално мнение е да слушаш доктора и тялото си.

Ако все пак решиш да продължиш със Сидни по някое време, тя има плейлист My Pregnancy journey (4 - 40 седмицa) https://www.youtube.com/playlist?list=PLE5lGVrS3V9fbMCf4sLkzVPc1ywToSx5g
Прочети преди това описанието и реда на програмите спрямо етапите на бременността. Аз небременна съм ги правила всичките и помня, че Сидни модифицираше различни упражнения за да и е комфортно.
Лека бременност и здраво бебе на финал!

За отчет: днес ще е едно кардио от преди 4 години с гръмкото заглавие 50 Minute Fat Burning Cardio Workout.

# 80
  • Мнения: 10 012
Дух, честито! Много се радвам за теб!
Лека бременност ти желая!

Тези дни се сетих за Сидни, и за днес съм избрала тренировка с нея- Prime, Day 18, lower body.



Само да си дохраносмилам леката вечеря.

Edit: Тренировката направена. Hands Muscle Хубаво много. Лека, умерено натоварваща, но усещам, че съм работила.
Нямах енергия за тежка тренировка днес. То и от началото на годината нямам същата енергия, и ще се адаптирам според ЕГН-то.

Последна редакция: чт, 25 апр 2024, 21:57 от Dez

# 81
  • Варна
  • Мнения: 445
Прекрасна новина, Дух!
Вчера
15 минути     Standing abs VDS Gym
10 минути скачане на въже, скачам 100 пъти, почивам, после пак. Реално съм скачала около 4 минути.
Днес
Mad fit
20 минути цяло тяло
15 минути корем

# 82
  • Мнения: 4 751
Днес пилатес  риформър -майко мила ...колко недменно съм го подценявала като натоварване....просто голяма глупост...тренъорката направо ни разказа играта ...Flushed

# 83
  • Бостън
  • Мнения: 13 550
Надменното подценяване на нещо е присъщо на младостта, Бич... да, риформър може да ти разкаже играта!

# 84
  • Мнения: 4 751
Надменното подценяване на нещо е присъщо на младостта, Бич... да, риформър може да ти разкаже играта!
хехе мерси Агентче ,но аз хич вече не съм млада-гоня 45 Smile просто съм надменна хаха Laughing

# 85
  • Мнения: 1 558
хехе мерси Агентче ,но аз хич вече не съм млада-гоня 45 Smile просто съм надменна хаха Laughing

JoyJoyJoy
Само така, НФБ Kissing Heart

И аз най-надменно тази сутрин приготвих същите тежести като Каролинка, но първи рунд от кръговата тренировка ден 17 от Intent рязко ме смири и смених 10-ките с 8-ци, а 47 кг хип тръст - с 37.
В името на надменността обаче докрая устоях на румънска тяга с 2 x 12.5 кг. Интензитетът беше висок, сериите - по 75 и 90 сек, тежестите се усещаха двойни. Но... и на 51 си оставам такава, каквато съм, все ще искам повече от себе си...
Пилатес реформър ми е горещо нахвален от голямото чедо и ще взема да се пусна някой път - имаме много близо до работата, може да отида някоя вечер. Малко на уреди за мъчения ми приличат реформърите, но пък човек си струва да опита всичко, докато е млад Hug

# 86
  • Бостън
  • Мнения: 13 550
Надменното подценяване на нещо е присъщо на младостта, Бич...
хехе мерси Агентче ,но аз хич вече не съм млада-гоня 45 Smile просто съм надменна хаха Laughing
Пфу, човек да не се опита да ти направи мил коплимент, Бич Wink Много ти се радвам, че след толкова препятствия и проблеми продължаваш най-надменно да си спортуваш напук на почетната ти попрестаряла възраст Grinning

Всяка смяна на типа тренировка е предизвикатество за тялото, дори когато сме в оптимална форма и лично аз много обичам при възможност да се изненадам и предизвикам с нещо ново и неопитвано или добре забравено и отдавна неопитвано старо!

Имам 4 дни да си оправя километража и да стигна числото, което гоня, но няма да успея да си подобря личния рекорд от гребния сезон по времето на дълбокия Ковид.

# 87
  • Мнения: 2 878
Видях снимки на оборудването за пилатес риформър. Прилича ми на нещо, измислено от китайската комунистическа партия, и то не за да поддържа един милиард души в добра спортна форма.
За днес - гръб и гърди. Имам мускулна треска (в различна степен)във всички части на тялото с изключение на трицепсите, които явно са тренирали тайно от мен. Краката се пооправят обаче, така че се надявам утре да приключа тренировките за седмицата с тях.

# 88
  • Мнения: 1 330
Дух, Честито🤗
ProjectFit имат тренировки точно за бременни, работят и онлайн, ако искаш ги погледни:).

# 89
  • Мнения: 2 619
Привет и от мен. Днес спининг, лекичко, 30 минути. Гледах да държа пулс 100-120, като хвръкнеше до 164 слизах, забавях и така.

Говорих с лекарката, напълно Ок е да тренирам с гирички до 3 кг. И да, звезди, синът ми е 16 кг и не е като да не го нося. Хареса й и режимът ми на хранене. За сега го давам лекичко, понеже все още не се е закрепило и не се видя плоден сак, но ЧГХ нараства добре, значи всичко е наред.
Като почна да се следя и съм уверена, че всичко е както трябва ще включа и силови. Липсват ми на кръста Simple Smile))

Общи условия

Активация на акаунт