Модни консултации - 76

  • 14 820
  • 146
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 22 995
Бюстът увисва и без да се кърми.
По-добре е да се носи сутиен и у дома, като аз предпочитам спортни такива.
Специални грижи не полагам, но е хубаво кожата там да се хидратира добре и мускулите да са в кондиция.

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 13 501
След първата бременност нямам увисване на бюста и аз не съм кърмила. Чашката ми скочи два размера. Ще видим как ще е след втората.
Иначе като се прибера първата работа е да махна сутиена.

# 62
  • Мнения: 918
От две години нося само боси обувки и няма шанс да обуя класически токчета. Единствено с платформи бих издържала евентуално няколко часа. Приготвила съм си и едни пантофки за след това

# 63
  • Мнения: 4 419
На мен този модел сандали ми е любим. Супер удобни, всякакви терени съм вървяла с такива, цял ден не съм ги събувала. Буквално и по скалиста пътека съм се качвала (неочаквано).

Но с тази рокля и тези сандали може би рискуваш да изглеждаш малко...недостатъчно официална като за повод, а да отклониш към ежедневно.

# 64
  • София
  • Мнения: 6 302
А защо не си отидеш директно с пантофки щом така или иначе ще се преобуваш?  Една остра пантофка ще даде много по елегантна визия от тези сандали.

# 65
  • Down south
  • Мнения: 7 701
Има значение, какъв тип е сватбата.
Сандалите с платформи, колкото и да са удобни, не са подходящи за официално събитие, като сватба.
Ако сватбата е на плажа, тогава биха били чудесен избор.

# 66
  • София
  • Мнения: 891
От две години нося само боси обувки и няма шанс да обуя класически токчета. Единствено с платформи бих издържала евентуално няколко часа. Приготвила съм си и едни пантофки за след това

На мен пък ми стана интересно за босите обувки.
Че обикновено красиви, удобни и полезни за краката обувки е нещо като оксиморон.

Ще ми е интересно да споделиш моделите, които носиш и как ги съчетаваш в ежедневния си стил.

# 67
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 019
Не знаех,че има боси обувки за възрастни.

# 68
  • Мнения: 2 579
Има, откакто ги открих се родих.
 Ако Напиша марки ще ме изтрият.
Напиши боси обувки, мисля, че има тема и тук.

# 69
  • Мнения: 918
Ами имам няколко чифта, по-късно мога да ги снимам вкъщи понеже сега не ми се търсят линкове. Моят стил дори не знам какъв се води, толкова съм зле с модата че чак ме е срам. Обикновено съм с дънки и тениска/ блуза/суичър, лятото нося и рокли от време на време. Обикновено съм по площадките с децата или на кафе, така че официално не се обличам. Работя в болница и имам чехли, други обувки за работа не ми трябват. Все още търся нещо подходящо босо за работа, защото с тези чехли изобщо не ми е удобно.

# 70
  • София
  • Мнения: 891
Има, откакто ги открих се родих.
 Ако Напиша марки ще ме изтрият.
Напиши боси обувки, мисля, че има тема и тук.

Въпросът ми не е за марки, а как ги съчетавате в стила на обличане, особено с поли и рокли, по фитнати визии. С дънки и тениска е ясно

# 71
  • Мнения: 2 579
Не ги съчетавам, за пО случаи си нося обувки с ток.

# 72
  • Мнения: 3 528
zwezdi4ka14,
За работа си вземи crocs.

# 73
  • Мнения: 918
Лятото роклите съчетавам с пантофки или сандали, зимата с високи черни кожени ботуши. Поли не нося

# 74
  • Berlin
  • Мнения: 11 268
Защо ще се изтрие, ако се споменават марки?

Общи условия

Активация на акаунт