Модни консултации - 76

  • 34 547
  • 390
  •   3
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 305
Ако имаш златни сандали, според мен също ще отива.
Нюд обувки аз с нищо не харесвам.

# 211
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 545
Тъй като е двуцветна роклята, трудно ще ми е да сложа трети цвят обувки. Ще трябва някакъв компромис: Колебая се все пак за нюд, като безцветен вариант - но не ми се връзва с мотото. Остава да избера кой цвят най-малко ще се "бие" с роклята - бели или червени?

Мога да взема и друга рокля за червените - примерно черна с ресни. Но в крайна сметка тези партита са адски забавни и наистина на никого не му пука с какви точно обувки съм.

# 212
  • София
  • Мнения: 6 475
Сандали в златисто ще и застанат добре.

# 213
  • Мнения: 3 769
Златисти сандали
И ще ги носиш и с други дрехи

# 214
  • Мнения: 1 305
А може ли линк за роклята?

# 215
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 545
Роклята е от Шейн, нямам линк. Реших такива дрехи за няколко свръх тематични дрес-код партита в годината, които никога повече няма да сложа, да ги купувам от там - хем голям избор, хем не те боли като я изхвърлиш после.
Златисти сандали нямам, не са ми в стила. Но я намерих на едно място с нюд и май не е толкова зле?
https://twitter.com/VictoriaGabino/status/1770308201705050171/photo/1
Тук с бели
https://www.instagram.com/p/C4T_avdsZzk/?locale=gb&hl=am-et

# 216
  • Португалия
  • Мнения: 4 312
на мен с бели ми харесва повече, макар точно тези бели, да не ми харесват

# 217
  • Мнения: 5 779
OnDiNe, аз бих я сложила с нюд сандали 😉, но аз обожавам нюд сандали и ги нося с всичко 🥰

# 218
  • Мнения: 2 447
Прасковено? Бели?
Трудно ще намериш малинови Liu Jo имаха такива, а и са удобни, но... преди няколко сезона.

# 219
  • Мнения: 924
Прекрасни момичета, искам да благодаря, че някой похвали обувките на HÖGL. Взех си Boulevard 60. Няма такава удобна обувка. Хем красива и елегантна, хем супер удобна. Въпросът ми е отпускат ли се много? Не мога да преценя дали ми е добре размерът, а ще ме боли сърцето ако почнат да ми хлопат. Сега като ги обуя има леко разстояние отзад, но не ми излиза крака.

Последна редакция: чт, 09 май 2024, 16:59 от Parusheva

# 220
  • в Кошера
  • Мнения: 2 228
Тъй като е двуцветна роклята, трудно ще ми е да сложа трети цвят обувки. Ще трябва някакъв компромис: Колебая се все пак за нюд, като безцветен вариант - но не ми се връзва с мотото. Остава да избера кой цвят най-малко ще се "бие" с роклята - бели или червени?

OnDiNe, не бих я съчетала нито с бели, нито с червени обувки.
Да, навсякъде из нета е показана с бели, но в моите очи не е ок за фламенко вайба, който носи.
Ако се напасне малиновият цвят - да!, но ми се струва почти невъзможно, уви.
Виждам я със златисти сандали, нисък обемен кок и висящи тематични обеци в златисто.
Скрит текст:

# 221
  • Мнения: 1 167
Ето едни оранжеви, които ми се струват подходящи за целта:
https://images.asos-media.com/products/asos-design-national-stra … 4-1-brightorange?$n_640w$&wid=513&fit=constrain

# 222
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 545
Прасковено? Бели?
Трудно ще намериш малинови Liu Jo имаха такива, а и са удобни, но... преди няколко сезона.
След трагичния ми опит с LiuJo (2-3 см луфт между свод и подметка), повече не съм гледала там. Прасковени според мен също трудно ще намеря. Ще видя като дойдат червените дали ще е много зле(сигурно), вече се примирих че ще съм с бели вероятно. Вече обмислям (какво ще кажете) и "плетени" сандали на платформи - не е елегантно събитие, просто парти и никой не е overdressed, без медии или качване на уебсайта. Има фотографи и машини за селфита, но шутингите са по-скоро for fun. Дори днес забелязах, че мотото е мексиканско, а не испанско. Няма значение.
Явно мнозинството обаче сте за златисто, а на мен роклята ми "кежулее" с този тюл - вижда ми се по-скоро за плажен бар, аз бих я сложила и с флипфлопс дори. Но партито е в някакъв бивш затвор, хаха - на двора и вътре има бар-зали.
Оранжевите са среден вариант между двата основни цвята - като я облека ще видя, мерси за линка.

Дано не станах мара-подробната.

Последна редакция: чт, 09 май 2024, 17:37 от OnDiNe_

# 223
  • Мнения: 3 684
За червените токчета и друга рокля гласувам аз.

# 224
  • Мнения: 2 727
Пак сме канени на две сватби тази година и пак се чудя какво ще обличам.
За едната имам идея, но за другата се чудя. Обичам дълги рокли за такива поводи и прерових почти всички сайтове, но нищо не харесах. Имате ли някакви предположения за сайтове, където да гледам или пък конкретни рокли.

Общи условия

Активация на акаунт