Професионални серии за коса - Тема 163

  • 7 982
  • 105
  •   4
Отговори
# 15
  • Мнения: 54
Кой е кода?

# 16
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Имате ли впечатление от тези продукти?
https://bestcare.bg/product/oneoseven-haircare-set/
Косата ми е тънка и права.

# 17
  • Мнения: 1 153
Ох, едва ви намерих 😂
Благодаря за новата тема!

Аз си поръчах К18, Редкен ацидик пре-уош и една маска на Марокан в мини размер; за скалпа взех ГГ серум, бръшляновия шампоан, балсам и серум на Калиначи 🤓
Вчера си дадох сметка, че харча безобразни пари всеки месец, а в шкафовете няма място игла да сложа вече иии ще пробвам детокс 🤓 Да видим 🤪

# 18
  • Мнения: 52
Здравейте, препоръки за хубав професионален шампоан? Искам скърцащо чист скалп без грам утежняване, че и без това съм с дълга, гъста коса. Lakme Perfect Cleanse до сега ми е допадал, но искам да пробвам и нещо друго.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 7 702
Имате ли впечатление от тези продукти?
https://bestcare.bg/product/oneoseven-haircare-set/
Косата ми е тънка и права.
Продуктите са с насоченост грижа за скалпа и определено са хубави.

# 20
  • София
  • Мнения: 4 755
Ако някой друг също е чакал dyson airstrait- в Техномаркет има на preorder. След 15 април би трябвало да го изпращат.

# 21
# 22
  • Мнения: 62
Здравейте,
след едно изгаряне на косата от фризьорката ми реших, че трябва да я възстановя скоростно - руса и тънка коса - мазен скалп и сухи краища.Класика!Ползвах до скоро Kerastase Densifique и бях много доволна, но исках да сменя и си взех Алтерна. За да възстановя косата си купих някои неща на Лалга, но определно не бяха моите - косата ми беше мазна, тежка... Сега няколко пъти ползвам серията на Loreal molecular absolut repair и също не виждам кой знае какъв резултат. Някой знае ли дали се редува с друг шампоан/маска или само нея си ползвам?
Също се замислям за новата Metal Detox или на Kerastase Premiere, но и за тях се чудя да;ли се редуват с други и как да ги съчетая.Ако някой сподели личен опит или мнение, ще съм благодарна.

# 23
  • Мнения: 101
И аз едвам намерих , че има нова тема . Искам да пробвам безсулфатен шампоан . Никога не съм имала . Незнам с какаво ще е по различно действието върху косата .Надявам се да успяват да почистват добре , тъй като използвам много стилизанти . Ако някой има препоръка за марка - приемам съвети .

# 24
# 25
  • Мнения: 625
Нищо не ми трябва,но ако има добро намаление на някоя хидратираща маска,ще си купя.

И аз съм така. Пълна съм с неотворени шампоани, от лакомия взех 600 мл. на Rene Furterer Fortucea, защото беше намален на 40 лв. Много ми харесва. Имам почти пълна хидратиращата маска на Лакме, но толкова да ми харесва аромата й, че мисля да купя още една. Честно казано от друга маска така с дни да ми се задържа аромата на косата не ми се е случвало.

# 26
  • Някъде там
  • Мнения: 4 830
Нищо не ми трябва,но ако има добро намаление на някоя хидратираща маска,ще си купя.

И аз съм така. Пълна съм с неотворени шампоани, от лакомия взех 600 мл. на Rene Furterer Fortucea, защото беше намален на 40 лв. Много ми харесва. Имам почти пълна хидратиращата маска на Лакме, но толкова да ми харесва аромата й, че мисля да купя още една. Честно казано от друга маска така с дни да ми се задържа аромата на косата не ми се е случвало.
Коя е тази хидратираща маска на Лакме?

# 27
# 28
  • Мнения: 626
Днес минах през новия магазин на Златна рибка във Варна, или по-точно обновения в Гранд Мол, и за да не съм капо си взех лийв ин спрея за къдрава коса на Милк шейк (аз съм с чуплива и напоследък често си я нося така). Надявам се да ми хареса. Пробвах сума си олиа (доколкото позволяваше косата ми) и много ми хареса коприната на Биосилк. Въздържах се обаче, защото искам да намаля малко наличните ми вкъщи. Не съм чела често да се коментира марката, вие какви отзиви имате за нея? Иначе сега с всеки продукт закупен от марката има подарък едно мииини коприна оригинал.

# 29
  • Bulgaria
  • Мнения: 1 143
Здравейте, момичета. Имам нужда от съвет. От няколко месеца косата адски много ми се заплита, станала е на възли, имам и цъфтеж, но не само по краищата. Може би, това е причината за заплитането. Как да се справя, какво ще ме посъветвате? Не искам да прибягвам до фризьор, а първо да опитам да се справя у дома.

Не съм сигурна дали въпросът ми е за тази тема, но реших да опитам. Благодаря предварително.

Общи условия

Активация на акаунт