Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 145 - април 2024)

  • 91 006
  • 1 169
  •   3
Отговори
# 1 080
  • Мнения: 226
Радио ENERGY ти дава възможност да спечелиш ваучер на стойност 500 лева от Goto Jewellery and Diamonds. Отговори на въпроса на GOTO във Фейсбук страницата на Радио ENERGY и в петък - 26 април, един от всички отговорили правилно на поне един от въпросите, ще спечели!



Печеливш:
Моника Мошева

# 1 081
  • София
  • Мнения: 905


От 25.04, бях участвала и с билет за барбарон, но се оказа от играта с инфлуенсърите в кутиите.

Знаете ли за колко време ги изпращат след обявяването?

Последна редакция: сб, 27 апр 2024, 15:09 от Supernatural_fan

# 1 082
  • Мнения: 468
Включвам се с въпрос , Има ли някой някога да е печелил от календара на Кауфланд ?

# 1 083
  • Там...
  • Мнения: 282
Ако следяхте внимателно темата, щяхте да прочетете преди няколко страници, че две момичета се похвалиха със спечелени сервизи.

# 1 084
  • Мнения: 20
Бамбукито са си сменили датата на теглене 😄🤐

Момичета, играли ли сте в тези игри и теглиха ли победители?

# 1 085
# 1 086
  • Мнения: 1 555
Има ли в момента някаква игра с бонбони, освен на Линд?
има на Барни и Милка -всякакви продукти за над 5 лв в Лилд до 15 май
Скрит текст:

Здравейте, дали някой би могъл да ми каже в играта на Milka и Barni в Lidl кое точно е кодът на касовата бележка, който трябва да се изпрати като смс - УНП или номера, който е в горния ляв ъгъл и е 6 цифрен (с който се участва за анкета на филиалите на Lidl) или този накрая на бележката в ляво?

аз пиша този номер долу вляво до датата
Скрит текст:

# 1 087
  • При децата ми
  • Мнения: 6 090
Включвам се с въпрос , Има ли някой някога да е печелил от календара на Кауфланд ?

Да, майка ми спечели преди години от Коледния им календар кухненски робот "Делимано".

# 1 088
  • Мнения: 1 049
Пускам ви кода за Нестле зърнените закуски.Да видите,че съм човек 😂

# 1 089
  • Мнения: 32
Има ли в момента някаква игра с бонбони, освен на Линд?
има на Барни и Милка -всякакви продукти за над 5 лв в Лилд до 15 май
Скрит текст:

Здравейте, дали някой би могъл да ми каже в играта на Milka и Barni в Lidl кое точно е кодът на касовата бележка, който трябва да се изпрати като смс - УНП или номера, който е в горния ляв ъгъл и е 6 цифрен (с който се участва за анкета на филиалите на Lidl) или този накрая на бележката в ляво?

аз пиша този номер долу вляво до датата
Скрит текст:


Много ти благодаря, Захарче Simple Smile Усмихнат ден и късмет!

# 1 090
  • Мнения: 5 268
Нова игра на Coca-Cola и Kaufland от 29.04 до 31.05.2023г

Купи Coca-Cola, Fanta или Sprite от магазините на Kaufland за 6лв. и можеш да спечелиш награда: 1 от 10 Барбекю и 1 от 100 ваучер 50лв. за Kaufland.

https://coca-cola.promo/campaigns/21

# 1 091
  • Мнения: 397
В магазините на Лайф със сигурност я има.

# 1 092
  • Мнения: 27
В магазините на Лайф със сигурност я има.


Предимно от м-н "Лайф" пазарувам и въобще не обичат да дават скреч карти за промоционалните игри. Не са запознати или просто се правят на разсеяни. Отделно, както е на "Quenns" играта искат да си задържат оригиналната бележка и да ми дадат дубликат.. (ако си поискам к.б.)
Чувстваш се едвали не, като просяк. Не отразявам този факт, но поне научих и м.м. да си играе и да си иска к.б. без да му пука от техните реакции.

# 1 093
  • Мнения: 1 913
И аз съм със същите впечатления от този магазин.

# 1 094

Общи условия

Активация на акаунт