Препоръчайте ми добър магазин за тапети

  • 67 055
  • 93
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 202
Искам да ви се оплача какво ми се случи вчера с едни тапети от Домко.
Та значи купихме тапетите преди 2-3 седмици, но вчера им дойде времето за лепене. Става дума за 2 ролки зеленкави тапети. Залепихме първата ролка и дойде ред на 2рата и като закачихме първото платно видяхме, че има разлика в цветовете - едното е по-убито другото по-тревисто ooooh!
Когато са на руло и опаковани въобще не се забелязва, но на стената направо ми вади очите.
Като погледнах етикетите се оказа, че едното след големия номер има индекс 5а, а другия 6в, ама кой да ни каже  ooooh!
Така че отваряйте си очите и сравнявайте всички възможни номера на етикетите.

# 76
  • Мнения: 66
Здравейте, момичета!
За да не отварям нова тема искам само да попитам, къде има хубави тапетни фризове. Вчера ходихме в Мосю Бриголаж, но са останали по 2-3 ролки от тези, които си харесахме. Казаха, че не очакват зареждане скоро, така че явно няма да си купуваме от тях. Става въпрос за София! В Домко дали има?
Благодаря предварително!

# 77
  • Мнения: 6 039
Искам да ви се оплача какво ми се случи вчера с едни тапети от Домко.
Та значи купихме тапетите преди 2-3 седмици, но вчера им дойде времето за лепене. Става дума за 2 ролки зеленкави тапети. Залепихме първата ролка и дойде ред на 2рата и като закачихме първото платно видяхме, че има разлика в цветовете - едното е по-убито другото по-тревисто ooooh!
Когато са на руло и опаковани въобще не се забелязва, но на стената направо ми вади очите.
Като погледнах етикетите се оказа, че едното след големия номер има индекс 5а, а другия 6в, ама кой да ни каже  ooooh!
Така че отваряйте си очите и сравнявайте всички възможни номера на етикетите.

да, това е много важно.
може да са абсолютно една и съща серия, просто различни партиди печат и пак има разлика. Затова задължително се сравняват серийните номера. Жалко, че не сте знаели.

# 78
  • Мнения: 1 322
Домко.

# 79
  • Мнения: 264
Здравейте. Искам да попитам някои пазарувал ли е от този магазин - http://www.minimax.bg/ ? В сайта им има някои много интересни предложения. Благодаря предварително.

# 80
  • Мнения: 159
Има ли някакъв сайт с идеи за комбинации между различни тапети или с тапет и латекс, да подхраня въображението си, че нещо ми липсват идеите.

# 81
  • Мнения: 125
Имате ли идея колко струват горе-долу бамбуковите тапети? Казаха ми че са "много " скъпи. newsm78 Колко точно е това много ?....

# 82
  • Мнения: 6 039
Имате ли идея колко струват горе-долу бамбуковите тапети? Казаха ми че са "много " скъпи. newsm78 Колко точно е това много ?....

банбуковите тапети варират от 130 до около 400лв за ролка 91/722см
цената зависи от вида на бамбука
има и такива, които се продават на кв.м, но там снаждането е повече

# 83
  • Мнения: 125
Благодаря ти! А откъде знаеш толкова подробности? Слагала ли си ? Сподели ! Във Варна има ли? И къде ? Че тука са голям смях - има уж в Домко, но в софийското. Нямат и каталог.Бил само един и ако някой поиска да го види им го пращали от Сф и после си го взимали. Ей такива глупости Shocked

Последна редакция: ср, 20 авг 2008, 15:49 от joop!

# 84
  • Мнения: 6 039
знам аз, в тази област много неща знам Joy Wink

архитект съм, това ми е работата, длъжна съм да знам


всъщност може да се намерят и по-евтини вече, защото търсенето не е толкова голямо, като преди 2=3години. Но не съм сигурна, цитирам цени, за които съм сигурна.

# 85
  • Мнения: 125
Много ми е приятно да се запозная с почти колега - архитектурен техник съм и правя и екстериорни 3д визуализации.

# 86
  • Мнения: 5 178
Моля кажете къде във Варна хубав фототапет????
трябва ми за декорация на една малка спалня с изключитлно малък прозорец
искам да я освежа и да създам малко илюзия за пространство
като кв. спалнето е 10 кв, но заради липсата на хубав прозорец е доста мрачно

# 87
  • Варна
  • Мнения: 1 571
KOTE, в Камко на втория етаж има фототапети. Не знам дали са хубави, защото не се загледах, но определено има.

# 88
  • Мнения: 5 178
я кажи къде е това Камко, нищо не ми говори

# 89
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Извинявай, че не обясних - магазина е в новата сграда, срещу бензиностанция пирамидата на Сливница.
Ето какво намерих за фирмата

Общи условия

Активация на акаунт