Препоръчайте ми добър магазин за тапети

  • 67 056
  • 93
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 039
London винаги ми се отразява добре.
но си живея във Варна, от време на време прескачам до там. Mr. Green

# 61
  • София
  • Мнения: 2 967
В Домко съм виждала хубави, те имат и каталози, по които можеш да поръчваш.


Да Simple Smile  Домко е добра идея.

# 62
  • Мнения: 2 642
London винаги ми се отразява добре.
но си живея във Варна, от време на време прескачам до там. Mr. Green

Simple Smile

Във Варна няма Домко, нали? Или аз не съм up date-ната?
[/color]

# 63
# 64
  • София
  • Мнения: 2 952
Не съм срещала да е споменат магазина на ДЕКОР на ъгъла К. Величков и Т. Александров. Имат голям избор на каталози, но и поддържат немалки наличности на нелоши тапети.
Не е по темата, но ще съм много благодарна, ако някой ми препоръча на ЛС проверен майстор за лепене на тапети.

# 65
  • Мнения: 1 341
Декор център са с много добър избор на луксозни тапети. Има открит от лятото нов огромен  магазин на Сливница посока Захарна фабрика. Там Декор центъра  е разделен на магазин за тапети, за мокет, замебели и т.н.

# 66
  • Варна
  • Мнения: 692
А какво е актуално сред тапетите сега? Флоралните мотиви още хит ли са?

# 67
  • Мнения: 4 202
А какво е актуално сред тапетите сега? Флоралните мотиви още хит ли са?

Да, и мен това ме интересува.

# 68
  • Мнения: 1 341
А какво е актуално сред тапетите сега? Флоралните мотиви още хит ли са?
Ами  ида и не. В смисъл, че си ги държат каталозите с цветята, но има и много на черти, дюз, блестящи и т.н. По-скоро сега гледам, че има много на фигури загатващи цветя, но не точно. Като заврантулки... дали ме разбрахте, аз самата не се разбрах  Mr. Green
Аз си харесах едни слюдени. Хола ще ми е в три нюанса на оранж, едното от които много тъмно, то ще е акцентната стена. Нараво ги сънувам тези тапети. А и пердетата към тях са много яки.

# 69
  • Варна
  • Мнения: 692
Да, да, разбрах за заврънтулките - и на мен много ми харесват!
Черно-бялото също ми харесва, но взе да писва леко, много експлоатирано като комбинация напоследък ... Thinking

# 70
  • Мнения: 3 782
Бих искала да попитам в региона около Шумен, Търговище дали има магазин с голямо разнообразие на тапети? Интересува ме по-специално цвят червено с някакви флорални мотиви или нещо на черти. Как го обясних само, до края на другата седмица трябва да ги имам.
Редактирам се и искам да попитам за следният сайт http://tapeti.vratsabg.com/index.php?page=colections&cat=1, някой поръчвал ли е? Цветовете хубави ли са? Имате ли представа.

Последна редакция: пт, 30 май 2008, 15:18 от ani_4ka

# 71
  • Мнения: 6 039
Бих искала да попитам в региона около Шумен, Търговище дали има магазин с голямо разнообразие на тапети? Интересува ме по-специално цвят червено с някакви флорални мотиви или нещо на черти. Как го обясних само, до края на другата седмица трябва да ги имам.
Редактирам се и искам да попитам за следният сайт http://tapeti.vratsabg.com/index.php?page=colections&cat=1, някой поръчвал ли е? Цветовете хубави ли са? Имате ли представа.


отиваш в първия срещнат Бриколаж и си намираш точно такива тапети.  около 25-29лв е ролката, покрива 5кв.м

# 72
  • Мнения: 3 782
Благодаря ти  Hug

# 73
име един магазин на ул."Пиротска" до 18-то училище, страхотни тапети има. купихме за целия апартамент и сме много доволни. Момиче и имомче работят и са много любезни и компетентни. Обясниха ни всичко и всеки тапет с какво лепило се лепи. много се радваме,че открихме този магазин. ако на нямой му се наложи непременно да отиде.

# 74
  • Мнения: 3 782
искам да препоръчам магазин в Шумен. Биохимия, от там си взехме тапети на Есприт http://www.tapetenshop.de/pages/de/tapetenexplorer/artikel_detai … html?artnr=586216. Дори ни излязоха май  по-евтини от тези в сайта. 30 лева е ролката.
Така,че който му е близо и има път към Шумен, може да отиде. Има около 5 каталога на различни фирми. Голямо разнообразие, много се учудих.

Общи условия

Активация на акаунт