Забавления и ретуш на снимка II

  • 28 689
  • 361
  •   1
Отговори
# 330
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
поствам си и тук питанката че малко се затруднявам  Confused
мамита дайте някаква идея как да прикрия отблясък от светкавица /в едно стъкло е ама доста гадна и силна / нещо не получавам задоволителен резултат  newsm78

# 331
  • Мнения: 2 863
ми покажи си питането де:))

# 332
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
точно я качвам ама се заплеснах с резултатите от гласуването  ... айде народе конкурса свърши както и анонимността  Mr. Green

# 333
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
ето едната снимка за която говоря и нещо нищо не ми се получава свястно с тази светкавица,какво мислите Thinking ... отивам да мъча ако има идей предварително благодаря  Grinning

# 334
  • София
  • Мнения: 44 230
С клон щамп и копиране на част от долния квадрат ще стане.

# 335
  • Мнения: 2 961
ето едната снимка за която говоря и нещо нищо не ми се получава свястно с тази светкавица,какво мислите Thinking ... отивам да мъча ако има идей предварително благодаря  Grinning

desytka  къде ви е поръчвана вратата и на коя фирма е?Simple Smile Мисля че стъклото е правено от семейството ми:)
 Матирано е ,нали?

# 336
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
ето едната снимка за която говоря и нещо нищо не ми се получава свястно с тази светкавица,какво мислите Thinking ... отивам да мъча ако има идей предварително благодаря  Grinning

desytka  къде ви е поръчвана вратата и на коя фирма е?Simple Smile Мисля че стъклото е правено от семейството ми:)
 Матирано е ,нали?
хих  Grinning  да не излезем колеги  newsm78 или не съм те разбрала правилно /че вече ми се спи/ ... тя вратата не е наша,ние само изпълняваме,занимаваме се с обработка на стъкла и огледала ... а самата врата не помня на коя фирма е ... да стъклото е матирано така си го е измислил клиента
бубуто мерси ... пробвам така и става но някак си/ може и в мен да е причината/ не ми стои естествено ... може би трябва да поиграя повече с модето на клон щамп

# 337
  • Мнения: 2 961
desytka правилно си ме разбрала:) За стъклото става въпрос-моето семейство се занимава с обработка на стъкла и огледала.Имаме абсолютно същият модел,но двустранен.На тази снимка не мога да разбера и този ли е такъв,но няма значение-да не оспамваме темата.


Между другото и мен живо ме интересува как става снимането на стъкло без да се получат такива отблясъци.
Това с клон щамп  моментално го изключвам.

Последна редакция: чт, 01 мар 2007, 00:46 от amber

# 338
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
хих приятно ми е колега  Peace  не е ... няма спамиме повече  Joy
 и на мен ще ми дойде добре идея за заснемане на огледало или стъкло без отблясъци
приключвам за днес че заспивам и идей никакви не ми идват повече
лека от мен

# 339
  • София
  • Мнения: 44 230
не му пипай модето Simple Smile най-много опаситито....

# 340
  • Мнения: 6 472
Момичета, заповядайте в темата за избор на жури за следващия фотошопски конкурс http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=169296.0

# 341
  • Мнения: 6 472
Между другото и мен живо ме интересува как става снимането на стъкло без да се получат такива отблясъци.
Това с клон щамп  моментално го изключвам.

Най- добре да се снима без светкавица. Ако това е невъзможно, можее да се освети с лампа фона ЗАД стълклото. Самият фон трябва да е светъл. Последният вариант е да се отрази светкавицата в тавана, като пред нея под ъгъл се сложи бяло листче хартия.

# 342
  • Мнения: 1 400
Да се престраша и аз накрая тук да се изложа....
Ето някой мои работички - моля за коментари, а на критики най- се радвам   Hug
Едното май го бях пускала ама карай..
http://gabulinka.multiply.com/photos/album/3

# 343
  • Мнения: 2 863
На мен последните две ми харесват. Страшното наистина ми седи страшно и не ми е  приятно за гледане, а за очите не разбирам замисъла- зениците са сини, но не са еднакви по големина, основният цвят на окото бледнее и някак не се връзва със синьото на зеницата. За първият ти колаж, мисля бях писала като го пусна- трябва да уеднаквиш цвета на лицето с тялото Peace
Нали искаш критика, сега дано не ми се разсърдиш:)

# 344
  • Мнения: 1 400
На мен последните две ми харесват. Страшното наистина ми седи страшно и не ми е  приятно за гледане, а за очите не разбирам замисъла- зениците са сини, но не са еднакви по големина, основният цвят на окото бледнее и някак не се връзва със синьото на зеницата. За първият ти колаж, мисля бях писала като го пусна- трябва да уеднаквиш цвета на лицето с тялото Peace
Нали искаш критика, сега дано не ми се разсърдиш:)
E, как ще се сърдя - нали си го прося  Mr. Green . Майтапа настрана - на очите идеята ми беше просто да си поиграя - нищо друго. Бутнах тенчето оченцата малко ги поосрах- признавам без бой  Blush. Колкото до това с кученцето - ако някой ми каже как да не ми изглежда сплескано самото кученце - много ще го черпя.  Party

Общи условия

Активация на акаунт