За любителите на корейски и китайски сериали - Тема 10

  • 10 625
  • 473
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 6 804
Джентълмените си е забава през повечето време. Е, по традиция залитат малко към една измислена драма около 13-ти епизод, но е за кратко.

# 376
  • България
  • Мнения: 6 221
Това лице Lee Jong Hyun наистина ли вече е извън борда?
Заради някакви чат стаи?

Комедия много, но в сериала красотата е само в горния.

# 377
  • Мнения: 6 804
Да, И Джонг Хьон е извън борда след големия скандал с чат-рума след който някои от участниците влязоха и в затвора. Бивш китарист от групата CNBlue. Неговия колега от групата Jung Yong Нwa също се появява за кратко в сериала като бивш ученик на учителката. Видяха се в един ресторант, където тя имаше среща с архитекта и той леко изревнува.
Ще ти попее и в сериала, но ето едно клипче от добрите стари времена с групата.
Скрит текст:

Последна редакция: ср, 24 апр 2024, 23:02 от 2в1

# 378
  • вятърничава
  • Мнения: 1 867
МоарейнД, I'm Sorry Sob

# 379
  • вятърничава
  • Мнения: 1 867
Значи чакаме да излезе The Trunk - нов сериал с Гонг Ю незнайно кога тази година. Оф, пак ли листа, пак ли червени шалове Joy Уж жанр мистерия, романтика, но май отива към пародия.
Агенциите на Гонг Ю и Сонг Хье Кьо разглеждат оферта за участие в общ проект с режисьорката на Coffee Prince и сценаристката на Our Blues,It's Okay, That's Love,Padam Padam, The World That They Live In.Ще видим дали ще се случи.

# 380
  • Мнения: 5 446
Така се вълнувам... (шегувам се) Не я разбирам съвсем политиката на Нетфликс за пост продъкшън от една -две години. Ще е много смешно да правят тези препратки към листа и шалове. Надявам се да осъзнават, че светът преживя доста от 2016 година насам.
Наскоро прочетох , че Гон Ю е трябвало да участва със Сонг в "Наследници на слънцето", но е отказал. Тогава вземат другият Сонг. Все пак продължава да ми е любимец, въпреки, че с тази дълга коса по-малко... Една готина снимка като за петък вечер

# 381
  • вятърничава
  • Мнения: 1 867
Вики, можеше да е бивша госпожа Ю, а не бивша госпожа другият Сонг.Joy
Всъщност тя така и така си е Сонг.
Забравих да предложа едно яп.заглавие Zenryoku de, Aishite Ii Kana? (2023).Мислех,че ще е поредната каша, като тези бебешките - безвкусна, поредните двама млади,които не знаят какво търсят и искат,а слушат съвети от глупавите си приятели.Обаче става за гледане, главните са симпатични,адекватни за възрастта си и не са много срамежливи ,понеже нямаха много време - 8 еп. по няма и 30мин. като се прескочат надписите,където се гонят. Ако търсите нещо за гледане ,докато готвите или  нещо за приспиване - става за запълване на времето.

# 382
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 670
И аз чакам The Trunk, ама още май няма дата на излъчване, дамусеневиди.
А от 24ти май нататък чакам Connection (2024). Харесвам и тримата главни, дано да е добър. Само дето още не са му обявили на коя от платформите ще го пуснат.

След една седмица, в която почти нямах време за гледане на каквото и да било, и понеже съм слаба жена и не мога да устоя на хубавия Byeon Woo Seok, започнах My Lovely Runner (2024) (малко въпреки Главната). Май става за разтуха... и радост за окото.

# 383
  • Мнения: 9 212
Пък аз....нали няма какво да гледам BlushScreamRolling Eyes видях първи епизод на Parasyte: The Grey , защото от японския филм нищо не помня. Нищичко. И мангата не съм чела. Обаче видях, че в последния епизод ще участва Масаки Суда и някак си искам да видя какво прави тук.

# 384
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 670
Пък аз....нали няма какво да гледам BlushScreamRolling Eyes видях първи епизод на Parasyte: The Grey , защото от японския филм нищо не помня.
Нетфликс ми го предлага упорито, а аз също така упорито го подминавам Grinning.
Но пък вече имам целия Eye Love You, та ще му отделя малко време, понеже отдавна не съм гледала нещо японско. Отдавна, отдавна... може би 2 седмици, когато започнах един сериал, ама го зарязах след първия епизод Joy

Това ми излезе във ФБ - за познаване на корейските актьори.
Разпознах само номер 7, другите са ми пълна мъгла:

# 385
  • България
  • Мнения: 6 221
И аз разпознавам само седми номер.
За китайски има ли?

# 386
  • Мнения: 6 804
1. Чи Чанг Ук
2. Джуно ?
3. Сонг Джунг Ки
4. ???
5. Джи Су
6. Пак Хьонг Шик
7. И Джон Сок
8. Юк Сонг Дже ?
9. ???

Parasyte: The Grey не мисля да си го причинявам, но за сметка на това си пуснах Goodbye Earth. Не, че си падам много по апокалиптични истории, но вероятно това ще е последната роля на Ю А Ин, която ще мога да гледам. Плюс, че харесвам и главната, особено след ролята ѝ в My Dearest. Корейците се възмущават и критикуват, но на НФ не им пука много за мнението им. Все пак пари са давали, трябва да си ги избият. А, и отделно, има цяла плеяда от известни актьори и актриси от по-старото поколение.

# 387
  • плевен
  • Мнения: 1 174
Здравейте, аз мисля че номер 2 е lee min ho а 9 е park bo gum

# 388
  • България
  • Мнения: 6 221
Гугъл знае всичко.

# 389
  • Мнения: 6 804
rozelin, май си права и за двамата Hands Thumbsup.

Остана № 4.

Общи условия

Активация на акаунт