💖ЕДИН ЗА ДРУГ 💕 Сезон 5 (Тема 3)

  • 42 840
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Melmak
  • Мнения: 3 182
Ох, тези хора заедно ли живеят??

Веднага си избрах любимите храни, едно и също ям от годинииии на закуска, де.

# 31
  • Мнения: 1 564
Ивана и Ивайло играха супер нечестно. Тя му подсказва безброй пъти, той се прави на луд и накрая, мислели, че ще им вземат точки. Дано всичките им ги вземат.
Тази Петя явно не знае какво е закуска. Сложи й кафето на първо място, което е логично, тя не мислела, че е към закуската 🙄Дилян поне се постара и все пак имаше някаква логика. И с право й се ядоса.

# 32
  • Мнения: 1 443
Румчо как изтипоса, че желанието на Йоана не е важно, а това на децата и неговото.... Айде за децата го разбирам, ама да и го каже така. Не съм сигурна дали ако ми беше съпруг, след излизане все още щяхме да бъдем в брак😖

# 33
  • Мнения: 3 402
Аз се чудя тука защо няма коментари , то нова тема имало Simple Smile

# 34
  • София
  • Мнения: 7 109
Повечето казаха, че не закусват и оттам идват разминаванията. Кафето повечето го уцелиха..

# 35
  • София
  • Мнения: 20 173
Румчо как изтипоса, че желанието на Йоана не е важно, а това на децата и неговото.... Айде за децата го разбирам, ама да и го каже така. Не съм сигурна дали ако ми беше съпруг, след излизане все още щяхме да бъдем в брак😖
И сложи пържените филийки на предно място, защото ТОЙ много ги обичал. Joy Той си е най-важен, какво значение има, че играта е за вкусовете на жена му.

# 36
  • Мнения: 723
Назад гледам аз, но съм в шок от Денис и Дарина 🤦🏻♀ Тези двамата сигурно са се търсили по обява преди предаването, само за да влязат. 😀

# 37
  • софия
  • Мнения: 844
Споделям всеобщото мнение за най-наприятна двойка. По някаква причина Ивана и Ивайло не ме дразнят. Поредната леко скучна игра. Добре, че е Дилян да ни разсмива.

# 38
  • Мнения: 2 133
Ивана защо от време на време е с превръзка на ръката? Не й ли мина?

# 39
  • Варна
  • Мнения: 10 643
Май повечето които гласуваме, не пропускаме Йоана и Румен, трагично зле са. Дано тази седмица ги изпратим към вкъщи.

Абсолютно и има защо.

# 40
  • София
  • Мнения: 11 664
Тази игра щеше да е трудна за мен, нито закусвам, нито кафе, чай или сок пия. Гола вода не видях да има. 😁

Ивана не спря да му подсказва, няколко пъти каза Не, а след това продължи с жестове.

# 41
  • Мнения: 2 133
ИиИ загубиха залога, нали?

# 42
  • София
  • Мнения: 7 109
Иванка си призна..пост фактум, взеха им 10т, но нещо й изпуснах края на класацията...

# 43
  • Мнения: 9 131
Оф, утре пак стълбата на мъчението за жените. Как може да ги качват на такива огромни и високи съоръжения, друго е ако е за мъжете.

# 44
  • Мнения: 1 872
Иванка си призна..пост фактум, взеха им 10т, но нещо й изпуснах края на класацията...

Не ги харесвам, но не казвай нещата, както НЕ са. Още след играта тя предвиди, че така ще се получи като бяха заедно със СиС.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт