Всичко за всички марки гел лакове - тема 55

  • 16 822
  • 462
  •   4
Отговори
# 390
  • Мнения: 579
Аз правя така почти винаги , стоя 2-3 дни с база, мисля че просто е достатъчно  като я опечеш базата да я минеш със спирт хубаво и след това като ще лакираш пак да минеш със спирт, преди да лакираш. Поне аз правя така, но нека по опитните да кажат.

# 391
  • Мнения: 1 600
Супер, демек без топ лак

# 392
  • Мнения: 1 115
Точно така съм и аз в момента, но ме мързи да качвам снимка, че не е нищо особено.
Снощи си направих поддръжка с бялата ми млечна ръбър база на Коди. Само изчистих със спирт да не лепне, и така ще карам до края на седмицата, че имам две срещи с партньори и да съм по-делова.
Другия уикенд ще си ги мина пак със спирт, може и лекичко да буферирам, ако не ме домързи, или ако имам нещо да дозагладя, и ще лакирам отгоре с великденски цветове:)
Сега дори и без топ ноктите имат някакъв блякъс, не е уау, но приемлива лъскавина да го кажа.

# 393
  • Мнения: 49
Здравейте, каква основа ползвате за френски? Досега ползвах Tea Rose rubber base на Kodi, но ми е много розовееща, а искам нещо като на снимката. Колкото и да ги гледам в сайта, винаги на живо са една идея по-различни. Като цяло предпочитам да е на Kodi и да е гел в бутилка, но съм отворена и за други предложения Simple Smile



Дали някой ще прави/иска да комбинираме поръчка от nailmaster?

# 394
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 749
А каква е идеята да стоите само по база няколко дни?

# 395
  • Мнения: 1 115
А каква е идеята да стоите само по база няколко дни?

При мен различно - понякога не ми стига времето да си завърша целия маникюр в един ден, а в случая съм намислила шаренийка, която не е много бизнес, и за целта ще си мина срещите само с млечна база, и после ще си правя шаренийката.

# 396
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 959
Момичета, снощи ми излезе оферта за тази пила в Тему за 10 лв. и не се сдържах и я поръчах.Grinning
 https://share.temu.com/lAfDVjEG0YA
Надявам се да не е много зле,ама на тази цена как да устой човек:joy:

# 397
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 749
Еха,,на мен ми излиза за 75 лв.

# 398
  • Мнения: 149
Момичета, снощи ми излезе оферта за тази пила в Тему за 10 лв. и не се сдържах и я поръчах.Grinning
 https://share.temu.com/lAfDVjEG0YA
Надявам се да не е много зле,ама на тази цена как да устой човек:joy:
И аз им се чудя ма  от 100 и нещо на 7 и стотинки ми дава малко нереално 😁

# 399
  • Мнения: 241
Последните 2 маникюра и от мен:
Коди Милки, най-накрая си го купих след толкова изгледани снимки в темата 😀

Пристигнаха ми 4 ръбър бази на UrSugar и не можах да се стърпя - ами впечатлена съм! Работи се лесно, бързо и се изравнява без никакви усилия! Заслужават си чакането, доплатих 4.22 на каса.

Последна редакция: вт, 23 апр 2024, 09:01 от Miracle@3

# 400
  • Мнения: 579
При мен причината да седя с база няколко дни е защото не ми стига времето.. с малко дете съм , работя и е пълна лудница. Няма как просто.. Аз да си кажа не знам за кой път, че съм много доволна от рабър базите на клареса- никога не се е отчупвало парченце от лака , или нещо да се случи с него- бетон е. Докато като съм ходила на маникюр преди  и винаги след няколко дни ми се отчупваше малко от лака или се е чупил нокът..

# 401
  • Мнения: 7 570
Ето го и моя последен маникюр. Правих го в събота, чак сега стигнах да снимам.


Да, базите на Клареса са много здрави. На моята приятелка, която все си чопли ноктите, й издържа маникюрът над 3 седмици с база на Клареса, а обикновено за 10 дни го е оръфала. Тъпото при тези бази обаче е, че пигментът стои нехомогенен.

# 402
  • Мнения: 3
Имам проблем и макар да не е точно по темата, ще го споделя, може пък на някой от вас да му се е случвало и да даде съвет.

Ппреди няколко дни си правих педикюр и явно заради враснал нокът големият пръст набра. Подуто е, излезе и малко гной. Последните 2-3 дни беше нон стоп намазан или с ихтиол или с йодасепт и превързан, но не виждам подобрение.

При вас случвало ли се е като си правите маникюр или педикюр да ви набере пръст така лошо и как го излекувахте, с какво го намазахте? Ще съм благодарна за съвет 🙏
Имала съм възпаление около ноктите, слагах йодасепт и пръсках с оксикорт.

Пробвайте с Полкодерм спрей. Имах подобен проблем от неправилно изрязан нокът. С този спрей си реших проблема за няколко дни.

# 403
  • Мнения: 3
Имам проблем и макар да не е точно по темата, ще го споделя, може пък на някой от вас да му се е случвало и да даде съвет.

Ппреди няколко дни си правих педикюр и явно заради враснал нокът големият пръст набра. Подуто е, излезе и малко гной. Последните 2-3 дни беше нон стоп намазан или с ихтиол или с йодасепт и превързан, но не виждам подобрение.

При вас случвало ли се е като си правите маникюр или педикюр да ви набере пръст така лошо и как го излекувахте, с какво го намазахте? Ще съм благодарна за съвет 🙏
Имала съм възпаление около ноктите, слагах йодасепт и пръсках с оксикорт.
Имам проблем и макар да не е точно по темата, ще го споделя, може пък на някой от вас да му се е случвало и да даде съвет.

Ппреди няколко дни си правих педикюр и явно заради враснал нокът големият пръст набра. Подуто е, излезе и малко гной. Последните 2-3 дни беше нон стоп намазан или с ихтиол или с йодасепт и превързан, но не виждам подобрение.

При вас случвало ли се е като си правите маникюр или педикюр да ви набере пръст така лошо и как го излекувахте, с какво го намазахте? Ще съм благодарна за съвет 🙏
Имала съм възпаление около ноктите, слагах йодасепт и пръсках с оксикорт.

Пробвайте с Полкодерм спрей. Имах подобен проблем от неправилно изрязан нокът. С този спрей си реших проблема за няколко дни.

# 404
  • Мнения: 2 649
Неоновата база в кутията Mystery Box на Елена Aрт цвят оранжев ли излезе?

Общи условия

Активация на акаунт