Клиники в Истанбул - пролетна тема 18

  • 7 402
  • 129
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 346
това в коя болница и колко мозайцизм са имали ?

някой да е правил трансфер на ембрион с мозайцизм? може ли повече да сподели за ембриона и резултата


Здравей, аз съм имала в многото ми стимулации 2 пъти и съветите на лекарите ми са били да не ги трансферираме. Чела съм за успешни резултати, но това което са ми казвали е, че дори и да има имплантация, шансът за спонтанен аборт е по висок. Аз се доверявах, изплаквах си разочарованието понеже при една от стимулациите това беше единственият ми ембрион, събирах сили и правех следваща стимулация Simple Smile

# 31
  • Мнения: 52
В American hospital единият, вторият в Аджъбадем Фулия. Не си спомням процента мозайцизъм, но бях при различни доктори в двата случая и съветът беше един и същ, в първия случай ми каза доктора “може да опитаме, но не възлагай големи надежди”

# 32
  • Мнения: 956
Jojo_45, какви са впечатленията ти от American hospital?

# 33
  • Мнения: 346
А ти не си пазиш документите за тези ембриони ? Защото то има значение и колко % е , на мен с 40% ми казват че е добро.
Друг е въпроса че казаха качество 6БА което не ми говори мн мн като цяло

Аз имам две деца с нормален пид и това последно останало просто се чудим какво да го правим да го пазим ли да не го ли
В American hospital единият, вторият в Аджъбадем Фулия. Не си спомням процента мозайцизъм, но бях при различни доктори в двата случая и съветът беше един и същ, в първия случай ми каза доктора “може да опитаме, но не възлагай големи надежди”

# 34
  • Мнения: 200
Аджибадем Маслак
Благодаря за полезната информация за Мемориал!
Някой може ли да качи същата и за Аджибадем Маслак? Благодаря предварително!



Много високи цени в Аджибадем маслак.Това ще откаже хората според мен. И цена замразяване, това е много ама много!!!

# 35
  • София
  • Мнения: 2 658
За пръв път виждам различни цени за плащане в брой и с карта. 🙄

# 36
  • Мнения: 35
Здравейте.Днес бях на преглед в Мемориал. Изписаха ми Перговис плюс още куп неща. Казаха,че след обяд ще ми изпратят по колко да бия.Ние сме в района на автогарата и никъде по аптеките няма Перговис. Нямам време да се връщам до Мемориал защото автобуса за България е след 1 час. И за мой късмет имам 3 опаковки,а ми трябват 4. Cry Помагайте моля ви. Може ли да се замести с друго лекарство от България? Има ли някой,който се прибира утре или в Понеделник и може да ми вземе?
Ако сте от София, Перговерис продават в аптеката на болница Щерев. Показвате рецепта или съобщенията от Вайбър.
Благодаря ти.

# 37
  • Мнения: 52
А ти не си пазиш документите за тези ембриони ? Защото то има значение и колко % е , на мен с 40% ми казват че е добро.
Друг е въпроса че казаха качество 6БА което не ми говори мн мн като цяло

Аз имам две деца с нормален пид и това последно останало просто се чудим какво да го правим да го пазим ли да не го ли
В American hospital единият, вторият в Аджъбадем Фулия. Не си спомням процента мозайцизъм, но бях при различни доктори в двата случая и съветът беше един и същ, в първия случай ми каза доктора “може да опитаме, но не възлагай големи надежди”

Не ги пазя, защото ембрионите са унищожени вече, беше преди доста години, бяха замразени само за 2г, но след консултациите с лекари не сме доплащали да ги задържат тъй като за тези 2г направих още стимулации и имахме вече здрави ембриони. Относно грейда, добър ви е Simple Smile

# 38
  • Мнения: 346
да поне така звучи и до колкото разбирам 40% е слаб мозайцизм но в Америка дават повече информация като колко точно хромосома липсва или е добавена и бла бла . Чудех се дали няма в Бг някой генетик лекар да се консултирам . Защото в мемориал само казват че или ще се хване или не. А нещо това ми е малко съмнително.

# 39
  • Мнения: 956
bochinka1, относно генетик в БГ - правила съм консултация с д-р Константинова във Варна за други неща - кариотипи, тромбофилии. Точно по твоя въпрос не съм сигурна дали ще може да дасе мнение, но може да я питаш. Тя е изключително отзивчива и е много запозната по принцип с репродуктивните проблеми.

# 40
  • Мнения: 49
Здравейте, може ли да ми препоръчате добър доктор за азооспермия. И ако евентуално можете да ми кажете как вървят цените.

# 41
  • Мнения: 13
Дами, пиша тези редове плачейки от радост. Почуках на вратата на Бахчеджи с цялата си вяра и страх. Сега съм бременна. Освен това има голяма вероятност моите бебета да са близнаци. Искам да ви благодаря. Споделих много от моите проблеми и вълнения с вас и получих много положителни отзиви. Хора като мен, които искат деца, надявам се да не губите надежда.Когато се чувствате изгубили надежда моля да ни пишете, за да може да бъдем с вас  в този труден процес 💞🙏🏻

# 42
  • Мнения: 100
Здравейте!
Минавам да кажа, че и при д-р Алпер Шишманоглу ин витро се прави само с нотариално заверена декларация за съжителство на партньорите. Видях, че не е вписано в инфото на 1ва страница.

На мен тепърва ми предстои 1ви трансфер и идвам да ви попитам за болничните. От споделеното в първия пост разбирам, че личният лекар издава направление за АГ, от когото вземам болничен. Предполагам на този болничен ясно пише, че той е издаден за ин витро процедура и издаде ли се, няма как да скрия от работодателя си за нашата цел.

Има ли някоя от вас, която е успяла да получи болничен, но с друга диагноза? Не ми се иска да разкривам, все още ми е много лично и искам да си го пазя в тайна и далеч от лоши погледи и мисли.
Казала съм само, че ходя на лекар в Турция заради гинекологични проблеми с полипи (което не беше лъжа, при пункцията ми ги махнаха).

Ще съм много благодарна, ако споделите съвети и как се е случило при вас (може изобщо да не сте вземали болничен?).

Благодаря и успех на всички с предстоящите процедури!  Heart

Последна редакция: пн, 25 мар 2024, 18:52 от Rising_Star

# 43
  • Мнения: 435
Кой е д-р Алпер Шишманоглу и в коя клиника работи? На мен ми е важно, понеже липсата на брак ми е основната спънка.
В Аджибадем Маслак ми е ОК,  но нещо цените са много високи!

# 44
  • Мнения: 100
Има си сайт, тук може да прочетеш повече за него: https://dralpersismanoglu.com/bg/

Той и асистентката му говорят български. Клиниката е Fulya Vital Plaza. Там са прегледите. Пункцията и трансфера се правят във Ferti-Jin. Не знам как са цените спрямо другите клиники иначе. Успех Simple Smile

Кой е д-р Алпер Шишманоглу и в коя клиника работи? На мен ми е важно, понеже липсата на брак ми е основната спънка.
В Аджибадем Маслак ми е ОК,  но нещо цените са много високи!

Общи условия

Активация на акаунт