Парфюмни размисли и страсти - 289 тема

  • 51 674
  • 767
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 9 684
Дами, ще се включа в темата с мега тъпия въпрос...
Преди седмица ходих да пробвам 3 парфюма, които си бях набелязала. Нито един не ми хареса. На шега грабнах един парфюм за проба, пръснах на китката и след 20 мин стана разкошен! Проблемът е, че не запомих кой... Sob Влюбенна съм, но не знам в какво...
Аз не познавам ароматите в детайли. За мен са хубав и лош. Този ухаеше на ретро червило. На червилата на мама... Почувствах се като в машина на времето. Женствено ухание.
Ходих пробвах, 2 дни по ред... не го намирам. Грабнах го някъде от рафтовете с Диор, Кавали, Бърбъри, Прада.
Дайте акъл дали някой парфюм от тези марки ви ухае на ретро червило. Thinking
Знам, че сте сила!

# 616
  • Melmak
  • Мнения: 3 200
Дами, ще се включа в темата с мега тъпия въпрос...
Преди седмица ходих да пробвам 3 парфюма, които си бях набелязала. Нито един не ми хареса. На шега грабнах един парфюм за проба, пръснах на китката и след 20 мин стана разкошен! Проблемът е, че не запомих кой... Sob Влюбенна съм, но не знам в какво...
Аз не познавам ароматите в детайли. За мен са хубав и лош. Този ухаеше на ретро червило. На червилата на мама... Почувствах се като в машина на времето. Женствено ухание.
Ходих пробвах, 2 дни по ред... не го намирам. Грабнах го някъде от рафтовете с Диор, Кавали, Бърбъри, Прада.
Дайте акъл дали някой парфюм от тези марки ви ухае на ретро червило. Thinking
Знам, че сте сила!

Да не е ирисовия la vie est belle? Така ми миришеше като го пробвах преди няколко седмици в мола.

# 617
  • Мнения: 9 684
Ще събера идеи от вас и ще ходя да пробвам. Иначе може с месеци да откарам в Дъглас. Накрая ще ме изкарат с охрана сигурно.

# 618
  • Мнения: 31 317
Да, вероятно е той.

# 619
  • The Evergreen State
  • Мнения: 1 158
Помниш ли как изглеждаше бутилката? Цилиндрична, квадратна, някакъв цвят ако помниш пак е ориентир.

# 620
  • Мнения: 9 684
Почти на 90% съм сигурна, че е беше розова или прозрачна с розова течност. Сега доста се замислих с горепредложения Ланком. Ланкома е нареден до Диор в този магазин, а аз се застоях при Диор, защото имам любими аромати. Като нищо може да съм грабнала съседния Ланком. Отивам утре пак да пробвам. Много ме е яд, че нямам нюх за подробностите. Изумявам се как описвате и надушвате нотките.

# 621
  • Мнения: 7 864
Изумявам се как описвате и надушвате нотките.

Аз също .
Имам остро обоняние, но не и нос за парфюми и конкретни аромати тип база, шлейф и т.н. Но и не искам, честно казано. Предлагам е доста затормозяващо. 🙄
Даже като чета описанията във Фрагрантика, често намирам разминавания между написаното и личните ми усещания. 😀

# 622
  • Мнения: 988
Аз като тежък неМОЛаджия, ходейки до SDI след работа взех 35776434 тениски за децата, и фушнах след коментара на Лили Idole Now. Мъжа ми го харесаха много и подаръка ми за идващия ИД е решен. Вкъщи на другата ръка сложих Nectar и Аura и реших, че и 3те са нужни Simple Smile  Този път имам напредък, поисках малка бутилка, не буркан разфасовка Simple Smile имаше страхотна оферта онлайн на 50тичка.
С този студ, деня ми е с MB Signature Absolu Simple Smile
Лека работа парфюмни, още малко до петък Heart

# 623
  • Мнения: 2 252
Дами, ще се включа в темата с мега тъпия въпрос...
Преди седмица ходих да пробвам 3 парфюма, които си бях набелязала. Нито един не ми хареса. На шега грабнах един парфюм за проба, пръснах на китката и след 20 мин стана разкошен! Проблемът е, че не запомих кой... Sob Влюбенна съм, но не знам в какво...
Аз не познавам ароматите в детайли. За мен са хубав и лош. Този ухаеше на ретро червило. На червилата на мама... Почувствах се като в машина на времето. Женствено ухание.
Ходих пробвах, 2 дни по ред... не го намирам. Грабнах го някъде от рафтовете с Диор, Кавали, Бърбъри, Прада.
Дайте акъл дали някой парфюм от тези марки ви ухае на ретро червило. Thinking
Знам, че сте сила!

Да не е ирисовия la vie est belle? Така ми миришеше като го пробвах преди няколко седмици в мола.
И аз мисля, че ще е той. Взех си го, след доста четене тук и във фрагрантика. Първо пръсване - леле, ужас.
Второ пръсване - хммм, тежък малко, ще видим.
Трето обилно пръсване в дъждовен ден - ооо, да, това е което чаках. Топличко, ретро червилце, ухаеше ми почти 8 часа.

Последна редакция: чт, 18 апр 2024, 11:40 от Dareland

# 624
  • Мнения: 29
Парфюм за деня CH Very good girl

# 625
  • Melmak
  • Мнения: 3 200
Днес много се чудих кой да е парфюма на деня. Вчера явно сме били на една вълна с доста от вас, като сме посегнали към Мон. Обаче днес в три приложения видях различна прогноза за времето. Иии съм с molecule 01.

# 626
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 359
Парфюм на деня Heart Eyes





Прекрасен - наситен аромат на липов чай с мнооооого мед! Не леко загатнат - силен, като екстракт.

# 627
  • Мнения: 700
Времето застудя и е много подходящо, за един от парфюмите, в които се влюбих и си пожелавам за есента. Засега имам само отливка. Снимката е от Интернет.

# 628
  • Мнения: 5 310
Аз днес нося Alien Hypersense. Благодаря на Bright Crystal, че ме вдъхнови да се запозная с него.

# 629
  • Мнения: 249
С изненада установих, че в Дъглас са махнали от щанда на Диор Dior Joy и Dior Joy intense. И двата са ми любими, няма ги и в сайта им и се притесних да не би да ги спират. Някой има ли информация? Не искам да се запасявам от други сайтове, особено след като получих от Нотино Dior Joy без магнитна капачка. Консултантките в Дъглас само мигаха като попитах 😵.

Общи условия

Активация на акаунт