Дългото чакане след трансфер- тема 111

  • 25 898
  • 722
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 25
Здравейте, момичета! Връщам се от преглед много притеснена... Около 8 г.с. съм,  но плодът изостава с развитието. Има сърдечна дейност, но е по-малък. Докторът не беше особено обнадежден, макар че обясни, че може да е просто временно състояние и да навакса или да има генетичен проблем и да спре развитието си скоро. Опитвам се да мисля позитивно, но ми е много трудно и просто лошите мисли доминират... На някоя от вас случвало ли ви се е такова нещо и в последствие ембриончето да си навакса?

# 271
  • Мнения: 17
Здравейте, момичета! Връщам се от преглед много притеснена... Около 8 г.с. съм,  но плодът изостава с развитието. Има сърдечна дейност, но е по-малък. Докторът не беше особено обнадежден, макар че обясни, че може да е просто временно състояние и да навакса или да има генетичен проблем и да спре развитието си скоро. Опитвам се да мисля позитивно, но ми е много трудно и просто лошите мисли доминират... На някоя от вас случвало ли ви се е такова нещо и в последствие ембриончето да си навакса?
Здравей!моите ембиончета бяха извадени в петък,имах трансфер в понеделник и останаха няколко,който трябваше да замрязят.Вчера ми се пбадиха да ми кажат,че изостават и не са се развили да стадии бластоцист все още.Днес ми зеънна ембриоложката да ми каже,че са успяли да наваксат!Вярвайте!По-различна е ситуацията ми,но искам да ви дам кураж,че каквото е писано ще стане!Винаги има вариан да наваксат само бъдете спокойна!

# 272
  • Мнения: 1 770
Lina, какви стойности на ЧХГ имаше и на кой ден?

# 273
  • Мнения: 25
Lina, какви стойности на ЧХГ имаше и на кой ден?

Около 1400 беше стойността на 18-ти ден. Повече не съм пускала.

# 274
  • Мнения: 47
Здравейте, момичета! Връщам се от преглед много притеснена... Около 8 г.с. съм,  но плодът изостава с развитието. Има сърдечна дейност, но е по-малък. Докторът не беше особено обнадежден, макар че обясни, че може да е просто временно състояние и да навакса или да има генетичен проблем и да спре развитието си скоро. Опитвам се да мисля позитивно, но ми е много трудно и просто лошите мисли доминират... На някоя от вас случвало ли ви се е такова нещо и в последствие ембриончето да си навакса?


Аз съм в подобна ситуация в момента...с колко изостава ембриончето при вас?

# 275
  • Мнения: 25
Здравейте, момичета! Връщам се от преглед много притеснена... Около 8 г.с. съм,  но плодът изостава с развитието. Има сърдечна дейност, но е по-малък. Докторът не беше особено обнадежден, макар че обясни, че може да е просто временно състояние и да навакса или да има генетичен проблем и да спре развитието си скоро. Опитвам се да мисля позитивно, но ми е много трудно и просто лошите мисли доминират... На някоя от вас случвало ли ви се е такова нещо и в последствие ембриончето да си навакса?


Аз съм в подобна ситуация в момента...с колко изостава ембриончето при вас?

Не са ми казали с дни, но точно преди седмица на прегледа всичко беше ок, а днес вече изостава, затова предполагам от няколко дни до седмица.

# 276
  • Мнения: 1 770
Лина, пусни си през два дни чхг и ще се разбере дали се развива правилно. Чувала съм много истории за изоставяне в развитието, но при спонтанно забременяване. По принцип ехографски маркери на този етап за правилно развитие са размер и форма на гестационния сак, размер на жълтъчното мехурче, сърдечна честота, наличие или не на хематоми (само хематом без другите не значи лошо развитие). Важно е обаче и кой гледа и какво вижда. Чхг през два дни понякога е по-точен индикатор

Последна редакция: пт, 29 мар 2024, 10:18 от Amelin

# 277
  • Мнения: 2 505
Мили момичета, пожелавам ви от сърце бебчетата да наваксат! 🙏☀️❤️
Чакаме ъпдейт и от останалите момичета, които се отчетоха с плюсчета в края на миналата темичка ☺️ Нека продължи плюсовалежът!
Аз се опитвам да се презаредя с положителна енергия и изпращам и на вас! 🥰🫶🍀
Скрит текст:
Пикник на терасата с два важни члена на нашето семейство, които се надявам скоро да станат кака и батко 🙏🩷🩵

# 278
  • Мнения: 14
Здравейте момичета, след  свеж трансфер съм на едно 5-дневно ембрионче, до теста имам още 4 дни, но от 2 дена имам стягния/спазми ниско долу в корема, нормално ли е според вас?
Пия но-шпа при необходимост.

# 279
  • Мнения: 17
Имали някоя дама от Хасково или региона, която може да ми услужи спешно с 1 инжекция пролутекс?

# 280
  • Мнения: 1 754
Kitittoвсичко, с изключение на много силни болки и обилно кървене, е нормално.

# 281
  • Мнения: 17
На мен днес ми е 5ти ден след свеж трансфер и получавам доста силни спазми в матката,също така и ниско кръвно имам.момичета според вас дв звъня ли на доктора?

# 282
  • Мнения: 1 385
На мен днес ми е 5ти ден след свеж трансфер и получавам доста силни спазми в матката,също така и ниско кръвно имам.момичета според вас дв звъня ли на доктора?

За кръвното да питам? Как си с пиенето на вода и приемаш ли ношпа?

# 283
  • Мнения: 17
На мен днес ми е 5ти ден след свеж трансфер и получавам доста силни спазми в матката,също така и ниско кръвно имам.момичета според вас дв звъня ли на доктора?

За кръвното да питам? Как си с пиенето на вода и приемаш ли ношпа?

Но шпа приемам 3х1,вода пия доста поне по 2,5л на ден,дори от както съм на лекарства вечер ставам и изпивам минимум по две чаши

# 284
  • Мнения: 1 385
Благодаря за отговорите. Дано всичко е наред при теб и скоро се похвалиш с положителен! Flowers Four Leaf Clover Nature Sparkles

Общи условия

Активация на акаунт