Alesa - снимки и мнения на дрехи от бранда - тема 14

  • 7 602
  • 112
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 633
Не получихте ли нещо от новата колекция да се похвалите?

# 91
  • Мнения: 2 895
Да , чакам дънковата пола . Взех една тениска с тигъра , доволна съм . За сега толкова .
Чакам лятната колекция , да видим там какво ще има .

# 92
  • Мнения: 391
Засега само лилавата тениска. Чакам дънковото яке.

# 93
  • Мнения: 633
Дънковото ще ми е интересно да го видя .  Това панталонче не е лошо
. Само дължината е за коригиране,но другото е супер.

# 94
  • Мнения: 922
За блейзърите им, трябва ли да взема номер по- голям или да взема точен размер.
Четох различни коментари и се двоумя ?

# 95
  • Мнения: 660
Зависи от материята, модела дали е втален… Аз имам и С и М размер, които ми стоят по ддин и същ начин…. Звъннете им по телефона и ги попитайте, може да им кажете и мерки, колкото се може да си спестите връщане и размени…

# 96
  • Мнения: 320
Аз след голямо умуване си взех бялата плетена рокля от новата колекция, ще дойде след 1-2 дни. Някоя от вас поръча ли я, да каже дали е окей?

# 97
  • Мнения: 254
Коя плетена рокля ?Аз се сещам за една бяла от зимната колекция

# 98
  • Мнения: 320
За тази става въпрос:

# 99
  • Мнения: 254
Ахааа ,според мен плетивото е много хубаво и стегнато ,като dream in colours сетовете

# 100
  • Мнения: 389
Еделвайс, а дали имаш и горната част към този панталон да кажеш по-овърсайз ли е, хубаво ли стои?
Единствено този комплект ми хареса от новата колекция и засега ме спира само това, че трябва да нося панталона на шивач да го коригира в долната част.. още не мога да преживея връщането на мода на ужасния чарлстон, че и с цепка😄

Дънковото ще ми е интересно да го видя .  Това панталонче не е лошо
. Само дължината е за коригиране,но другото е супер.

# 101
  • Мнения: 633
Еделвайс, а дали имаш и горната част към този панталон да кажеш по-овърсайз ли е, хубаво ли стои?
Единствено този комплект ми хареса от новата колекция и засега ме спира само това, че трябва да нося панталона на шивач да го коригира в долната част.. още не мога да преживея връщането на мода на ужасния чарлстон, че и с цепка😄

Дънковото ще ми е интересно да го видя .  Това панталонче не е лошо
. Само дължината е за коригиране,но другото е супер.
Да,широчко е ,но приятно.Даже него го нося повече.
Аз даже се кефя на тази мода.Обожавах да ги нося като ученичка и ми беше трудно да премина в тесни.

# 102
  • Мнения: 273
Аз имам въпрос момичета. При замяна искат ли бележката от Спиди или само при връщане ?

# 103
  • Мнения: 2 895
При замяна може без бележка , но другият път я запази , ако не ти хареса новото , може да ти върнат парите .

# 104
  • Мнения: 273
Благодаря! За 7 години май не съм си искала парите обратно Grinning Но вече ще я пазя.Просто забравих, че имат нови услови.
При замяна може без бележка , но другият път я запази , ако не ти хареса новото , може да ти върнат парите .

Общи условия

Активация на акаунт