Движение на българските майки -ВИДИН тема 8

  • 12 903
  • 286
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 910
Последно плакатите черно- бели ли ще бъдат или цветни? И как ще направим реклама на всичките ни спонсори, не, че са много засега де Rolling Eyes, но все пак, след като станат готови плакатите и след това се появат и други спонсори, няма ли да стане малко неудобно. Аз чакам банковата сметка на дома в Белоградчик и ще отидя до бъдещия дарител, за който ви говорих.
Лъки, днес разбрах колко набързо е станало ходенето до Кнауф и, тъй като за ходене до там Мели предложи още в началото, когато разбрахме, че ще правим концерт, нейните познати, които имат някаква връзка там вчера са й се обадили и са я свързали с един от хората, работещи в Кнауф ( незапомних имена) и той я попитал до колко време може да отиде да се срещнат и понеже Мими работи до нея, пътьом е взела, за да не е сама. Затова е станало толкова набързо. Не искам да се получи така, че защитавам някой, но в никакъв случай, не искам да си мислиш, че оставаш пренебрегната. Предстои ходене пак до там, така, че този път може да се разберете предварително. Важното е, че хората са се съгласили да ни подпомогнат и в този случай всички сме доволни Hug Днес нямах време да отида до Нони, за да проверя за лаковете, но ти благодаря предварително  bouquet

# 256
  • Мнения: 176
Какъв е този кризисен център ?

# 257
  • Мнения: 176
Ей стига с тези извинения ,аз просто обичам да си изяснявам нещата.СПОКО Grinning Най-важното е че нещата се подреждат супер,нали Мели newsm51

# 258
  • Видин
  • Мнения: 309
Мели браво за Кнауф ,трябваше да ме викнете и мен направо съм ти малко сърдита. Едно предложение да дам и аз и да не ме викнете.   #Cussing out #2gunfireОт писаното разбирам,че ходенето утре се отлага.
Лъки,и аз съжалявам,че не можа да дойдеш,още повече,че като разбрах,че трябва да тръгна веднага,ми се разтрепераха краката-помниш как се отнесе секретарката с нас в четвъртък! newsm61
Но всичко стана много бързо!След като Стоянов ми се обади,аз -веднага на Мими.Тя бързаше да вземе децата от училище,взех я по анцуг!Добре,че мъжото се съгласи да ни "транспортира".Замрънках му,че е много далече,че е много студено,че Мими бърза да се прибере.... blahblah.....Абе ще ви обясня в неделя!
За Гипс- Кошава -и д-ра на Кнауф ни каза да отидем там Peace
Аз най-вероятно няма да мога да отида.който има възможност-да казва. Peace

# 259
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
21 часа-конферентна връзка в скайпа smile3513  относно вписването на  дарителите-идея-да се напишат на един плакат, който да стои на сцената по време на концерта, защото, наистина - спонсори могат да се появят и след напечатването на плакатите.

# 260
  • Мнения: 2 910
Какъв е този кризисен център ?

Лъки, този Кризисен център се намира в града, след Ровно. Там има деца, които са предимно с психически увреждения и, на които родителите ги водят сутрин и ги вземат следобяд, даже ако не се лъжа и на обяд. За тук поне лесно може да се организираме и отидем Grinning

# 261
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
http://www.goblenite.org/attachment.php?attachmentid=36162&d=1172599834  много ми се иска най-после да мога да се справя с тази техника!Дано се вижда добре, иначе - знаете за какво става въпрос...готов, влажен, изгладен и чака рамка.Ще го пусна в темата "Работилница..."

# 262
  • Мнения: 2 502
  500 бр памперси
1000 бр дамски превръзки
      1 кашон с дебели дрехи  получени от мамите на ДБМ София

*********
занесени при Диди
51 бр мартеници за Белоградчик ,които мъжа й утре ще занесе там ,защото днес в разговор с Григовора ,тя питаше за заготовки имаме ли още от ония дета работихме се децата в събота ,
ще им изпратим готови мартеници ,на всички оставихме в събота и  обяснихме на децата ,че останалите ,които сме направили и тези ,които ще направим ще носим и на другите деца ,но щом искат -за изложба , ще им изпратим!
    50 бр пампарси  Белоградчик
    50 бр дамски превръзки Белоградчик
ще заделя за
Ново село 
за Гомотарци
за всички ще има ....
за кризисния център

Утре 28.02.07- 18.00 ВИП кафе

Последна редакция: вт, 27 фев 2007, 22:41 от lorys

# 263
  • Видин
  • Мнения: 309
Забравих да напиша,че председателя на съюза на съдийската колегия ни увери в пълно съдействие от негова страна!Обеща да активизира колегите си!иска само нещо в писмен вид,за да обясни точно за какво става въпрос! Peace
Трябва да се замислим за още такива хора newsm78
Мисля да говоря и с аптекарите Thinking
Мислете и за-лекари,стоматолози,митничари,служители в БТК,........... newsm78

# 264
  • Видин
  • Мнения: 309
Току-що  ми се обади шефката на АЗД в отговор на ходенето ни до тях.Имат семейство със спешни нужди.Става въпрос за с-во от Дунавци.Имат 4 деца- ,..94 ,..01,...02, и новородено.То е с най-голями нужди,защото нямат нищо за него.Оставяли са го и са си го взимали няколко пъти,но накрая майката се е преборила с мнението на  бащата бебчето вече си е в къщи.Семейството било много добро-решението на бащата е от притеснение,че няма да се справят финансово,защото и без това били зле!Имат нужда от всичко-памперси,пюрета,хумана,дрешки,обувки,играчки.....И четирите дечица са момченца-така,че,за съжаление аз с мойте момиченца,не се класирам за дрешките Sad!
Светле,можем ли да отпуснем от памперсите,които получихме newsm78
Най-вероятно на 2-ри ще ни срещнат с тях,за да подпишат някакъв документ и ще ни дадът точните размери на децата за дрехи и обувки! Peace
На втори до обяд ще ходя до АЗД-Мими,нали ще си на линия? Peace

# 265
  • Видин
  • Мнения: 309
Светле,изпратих ти имейл за факс до Луков Peace
И знай,че днес ще ти досаждам относно банковата сметка за парното,за да може до утре най-късно да свършим и тази работа Peace
 Hug

# 266
  • Мнения: 2 653
Аз имам само 2 залъгалки останали у нас, които са ми излишни.Всички дрешки за новородено ги подарих.Оставих си само тези , които искам да запазя за второто .Ще потърся все пак някакви ританки, камизолки, и нещо другао непотребно ако ми е останало и ще ви пратя.

Аз да се оплача.Стоят ми яйцата само с фон боядисани и нямам никаква "муза " да ги довърша.Онази вечр почнах една овца- само я оклепах и се ядосах.Почнах една калинка и направо я съсипах.
Нещо нищо не ми се подхваща.С декопажа - една кутийка съм я направила до половината и направо не смея да я продължа, да не я опропастя и нея, че ще ме е много яд.

Отивам сега поне малко музика да приготвя за децата.Нали ви бях обещала.

# 267
  • Мнения: 176
Светле моля те постарайсе в неделя да ми донесеш лозовите пръчки

# 268
  • Мнения: 484
Мели,в петък идвама с теб до АЗД-то задължително,да не ме забравиш само  Peace
Браво на председателя на съдииската колегия в града Hug
Бях в театъра и съм взела скица на местата в него,довечера ще го донеса на срещата  Peace

# 269
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Ние със Светла бяхме в БЧК за да видим за онези кутии за даренията и нещо се разбрахме.утре ще получа отговор за озвучаването , осветлението на театъра се заплаща на осветителя, защото е лично негово.Театъра има само някакво въртящо осветление. Афишите-утре - човека не е в града.Ходих до ТВВ и казах, че трябва отново да ни анонсират-няма проблем...Довечера ще говорим отново

Общи условия

Активация на акаунт