Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (козметика от dm, Lilly drogerie и други) - тема 90

  • 60 511
  • 760
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 2 102
В dm има ли още отстъпка за РД? И ако има, кога изпращат талона?

# 631
  • Пловдив
  • Мнения: 3 271
В dm има ли още отстъпка за РД? И ако има, кога изпращат талона?
А дали обърна внимание на първи пост? Rolling Eyes

# 632
  • Мнения: 1 950
След работа ще ида до дм да си използвам талона. Трябва ми очна линия тип флумастер/писалка. Черна, неразмазваща се. Моля, препоръчайте ми такава, която да купя с намалението.

# 633
  • Пловдив
  • Мнения: 3 271
След работа ще ида до дм да си използвам талона. Трябва ми очна линия тип флумастер/писалка. Черна, неразмазваща се. Моля, препоръчайте ми такава, която да купя с намалението.
https://dm-drogeriemarkt.bg//maybelline-new-york-ochna-linia-mas … pdsteilen.laufend

# 634
  • Бургас
  • Мнения: 16 333
Имам свободен талон от последния лайф,който няма да успея да използвам.
Ако някой го иска да ми пише!😉

# 635
  • Мнения: 2 633
Момичета, не знам дали се обърнали внимание, обаче забелязвам, че Дав са пуснали дезодорантите в нова опаковка. Дали има разлика в състава и качествато?
При мен само Дав имат ефект срещу изпотяването, затова не рискувам с други. От едно квартално магазинче купувам 250мл. за 7 лева. Любимият ми аромат е с краставица, използвам го от над 10 години.

# 636
  • Мнения: 191
Доволни или недоволни от тези продукти?

# 637
  • Мнения: 2 447
От оранжевото - да. Зеленото - не.

# 638
  • Мнения: 1 156
Ползвала съм само оранжевият. Доволна!

# 639
  • София
  • Мнения: 28 768
Оранжевото не съм ползвала, от другото не съм доволна.

# 640
  • Мнения: 2 597
От оранжевия не съм доволна.

# 641
  • Мнения: 526
Днес ходих до ДМ, за да оползотворя двата лева купон Simple Smile И о, чудо. Бяха заредили почистващото олио на Балеа. Дори на същата цена беше. И заредих една опаковка.

# 642
  • Мнения: 5 728
Момичета , някоя от вас пробва ли вече новата спирала на NL Beauty.
Не е като да нямам отворени спирали, но тази гърми в социалните мрежи и ми е любопитно да я тествам.

# 643
  • Мнения: 2 102
В dm има ли още отстъпка за РД? И ако има, кога изпращат талона?
А дали обърна внимание на първи пост? Rolling Eyes

С Информацията от първия пост съм запозната. Може би аз не се изразих правилно. Понеже не получих талон преди РД, помислих,че има някаква промяна.

# 644
  • Мнения: 1 006
И пак от първия пост:

10 дни от дата на РД.
Не се зарежда предварително.

Общи условия

Активация на акаунт