Ленормандия - гледанки с картите на Ленорманд

  • 5 621
  • 395
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 459
Добре дошли в Ленормандия,

Отварям тема за тези уникални карти, убедена вече в абсолютната им категоричност да предсказват 👁

Ще се радвам тук да обсъждаме ежедневно битието с картите на Ленорманд Simple Smile

Всеки, който има опит/знание е добре дошъл 🎁
Моля
1. Качвайте снимка на картите
2. Споделете Вашето тълкуване
3. Тълкувайте чуждите карти без притеснение, че ще сбъркате
4.Споделяйте обратна връзка по картите или минал опит на вече проиграна комбинация
5. Спазвайте добрия тон и приятелското отношение
6.Обсъждаме само карти, не личностите зад екрана Simple Smile

# 1
  • Мнения: 966
Ето ме. В понеделник взех картите си и още им се чудя какво да ги правя. 😅

# 2
  • Мнения: 1 459
Ето ме. В понеделник взех картите си и още им се чудя какво да ги правя. 😅

Кои кои
Покажи си ги 👀

# 3
  • Мнения: 2 630
Аз имам отдавна тесте но не съм ги ползвала скоро да супер точни са. 😏

# 4
  • Мнения: 2 122
Здравейте и от мен! Simple Smile И аз се занимавам също с Ленорман. Редувам с Таро Simple Smile

# 5
  • Мнения: 2 630
Inna тествай месечна подредба. 🙂 Тази със 7те дома.

# 6
  • Мнения: 393
Цоп и от мен в новата тема 😁
Между другото, гледах преди малко един онлайн разклад на Таро е магия  и там в последния от вариантите се казваше, че в някакви социални групи ще си обсъждаме с жени  някакви хубави теми. Брей, как си показа в случая.
Нека  и върви на темичката и да се учим все повече в нея! 😊🤗🤍

Да публикувам моите карти от днес.
Какво ме очаква в любовния фронт днес?

Някаква хубава малка(Детелината) изненада, която ще пристигне като съобщение(Конника), но с този Ключ може и нещата да се случат само ако аз подема някаква инициатива иначе не... Как мислите?

P.s. innasn покажи картите 🙂

# 7
  • Мнения: 2 630
Силфида детелината е и краткотраен флирт, с този конник на съобщения ми звучи от по млад мъж.
Не знам дали съм права, пиши после.

# 8
  • Мнения: 393
Ето едно местенце, което е удобно за запаметяване на телефона в отметки, за да се проверяват значенията на всяка една карта, когато нямаме под ръка някоя тълкувателна ленорманд книжка. Всяка карта има публикувани значения като цъкнете на името и. А тези приложени карти са много красиви. Не знам обаче коя е колодата.
https://emma-tarot.com/%d0%bb%d0%b5%d0%bd%d0%be%d1%80%d0%bc%d0%b0%d0%bd/

# 9
  • Мнения: 2 122
Ето едно местенце, което е удобно за запаметяване на телефона в отметки, за да се проверяват значенията на всяка една карта, когато нямаме под ръка някоя тълкувателна ленорманд книжка. Всяка карта има публикувани значения като цъкнете на името и. А тези приложени карти са много красиви. Не знам обаче коя е колодата.
https://emma-tarot.com/%d0%bb%d0%b5%d0%bd%d0%be%d1%80%d0%bc%d0%b0%d0%bd/

Благодаря за линка, Силфида! Simple Smile Колодата е Alones Vision. Толкова я харесах  преди време, че си я принтирах и ламинирах сама Simple Smile

# 10
  • Мнения: 966
Силфида, според мен неочаквано с доза късмет нещо, което се е забавило или нещо, за което не си подозирала ще дойде към теб. Възможно е нещо, което има предистория. Вероятно е свързано с мъж, когото вече познаваш. Дори да не е днес обаче, то е в процес и ще се прояви до няколко дни.

Иначе, аз си взех Цветна визия заради книгата. Самите карти не ми допадат много като качество. Трудно ги вадя от тестето, защото залепват една за друга. Но(!!!), вдъхновена сега от новата тема, бързам да си поръчам още една колода. 😆

Тук си изтеглих карти какво ме очаква в любовта до края на месеца. Цепих на Джентълмена и по навик от тарото погледнах и следващата карта, която се оказа Дамата. Не знам останалите карти как успях да ги уцеля почти изцяло същите като тези на Силфида.🤯

По Детелината и Конника бих казала, че става въпрос за поява на нов човек, но картите на дъното и Луната ми говорят за някой, когото познавам и се мислим двамата. Кармичността по Луната само ми затвърждава за кого иде реч. Та освен да го очаквам да цъфне до края на месеца, не знам какво друго да кажа. 🤷‍♀️

# 11
  • Мнения: 1 459
Силфида, според мен неочаквано с доза късмет нещо, което се е забавило или нещо, за което не си подозирала ще дойде към теб. Възможно е нещо, което има предистория. Вероятно е свързано с мъж, когото вече познаваш. Дори да не е днес обаче, то е в процес и ще се прояви до няколко дни.

Иначе, аз си взех Цветна визия заради книгата. Самите карти не ми допадат много като качество. Трудно ги вадя от тестето, защото залепват една за друга. Но(!!!), вдъхновена сега от новата тема, бързам да си поръчам още една колода. 😆

Тук си изтеглих карти какво ме очаква в любовта до края на месеца. Цепих на Джентълмена и по навик от тарото погледнах и следващата карта, която се оказа Дамата. Не знам останалите карти как успях да ги уцеля почти изцяло същите като тези на Силфида.🤯

По Детелината и Конника бих казала, че става въпрос за поява на нов човек, но картите на дъното и Луната ми говорят за някой, когото познавам и се мислим двамата. Кармичността по Луната само ми затвърждава за кого иде реч. Та освен да го очаквам да цъфне до края на месеца, не знам какво друго да кажа. 🤷♀

innasn моля само да не смесваш Тарото с Ленорманд или поне не в тази тема 😀
Ленорманд е изключително просто устроен принцип, няма нужда от дълбочината на Тарото.
Картите, които се повтарят - Слънце, Луна , Звезди и Кулата нямат нищо общо с тълкуването в Таро.

По съвет на Силфида си закупих комплекта заради книгата, но тя вече се разлепи, а колодата не ми допада нито като изпълнение - някакви малки картончета са 😅 нито като изображения , но идеята да има още една двойка мъж и жена е добра, за да покаже и трети лица.

# 12
  • Мнения: 2 630
И аз изтеглих ще получа ли финансова помощ до края на месеца.
Малко съм ги забравила не съм теглила от година.
Има една книга в пдф формат със значения и времето на всяка една карта изтеглете си я.

# 13
  • Мнения: 966

innasn моля само да не смесваш Тарото с Ленорманд или поне не в тази тема 😀
Ленорманд е изключително просто устроен принцип, няма нужда от дълбочината на Тарото.
Картите, които се повтарят - Слънце, Луна , Звезди и Кулата нямат нищо общо с тълкуването в Таро.
Никак не ги смесвам и Луната изобщо не я прочетох като в Таро. Не знам защо съм оставила такова впечатление.

# 14
  • Мнения: 1 459
И аз изтеглих ще получа ли финансова помощ до края на месеца.
Малко съм ги забравила не съм теглила от година.
Има една книга в пдф формат със значения и времето на всяка една карта изтеглете си я.

Може ли да е подарък от свекървата ?

Innasn правиш много дълбоки анализи като в Таро- като питаш нещо Ленорман за днес то ти отговаря буквално за днес, няма скрит подтекст или нещо много дълбоко. Принципът е съвсем различен.

Последна редакция: ср, 14 фев 2024, 18:18 от Twinklestar

Общи условия

Активация на акаунт