"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 63

  • 29 314
  • 770
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 17
Здравейте и от мен отново! Въпреки, че в петък си направих кръвен и резултата бе 11,62 . Исках да си направя днес и пиш тест. Surecheck си направих тази сутрин, два дни преди очакван цикъл. Няма втора линия. Отчаях се, има ли смисъл да пусна утре отново кръвен?

# 646
  • София
  • Мнения: 1 198
Пусни, пусни.

# 647
  • Мнения: 777
Пусни, шуър рядко отчитат преди цикъл.

# 648
  • Мнения: 17
Ще пусна, пък каквото покаже. Прогестерон да пусна ли също или е рано?

# 649
  • Мнения: 777
Пусни, че може да има нужда да приемаш.

# 650
  • Мнения: 81
Здравейте, момичета! Днес е 12ти ден от закъснението на цикъла ми и 10ти ден откакто правих секс(впоследствие пих ескапел) Мога ли още утре да си направя уринарен тест, защото нямам възможност за кръвен

# 651
  • Мнения: 92
Дорбо утро и честит празник. Нека обобщя ,стимулация с Фемара ,Естрофем и Неделя на 14.04 2 доминантни фоликула,сложиха ми Хориомон . Сряда на 24 имах чхг 10.93  ,след това бледи линии и онзи ден почти изчезнаха ,вчера само на. Клиър тест едва забележима в черта .Днес  13 дни след овулация  имам едва едва едва почти невидима втора черта на Фолиум ,на Престо ,Шутрчек и Лейди  отрицателни . Има ли шанс да съм бременна ,защото се страхувам да спра Дуфастона просто така. Благодаря.

# 652
  • София
  • Мнения: 1 198
Надяяя, мисля, че вече ти беше обяснено. Не си бременна, пила си ескапел и си си разказала играта на хормоните.

Каракостова - това за хориомона не го беше споменала, може вторите чертите да са били от него, както и чхг. Пусни все пак кръвен, ние няма как да знаем дали има шанс.

Последна редакция: нд, 28 апр 2024, 12:30 от NadezhdaML

# 653
  • Мнения: 1 370
Nadqq , това е поне 10-ти път , в който задаваш този въпрос в различни теми и сякаш не четеш отговорите. Няма как да забременееш на датата на цикъла, прецакала си си хормоните с това хапче. Не си бременна.

# 654
  • Мнения: 1 495
Надя, запиши си час при гинеколог за изследвания на хормоните и евентуално да ти изпишат противозачатъчни.

# 655
  • Мнения: 49
Пак съм аз. Днес пуснах повторен чхг и прогестерон /на 43 часа, ако има значение, че не са 48/. Притеснява ме, че прогестерона сега е по-нисък от колкото беше, а очаквания цикъл е днес или утре. Моля, дайте мнение, трябва ли да се притеснявам?

Скрит текст:
Това е първия кръвен

# 656
  • Мнения: 1 370
Трябва да приемаш прогестеронов препарат. Ако можеш още утре отиди на лекар. Или ако имаш възможност още днес да се свържеш с лекар. Мисля, че не са опасно ниски стойностите още, но все пак нека по-запознатите да кажат.

# 657
  • Мнения: 6
Дали си бременна не мога да кажа. За бялото течение - час при гинеколог.
Ако го желаеш, желая ти го искрено! 😇
Благодаря ❤ След 2 дни трябва да ми дойде, според вас има ли смисъл да правя тест сега ?

# 658
  • Мнения: 1 370
sikrus, не е невъзможно, но е малко вероятно. Единият път , в който сте опитвали е по време на цикъл, не ви съветвам да го правите, според уролог се пренася инфекция на мъжа. Овулацията ви сигурно е била около 11-ти ден, може и след това,а вашите опити са преди това.

# 659
  • Мнения: 81
Nadqq , това е поне 10-ти път , в който задаваш този въпрос в различни теми и сякаш не четеш отговорите. Няма как да забременееш на датата на цикъла, прецакала си си хормоните с това хапче. Не си бременна.
Последен въпрос😅?
Преди няколко часа ми дойде но не е както преди…много по блед е. Дали е блед или нормален щом ми е дошло няма повод за притеснение налиии

Общи условия

Активация на акаунт