"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 63

  • 24 403
  • 644
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 745
Може да
Момичета, според вас може ли да има бременност без да болят ужасно много гърдите ? Чисто информативно ..

# 406
  • Мнения: 4 832
Напротив. Утре ще попадне на тест с кофти реактив и ще има драма, че всичко е приключило. Не подвеждайте, моля.

# 407
  • Мнения: 1 327
А може и другият вариант, да имаш болки в гърдите и да няма бременност. Най-големият "симптом" е липсата на цикъл и положителен тест. Всички други симптоми може да ни подведат.

# 408
  • Мнения: 445
Здравейте момичета🌸Извинявам се за глупавия въпрос ,но има ли вариянт лекар да не може да види дали имам ендометриоза? Правим опити за бебче от година ,следях овулация..прегледи,хормони,всичко е наред.Днес попаднах в тема,където жена описваше симптомите на това заболяване и малко се пофилмирах,та не успях да намеря информяцията,която ме интересува

# 409
  • Мнения: 745
Ендометриозата се доказва чрез лапароскопия и/или ЯМР, ако няма киста. Диагностицирането може да отнеме от 7-10г, отново ако няма характерната за заболяването " шоколадова" киста. Симптомите са най-различни, но това не означава, че имаш.
Хубаво е да се изследва АМХ, да се направи спермограма и проверка на тръби.

# 410
  • Мнения: 445
Ендометриозата се доказва чрез лапароскопия и/или ЯМР, ако няма киста. Диагностицирането може да отнеме от 7-10г, отново ако няма характерната за заболяването " шоколадова" киста. Симптомите са най-различни, но това не означава, че имаш.
Хубаво е да се изследва АМХ, да се направи спермограма и проверка на тръби.
.   Много благодаря🙏🏻

# 411
  • Мнения: 84


Момичета дали е положителен?

# 412
  • Мнения: 94


Момичета дали е положителен?
Кога се появи втората линия?

# 413
  • Мнения: 84


Момичета дали е положителен?
Кога се появи втората линия?
На десетата минута, но на теста пише, че резултата излиза тогава.

# 414
  • Мнения: 1 327
Щом е на десетата е изпарителна черта.

# 415
  • Мнения: 4 832
Тестът е изсъхнал и сниман доста след 10тата минута. Вече е невалиден.

# 416
  • Мнения: 94
Момичета,
Пиша ви, защото ми се случва нещо за първи път и се притесних. ПРМ на 04.03.2024. На 11.03 се видя доминнтен фоликул 13мм в десен яйчник, като пик на LH имах на 21.03, а на 22.03 имах леки болки вдясно (предполагам О).
Днес (предполагаемо 7 дни след О) станах да отида до тоалетната и при избърсване на хартията имаше розово течение, което вече за 2 часа стана кафяво. Сложих ежедневна превръзка и за 2 часа има 7-8 капки кафяво зацапване. Четох в интернет, че имплатационното кървене се случва 10-12 дни след О, а аз съм едва на 7 дни. Ако не е такова зацапване, от какво друго може да е това, знаете ли? Днес трябва да отида да пусна още 2 гена за Тромбофилия и се чудя дали да не пусна и Прогестерон, може ли заради него да зацапва, ако се е получило чудото?
Ходим при репродуктивен лекар, който смята, че нямаме проблем с мъжа ми на първо четене, но ако този месец не се получи естествено, ще правим стимулация на овулацията другия. МЦ ми е редовен на 32 дни, като очаквам следващия на 04/05.04.2024.
Много ви благодаря предварително!

# 417
  • Мнения: 1 327
Сис, изглежда , като имплантационно зацапване, имала съм такова. По принцип имплантацията е от 6-ти до 12 - ти ден. Желая ти успех , дано да се е получило естествено. Можеш да пуснеш кръвен тест, но още е твърде рано, най-рано в понеделник- вторник. Успех!

# 418
  • Мнения: 94
Сис, изглежда , като имплантационно зацапване, имала съм такова. По принцип имплантацията е от 6-ти до 12 - ти ден. Желая ти успех , дано да се е получило естествено. Можеш да пуснеш кръвен тест, но още е твърде рано, най-рано в понеделник- вторник. Успех!
Много благодаря! Не мога да си намеря място от сутринта, по принцип гледам от няколко месеца да не си намирам симптоми, но този това няма как да го пренебрегна. По принцип ни зацапва 2-3 дни преди МЦ, но това път се случва много рано, за да е зацапване, насявам се.
Ще пиша другата седмица какво е станало, за да може да е полезно на някой в моята ситуация за в бъдеще.
Все пак днес ще пусна прогестерон, за да видя как е след О.

# 419
  • Мнения: 48
Здравейте,дами! Искам да ви питам може ли при цикъл 4 дни да сме правили опити за бебе на 4ти ден от цикъла при положение,че нямах вече течение и да е станало бебе от този ден има ли вероятност когато сме в последен ден от цикъла да е имало опит и да е станало чудото защото съм чула,че при последните дни на цикъла може да се зачене ..

Общи условия

Активация на акаунт