"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 63

  • 28 888
  • 758
  •   2
Отговори
# 390
  • Мнения: 776
Аз имах бледа черта на Лейди тест 4 дни преди М. Четири лейди тест направих и един на choice и ЧХГ беше 40.
Но престо не ги харесвам, един месец имах някакви черти, които се оказаха фалшива надежда.
Може О да ти е била по-късно.

# 391
  • Мнения: 149
Този месец засякох овулация с тест лентички,просто се надявам теста да е грешен защото прочетох доста коментари относно Престо които са били  "--" и в последствие се оказва че има бебе.

# 392
  • Мнения: 1 363
bubole4e_me4e за Престо знам, че дава фалшива положителна втора черта, но не съм чела 1-2 дни преди цикъл да е бил фалшиво отрицателен. А и ти казваш, че си имала зацапване преди няколко дни. Няма логика да си имала имплантационно зацапване , а няколко дни след това Престо да е отрицателен. Имай предвид , че може да има и други причини за зацапване, не е само при имплантация. При раничка също може да се случи или по време на овулация.
Вместо да се чудиш пусни един кръвен тест днес.

# 393
  • Мнения: 312
Просто преди закъснение пускайте кръвен, не си струва този тормоз с пикливите.
Този месец засякох овулация с тест лентички,просто се надявам теста да е грешен защото прочетох доста коментари относно Престо които са били  "--" и в последствие се оказва че има бебе.

# 394
  • Мнения: 1 363
За мен домашните тестове не са тормоз, тормоз е, ако не става няколко месеца и да се бодеш всеки месец на кръвен тест само, за да провериш дали може да си бременна. И като видиш 1-2 отрицателни теста ти се променя мисленето. Най-добре е да се чака закъснение и тогава да се прави домашен тест. Рядко се случва да даде грешен резултат след закъснение на цикъла.

# 395
  • Мнения: 133
Преди около месец си направих тест Престо 2 дни преди МЦ и показа категоричо отрицателен резултат и след 3 дни ми дойде МЦ - беше верен резултатът при мен.

# 396
  • Мнения: 89
Помогнете . Имах инсеминация на 17.03 , овулацията си я усетих тогава и на другия ден  също имах болки,днес отрицателен уринен Клиър лентичка и Фърст Респонсе ,също си направих вчера уринен пак лента в 2 капки кръв и е урина уж нали в кръвта има повече чхг и отрицателен.Спрях Аспирина  снощи ,останах само на фолиева и Циклогест. Според вас да ида ли на кръвен?

# 397
  • Мнения: 5


Здравейте, дами!
Утре ми е очакван МЦ, но изгледи да се появи- нямам.
Последен: 26.02
Сравнително редовно. Между 30 и 32 дни.
На преглед бях на 9.3 и лекарката ми каза: овулация след 3-4 дни( около 12-13).
С лентички пика беше точно в понеделник вечерта.
Следващата седмица имах обичайните ПМС. Преди менструация имам зацапване ден- два преди това, а сега го няма. Имам някакви усещания, лека болка, крампи и ала бала, но не и обичайната болка.
Направих една лентичка с 1 урина. Веднага се появи, направих в :56 и си казах, че ще погледна в :00, е погледнах в :58 и беше там, розова, нямам нужда да се взирам и заничам, виждам я с просто око.
Моля, според вас , накъде ?! 😃
Вие сте сила !

# 398
  • Мнения: 16
Здравейте  момичета,
при мен проблема е следния. Последната М беше на 27.02 - нормална, всичко си беше наред. Овулация потвърдена от гинеколог - 09.03.2024.
Трябваше да ми дойде реално на 27.03 (вчера), но, голямо но - на 24 вечерта след 9(неделя) , имах 1-2 капки розово. На 25 си ме зацапваше през целия ден, като време на време имаше много, много тъмно червено на цвят кръв. На следващия ден едвам едвам кафеникаво и вчера ( на 27-ми) към обяд изчезна ... Пуф ... няма я. Тест правих тази сутрин - не видях втора черта, хвърлих го на масата и излязох за работа.
Не знам какво да мисля ... Температура телесна имах 3 поредни дни по 37.2. Пишкам много често ( чак на мен ми става досадно) Сутрин съм гладна ( а не закусвам попринцип), чакам да стане 14:00, за да обядвам. Емоционална съм,гърдите ме болят острани... Има ли някакъв шанс според вас да съм бременна и на какво може да се дължи това зацапване вместо М?

Последна редакция: чт, 28 мар 2024, 10:51 от А. Виткова 711993

# 399
  • Мнения: 106


Здравейте, дами!
Утре ми е очакван МЦ, но изгледи да се появи- нямам.
Последен: 26.02
Сравнително редовно. Между 30 и 32 дни.
На преглед бях на 9.3 и лекарката ми каза: овулация след 3-4 дни( около 12-13).
С лентички пика беше точно в понеделник вечерта.
Следващата седмица имах обичайните ПМС. Преди менструация имам зацапване ден- два преди това, а сега го няма. Имам някакви усещания, лека болка, крампи и ала бала, но не и обичайната болка.
Направих една лентичка с 1 урина. Веднага се появи, направих в :56 и си казах, че ще погледна в :00, е погледнах в :58 и беше там, розова, нямам нужда да се взирам и заничам, виждам я с просто око.
Моля, според вас , накъде ?! 😃
Вие сте сила !
Позитивен е, за всеки случай - утре може да направите още един, за да видите дали става по-тъмна. След 10 дни отидете на лекар.

# 400
  • Мнения: 4 896
Развитието на бременността не се следи по това колко в тъмна линията. Не стресирайте дамата.

# 401
  • Мнения: 5
Здравейте,преди два дена имах положителен тест пиклив ,и положителен кръвен 31.5 ,имах зацапване ,след 48 часа тоест днес е паднало на 18 ,а сутринта си направих още един пиклив който беше положителен,а той нали отчита над 25 единици,объркана съм ,бях си записала час за гинеколог за другата седмица ...вие какво мислите

# 402
  • Мнения: 1 363
Запишете си час веднага. Щом ЧХГ пада може би имате нужда от прогестеронов препарат. Другият вариант е да продължава да пада, защото е биохимична бременност. Но не бих чакала до другата седмица.
Не знам, като падне наполовина дали може да се направи нещо. Нека по-опитните дами да кажат.

Последна редакция: чт, 28 мар 2024, 12:40 от Bibi85

# 403
  • Мнения: 38
Момичета, според вас може ли да има бременност без да болят ужасно много гърдите ? Чисто информативно ..

# 404
  • Мнения: 106
Развитието на бременността не се следи по това колко в тъмна линията. Не стресирайте дамата.
Извинете, но не стресирам дамата, ако бях - щях да и кажа да направи кръвен.
Чертата е бледа, няма нищо стресиращо в това да повтори теста, за да стане по-тъмна.

Общи условия

Активация на акаунт