Имам две чарти ама ми казват че не съм бремена

  • 2 546
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11
Здравейте, имам два теста по две бледи черти .
Също така направих чхг което е 2.81..  Гинеколога ми каза че имам киста и се чудя дали резултат на уринарен тест се влияе от нея? Според вас?

# 16
  • Мнения: 11
Здравейте и аз да се включа с моята история..

На 14.02 правихме бебе и за наше щастие стана от Първият път- на 25.02 трябваше да ми дойде месечен цикъл който така и не дойде и на следващият ден 26.02 направих 3 теста които бяха позитивни. Та така тук започва кашата .. След 2 седмици ходих на лекар там също направиха тест с урина и беше пак положителен след което ме прегледа с вагинален Ехограф и каза че не вижда нищо но може да е много рано и да ида другата седмица пак .. така и направих отидох пак и отново нищо не видя, няма сакче няма бременност,  при което каза че може да е извън маточна бременност и да пусна кръвен тест.
Пуснах кръвният тест и днес преди да излязат резултатите прокървях , при което веднага отидох пак при лекаря си и той ми каза че по техни изчисления трябва да съм в 7 г.с  а ЧХГ-то ми е 364. Прегледа ме видя някаква точица в матката но не е сигорен дали това е зародиш. Попитах го какво следва сега и той каза че явно правя спонтанен аборт и да си чакам. Утре ще пусна пак Кръвен Тест да видя дали ЧХГ-то спада или се покачва но кървенето вече си е като цикъл и незнам какво се случва, много съм объркана ако някой е имал подобен случай моля да сподели че незнам какво да си мисля .. губя ли бебето или.. ?

# 17
  • София
  • Мнения: 1 154
Мисля си, че трябва да смените лекаря.

# 18
  • Мнения: 11
Мисля си, че трябва да смените лекаря.



Здравей честно казано до сега съм била доволна от него един от най-добрите е в нашият град изкарах 2 сполучливи бременности при него .. странното е че, този път и той незнае какво се случва .. а и на Вторият предглед ме прегледа неговият колега  при което каза че и той вижда някаква точка в матката но, и той не знае какво е ..

Последна редакция: сб, 16 мар 2024, 20:18 от Роситуууу

# 19
  • Мнения: 11
Другото което е кървенето продължава, пуснах кръвен и понеделник ще излязат резултатите .. направих и още един тест в къщи и той позитивен но с по бледа втора черта, оффф вече незнам какво се случва ..
Възможно ли е въпреки ниските стойности от ЧХГ-то и кървенето , бебето да се задържи ?

Общи условия

Активация на акаунт