Гримиране - идеи и техники. Тема №89

  • 24 658
  • 275
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 304
Добро утро и спорна седмица, момичета.
Днес в оранжево - жълти тонове.

Последна редакция: пн, 22 апр 2024, 18:51 от Lioness77

# 211
  • Мнения: 427
Благодаря за мнението, Мазикен! И аз, като че ли взех да им свиквам, че и да ги харесвам, даже. Но, да, доста са твърди и боцкат. Определено Сигма повече ми харесва, Екотулс също. Може би, предпочитам по - меките четки.

# 212
  • Варна
  • Мнения: 1 774
Здравейте, аз с въпрос. Имам една пудра, която не знам как да ползвам, дали самостоятелно или като последна стъпка. С две думи ми трябват разяснения.
 Dior Capture Totale Poudre libre  loose powder.

# 213
  • Мнения: 22 995
Може и по двата начина, зависи какво се цели.Като бързам мацвам такава пудра-леко да матира и поизравни тена( ако има цвят), иначе последна стъпка.

# 214
  • Мнения: 7 597
А винаги бих ползвала като последна стъпка.

# 215
  • Бостън
  • Мнения: 13 529
As a finishing touch to perfect longer-lasting makeup, Capture Totale Loose Powder recreates the radiance and perfection of a vibrant and youthful complexion. It delivers a triple action: corrects, evens out skin texture and illuminates the complexion.
https://shop-beauty.dior.om/products/capture-totale-perfection-y … ance-loose-powder

# 216
  • Мнения: 1 304
Добро утро в петък, момичета .
Да попитам, какви червила предпочитате-матови или хидратиращи?
Аз харесвам и двата вида, но хидратиращите и по-лекия мат сякаш взимат превес.

Последна редакция: пт, 26 апр 2024, 19:58 от Lioness77

# 217
  • Мнения: 26
Добро утро! Прекрасен грим. Предпочитам хидратиращи червила или гласове.

# 218
  • Мнения: 1 304
Vils_7 благодаря.Опитвала съм да слагам гланц върху матово червило, малко да омекотя ефекта от изсушаването, ама не. Става ми лепкаво и "тежко" на устните. Може би слагам повече, но и малко съм слагала и ефекта е същия. Явно двете консистенции много не си пасват.

# 219
  • Мнения: 26
Много рядко ползвам матови червила, но когато сложа безцветен балсам за устни и отгоре нанеса червилото стои добре.

# 220
  • София
  • Мнения: 9 489
Предпочитам матовите да са хидратиращи най-добре! Simple Smile

Лъвице, радвам се да те видя! Отдавна не бях те засичала. Hug

На летището в София и на връщане от дългото пътуване си взех нови, стари любимци!
Сенките в бурканче на Шанел! Много харесвам формулата им и се мажат като масло!
Моите цветове са 840 - PATINE BRONZE и 804 - SCINTILLANCE
Бронзовата патина е много красива на живо!

# 221
  • Мнения: 22 995
Много са хубави, Копче.
Предпочитам гланцове или полуматови, защото ми се изсушават устните.

# 222
  • София
  • Мнения: 4 321
Тези сенки на Шанел и аз много ги харесвам.
Предпочитам хидратиращи червила. Отдавна не съм използвала наистина матови. Имам едно, което е много въздушно и хидратиращо матово на Peripera, което харесвам.

# 223
  • Мнения: 31 226
Страхотни са сенките на Шанел в бурканче, но трябва да се използват бързо, защото съхнат.

# 224
  • Бостън
  • Мнения: 13 529
Ползвам всякакави червила, матови най-вече есента и през зимата. Слагам ги върху база за устни (класиката на МАС) или върху нощна маска за устни/вазелин, до което стигна първо.

Разбира се, от матово до матово може да има огромна разлика. Най-сухи са ми течните матови, но и от стандартните гилзи има по-леки и по-брутални. Най-комфортният "мат" от тeзи, които имам са тези на Шарлът Тилбъри.
https://www.charlottetilbury.com/us/products/makeup/lips/lipstick/matte

Общи условия

Активация на акаунт