Боя за коса - Blond53 - Клуб на блондинките

  • 7 825
  • 142
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 282
Нямам идея за конкретната боя. Ако има слагана боя с 6 номер, има вероятност ако сложите 7 мица естествения корен да изсветлее повече от бодисаното с 6 ца. На русите дължини пък подизирам, че русото ще продължи да избива след около седмица или 10 дена след боядисването.

# 16
  • София
  • Мнения: 38 552
Аз продължавам да държа на Лорвен. Каквото е в каталога - това се получава. Но да се има предвид, че аз не мърдам много от русото. Примерно зимата взимам 9 ки, лятото 10 ки. И ми покрива бялата коса. Е, поне за 3-4 седмици...

# 17
  • Мнения: 2 149
И аз съм супер доволна от Лорвен, правя се с 12/81, мия с безсулфатен шампоан, косата ми няма нужда от матиране, държи си цвета 1 месец👍

# 18
  • Мнения: 5 282
И аз съм с Лорвен от известно време. Не матирам отдавна, нямам време да се занимавам.
Харесах си 8.0, меша я с по-светла, ама не помня номера 😁

# 19
  • Мнения: 96
Бихте ли споделили от къде купувате Лорвен?

# 20
  • Мнения: 5 282
Аз от физически магазин в нашия град.

# 21
  • София
  • Мнения: 38 552
Онлайн или от магазин. Аз лично в София съм открила 3 магазина - в Мол Сердика, на Графа на площад Славейков и един в Дружба 2.

# 22
  • София
  • Мнения: 718
Здравейте! От известно време имам проблем с белене и сърбеж на рани по скалпа, след изрусяване. Ще се радвам, ако можете да ми помогнете със съвети за шампоан или някакви други средства за лечение.

# 23
  • София
  • Мнения: 38 552
Изрусяване с какво? Блондорът на прах влияе зле на много хора и по принцип не се маже на скалпа. Питайте в аптеките за успокояващ шампоан и балсам. Клоран ми се върти като марка...

# 24
  • София
  • Мнения: 718
Ходя на фризьор, мисля че се води "изсветляваща пудра" и ми го маже директно на скалпа. Ще погледна този Клоран, за който казвате.

# 25
  • София
  • Мнения: 38 552
Тази фризьорка е луда. Това не се прави.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 161
Ходя на фризьор, мисля че се води "изсветляваща пудра" и ми го маже директно на скалпа. Ще погледна този Клоран, за който казвате.

Тази фризьорка ви изгаря кожата на скалпа.....безумно.
Намажете си скалпа с алое вера + масло от жожоба + бадемово масло. Също и рициновото масло е добро за скалпа.
Шампоан бих препоръчала някакъв за чувствителен скалп, поне докато е раздразнена кожата на главата.
И моят съвет е смененте фризьора докато още не е почнала да ви се къса косата...

# 27
  • София
  • Мнения: 718
Благодаря Ви за съветите. Веднага се заемам да търся продуктите. Фризьорката ми каза, че това се получава заради пренасищане на амонак на скалпа, аз от години се изрусявам, но такова нещо не е имало. Иначе преди не изрусявах корените толкова често, доста рядко беше. Но откакто решихме да изрусяваме корените редовно, се получи това нещо.

# 28
  • София
  • Мнения: 38 552
В последните години съм изгледала 1000 клипа от 100 колориста. Никой, ама никой не слага пудра при корените.
Аз лично съм против използването на пудра въобще, освен ако не се цели някакво турбо бяло русо. Или при резки промени от типа на боядисана черна коса към русо.

# 29
  • Мнения: 2 706
Момичета, имате ли отзиви за този тонер? Искам да тонирам руси кичури, евентуално перления съм харесала.


И да питам тези от вас, които са с кичури, колко често ходите на тониране, защото аз два месеца след като ми ги направи отидох и не знам дали не е много скоро, тъй като все пак си има оксидант към тези тонери и се чудя дали да не почакам повече следващия път или да пробвам този тонер вкъщи.

Общи условия

Активация на акаунт