Борбата с рака на гърдата - духовно оцеляване, физическо преодоляване 83

  • 36 917
  • 775
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 628
Според вас дали е удачно да направя BRCA тест? Мисля го, мисля го и не знам. Някой правил BrCA?

# 46
  • Мнения: 2 639
Благодаря на всички, които ми отговориха. За съжаление, но и за огромна радост, не можех да отложа пътуването
Редактирано: по съвет на съфорумка изтрих споделеното, май е по-добре така. Благодаря на всички, които ме разбраха и се зарадваха за нас! Heart

Последна редакция: вт, 09 яну 2024, 17:17 от Opossum

# 47
  • Русе
  • Мнения: 7 801
Поздравления, Опосумче. Да расте здрава и спокойна, а ти бързо да оздравяваш, че да се радвате една на друга дълги години!

Моя приятелка е по този път в момента и знам какъв е зор. Дано бързо оправите док.

# 48
  • Мнения: 502
О, колко хубаво! Да ви е здрава и много да ви радва! Да ти дава криле да се справиш с трудните моменти! Струва ми се, че забавяне от 2-3 седмици едва ли ще е толкова фатално. Все пак вече си минала 5 вливки. Във всеки, случай рискът си заслужава и не е въпрос на каприз.

Последна редакция: вт, 09 яну 2024, 13:49 от Корен

# 49
  • Мнения: 628
Господи, честита радост Опосум...
Всичко ще се нареди. Всичко.  🙏

# 50
  • Мнения: 8 143
Опосумче, честито! Много щастие с малката прелест!
Чуй се с онколога, най-добре може да ти каже какво е редно да се направи в този случай. Може и да решат да направят една вливка повече, ако е голямо разстоянието между първите две, но това си е лекарска преценка спрямо състоянието и последователността.

# 51
  • Северозапада
  • Мнения: 5 482
Поздравления, Опосум! Желая ви здраве и много щастливи години!

# 52
  • Мнения: 564
Опосум,
Благословена да е малката душица! Hands Pray Да ви е пълна къщата с щастие хубави мигове!
Мисля си: Колко бързо се сменят приоритетите човешки! Понякога човек е в дупка, но винаги има един слънчев лъч, за който да се хванеш и да изкатериш дупката!
Когато мен ме диагностицираха, много често си преповтарях едно много любимо мое стихотворение на Дамян Дамянов. Даже и тук съм го цитирала, мисля.
Твоето малко чудо е точно тази стълбичка, точно твоят лъч и твоят път. Пожелавам само хубави емоции по този път Blue Heart

Скрит текст:
Когато си на дъното на пъкъла,
Когато си най-тъжен, най-злочест,
От парещите въглени на мъката
Си направи сам стълба и излез.
Когато от безпътица премазан си
И си зазидан в четири стени ,
От всички свои пътища прерязани
Нов път си направи и пак тръгни.
Света когато мръкне пред очите ти
И притъмнее в тези две очи ,
Сам слънце си създай и от лъчите му
С последния до него се качи .
Трънлив и сляп е на живота ребуса ,
На кръст разпъва нашите души …
Загубил всичко , не загубвай себе си ,
Единствено така ще го решиш .

# 53
  • Мнения: 299
Ееее..много яко!  Тая тема с бебето, в тая група точно ...  супер!
Желая от сърце и душа всичко да наред с душичката златна малка!
Ще я оправите схемата с химията някак. Животът е на оърво място.

Последна редакция: вт, 09 яну 2024, 15:09 от malin4e

# 54
  • Добрич
  • Мнения: 5 464
Опосум, ти си благословена! Бог те обича, щом те дарява с това щастие в този момент! Нека расте здрава и обичана малката принцеса.
А за теб, ще се повторя: всичко се нарежда по най-добрия възможен начин. Амин.

# 55
  • Мнения: 397
Опосумке Heart Честито!! Здрава да ви е принцесата и много щастливи дни да има пред вас като едно пълноценно семейство.Flowers Hibiscus

Хайди, много говорихме за brca в миналата тема, разгледай я, бих написала и тук, но е съвсем прясно там и нямам ново за добавяне. Доста момичета сме си правили този тест, някои сме позитивни, а в миналата тема съм посочила начин по-евтино да си го направиш, макар, че вече може и безплатно с направление от онколог

# 56
  • Мнения: 84
Опосумче, поздравления!!! Каква хубава новина в нашата хубава група!

# 57
  • Мнения: 3 983
Опосумче, честито🤗🥰
Пожелавам ти да я видиш омъжена и внуци да гледаш🤗🥰

# 58
  • Мнения: 165
И аз тук, хопа-тропа Blush
Човек малко да се чупи от бг.мама и гледай какви новини хубави се сгушват между нас Heart Eyes
Честита рожба, Опосумче, да расте жива, здрава, права малката принцеса и Бог да е с нея по пътя, и вие около нея с топлина и обич само напред! Нека да е!
Ти си силна Heart Eyes

# 59
  • Северозапада
  • Мнения: 5 482
Днес бях при проф. Тимчева. Каза ми в Майчин дом да си пусна изследванията на BRCA 1 и 2 платено, но май имало вариант и НЗОК да ги плати. След разговора с нея реших да започна лечение в Надежда и днес си дадох документите. Търся начин само да си направя ПЕТ по-скоро, преди да стартира ХТ.
Благодаря на всички за информацията и подкрепата!

Общи условия

Активация на акаунт