И аз за цвят на стени, ама на детската ...

  • 25 920
  • 162
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 6 039
MadGirl, много общо питаш
имаш само едни бели стени, това е като чист бял лист,  има безброй варианти за оцветяването му

избери стил или поне картинка, спри се на някакви цветове за мебелите
кажи какви цветове обичаш по принцип и какви мразиш????

# 91
  • Мнения: 861
Мерси на Малена и Bibi Hug! Още тази седмица ще проверя! Аз искам такива за нашият коридор, че е много дълъг, а не ми се слагат пътеки. Мисля, че ще стане добре с няколко такива кръгли стъпки. Според вас стават ли за коридор ?

# 92
  • Мнения: 6 039
Мерси на Малена и Bibi Hug! Още тази седмица ще проверя! Аз искам такива за нашият коридор, че е много дълъг, а не ми се слагат пътеки. Мисля, че ще стане добре с няколко такива кръгли стъпки. Според вас стават ли за коридор ?

стават, бих подбрала 1 цвят в 2 размера

# 93
  • Мнения: 861
Ще пробвам Heart Eyes

# 94
  • Мнения: 2 323
Oх, аз продължавам да следя темата, но малко ще се забавя със снимките, че не съм разчистила стаята още, има разни временни работи  Embarassed Пък сега майсторихме по другите стаи и подготвяхме ЧРД и .... Embarassed

# 95
  • София
  • Мнения: 2 164
MadGirl, много общо питаш
имаш само едни бели стени, това е като чист бял лист,  има безброй варианти за оцветяването му

избери стил или поне картинка, спри се на някакви цветове за мебелите
кажи какви цветове обичаш по принцип и какви мразиш????

Първо много благодаря за бързия отговор  bouquet.    Лошото е ,че нямам никаква идея за детската  #Crazy( а трябва от другия месец да почнем поне с боядисването). Тази картинка която видях тук много ми хареса, някой знае ли къде мога да разгледам подобни????. Мисля си , първо да се направи картината на стената и после според нейния  фон или преобладаващ цвят да се направят мебелите newsm78  А, кой трябва да я нарисува тази картина, къде да търся??? Луднах вече с това обзавеждане, а това е само детската......... Shocked

# 96
  • Мнения: 6 039
ако успееш да я прожектираш на стената, мисля че ще ти е ужасно лесно да я оцветиш, стига да имаш време и търпение
препоръчвам ти акрилни бои, става лесно, цветовете са плутни и бързо съхнат

иначе картинки има в нета колкото поискаш
може и аз да се поровя за нещо подходящо

# 97
  • Мнения: 6 390
http://kreativni.blog.cz/rubriky/krtecek
тук има шаблони за Къртечек, в ляво менюто като погледнеш, под шаблони / има още доста теми / щракай ги подред, може да намериш нещо което да ти хареса

oshte shabloni
http://translate.google.com/translate?hl=en&sl=de&u=http … %26lr%3D%26sa%3DG

Последна редакция: нд, 11 мар 2007, 16:31 от Eli_cz

# 98
  • Мнения: 858
 Hug bibi страшна се е получила стаята.Любопитна съм подредена да я видя вече.
Malenna имаш уникален талан   bouquet Ще следя темата!Интерестно ми е да видя сегашната стая на малката красива госпожица  Heart Eyes

# 99
  • Мнения: 6 039
нищо особено, някъде имаше снимки, ама къде ли? newsm78 newsm78 newsm78

# 100
  • София
  • Мнения: 2 164
Malenna , Eli_cz Много благодаря за отговорите  bouquet И само едно въпросче Embarassed От къде да намеря "датапроектор"?
Сигурно се продава..ама като цена? newsm78

# 101
  • Мнения: 6 039
е това вече няистина не знам
за жалост Rolling Eyes

# 102
  • Мнения: 858
Malenna ,ти подаде пръст пък ние ръката да ти отхапем. Laughing Ето това е нашата бъдеща детска стая, http://snimka.bg/album.php?album_id=113156  защото в момента е замръзена и си трупаме разни неща в нея .Искам да е интерестна и шарена.Дай идейка,моля  Hug !Този мокет ще го изхвърлям,но за момента е там.

# 103
  • Мнения: 6 039
зависи какво смяташ да правиш, ще остават ли тези мебели и ще добавяш ли още или изцяло ще ги сменяш

и още нещо, доколко си готова да експериментираш

аз лично бих запазаила теси мебели, но бих ги боядисала в цвят, точно това е и стила който гоня за бъдещата стая на малена

за твоето моченце бих ги боядисала в тола резеда

може да се изберат няколко теми
1. морска - бяло, синьо, червено
2. природа - зелена, обранжево, жълта

определено в стаята липсват доста нещаоще етажерки, текстил, топлина, но огато решиш да я реализираш ше стане много хубава

# 104
  • Мнения: 858
Маленна  Hug
Тази идея обмислях 2. природа - зелена, обранжево, жълта
Мислех да сложа на стената някой друг оранжев жираф и зелено крокодилче,шарени възглавнички и да още етажерки за нещицата му.

Общи условия

Активация на акаунт