Нужда от подаръче за детенце....

  • 1 980
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 188
Здравейте.Дъщеричката ми на 10.12 декември има рожден ден,и ми се иска да я зарадвам с нещо дребничко,но нямам възможност да закупя подаръче...
Дали някой няма от своите дечица някоя неотваряна кукличка или нещо за момиченце,което е останало неизползвано и би се разделил с него...

# 1
  • Мнения: 547
Здравейте от кой град сте

# 2
  • Мнения: 8 952
Дайте повече информация - на колко години става детето?
От къде сте?

# 3
  • София
  • Мнения: 575
Ще измислим нещо, пишете по подробно, за да се включат повече хора.

Имате ли нужда от нещо друго?

# 4
  • Мнения: 188
Малката става на 10 годинки и сме от Ловеч.Справяме се с другите неща,ще имам възможност да отделя парички да й взема малка тортичка и почерпка за децата в училище и  за жалост за подарък няма как да отделя,че все пак и сметки имам за обслужване.Живеем на квартира самички

# 5
  • Мнения: 129
Малката става на 10 годинки и сме от Ловеч.Справяме се с другите неща,ще имам възможност да отделя парички да й взема малка тортичка и почерпка за децата в училище и  за жалост за подарък няма как да отделя,че все пак и сметки имам за обслужване.Живеем на квартира самички

Аз съм от Ловеч,изберете подарък на детето от някой наш магазин и ще отида да го купя/платя. Ако искате ми пишете на лично

# 6
  • SF
  • Мнения: 21 226
Браво, Пипи, много си мила!!!! Поздравявам те!

# 7
  • Мнения: 129
За съжаление се оказа,че темата е измама. Жената писа и във фейсбук страницата на ловешките мами.Надявам се никой да не се е подвел и изпратил нещо.

# 8
  • Мнения: 188
За съжаление се оказа,че темата е измама. Жената писа и във фейсбук страницата на ловешките мами.Надявам се никой да не се е подвел и изпратил нещо.
Само искам да кажа,че не съм писала в никаква група.Тази невярна информация преди да я твърдите я проверявайте Simple Smile Няма да тръгна да публикувам в групи където ясно ще се види детето ми ,както и аз,защото и без това се чувствам унизена от положението си Simple Smile Лека вечер

# 9
  • Мнения: 129
Значи някой е откраднал Вашият пост и го е публикувал в групата във фейсбук? Няма да влизам в излишни спорове,всеки може да вярва на каквото прецени. Съвсем чистосърдечно предложих да купя за детето каквото пожелаете,Вие не писахте? Или може би и аз трябваше да предложа да го изпратя с куриер?

# 10
  • Мнения: 19 014
За съжаление се оказа,че темата е измама. Жената писа и във фейсбук страницата на ловешките мами.Надявам се никой да не се е подвел и изпратил нещо.
Само искам да кажа,че не съм писала в никаква група.Тази невярна информация преди да я твърдите я проверявайте Simple Smile Няма да тръгна да публикувам в групи където ясно ще се види детето ми ,както и аз,защото и без това се чувствам унизена от положението си Simple Smile Лека вечер

Като се чувстваш унизена, има вариант да не пускаш периодично теми да ти дадат нещо, но ако не си чак дотам унизена, по-добре се свържи с потребителката да се уговорите. Нали не очакваш тя да ти се моли да подари на детето ти нещо?

Общи условия

Активация на акаунт