Родени през ⛱🐟🦀АВГУСТ 🦀🐟🏖 (Тема 15)

  • 19 285
  • 782
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 2 751
Благодаря за нова тема Кате 💓
Като се заговорихме за зъбки аз да питам ,нормално ли е да никнат само горни зъбки ? На вики май освен предкътници ще избият и горните кучешки ,което е странно ,защото има само долните 2 резеца и толкова,горе са 4 резеца вече

# 2
  • Мнения: 2 797
Кате,благодаря за темичката😍
Минавам да ви кажа,за тези от вас,които ще купуват кухни за децата от понеделник в ЛИДЛ ще пускат техния модел.

# 3
  • Мнения: 3 324
Кате,благодаря за темичката😍
Минавам да ви кажа,за тези от вас,които ще купуват кухни за децата от понеделник в ЛИДЛ ще пускат техния модел.

Ние я взехме преди няколко седмици от Кауфланд да 99лв, но я взехме за каката. Двете кухни са напълно еднакви. Днес почти приключих с подаръците за всички празници за всички деца декември месец.  Остават ми още 1 за малката, 2 за малкия ми племеник, допълнение към подаръка за племенницата ни, на 4 декември сме на рожден ден на друго момиченце и не мога да го измисля още. И леко се разорих. В Озон има доста намаления.

# 4
  • Мнения: 657
Кате, благодаря за темата 🤗 Мило, болибон, благодаря за инфото за кухнята, още се чудя дали да вземем, май има деца, които доста се занимават и сякаш клоня да вземем една пък да видим. Племенникът ми много играеше с магазин и го мисля и това. Ради, нормално-ненормално, няма какво да направиш 🤷‍♀️ Доколкото знам е възможно зъбите да излизат и в различен от стандартния модел ред, важното е, че ще излязат.

# 5
  • Мнения: 3 324
Кате, благодаря за темата 🤗 Мило, болибон, благодаря за инфото за кухнята, още се чудя дали да вземем, май има деца, които доста се занимават и сякаш клоня да вземем една пък да видим. Племенникът ми много играеше с магазин и го мисля и това. Ради, нормално-ненормално, няма какво да направиш 🤷‍♀️ Доколкото знам е възможно зъбите да излизат и в различен от стандартния модел ред, важното е, че ще излязат.
Каката досега не и е обръщала никакво внимание, затова и не сме взели, племенницата ни има и като сме ходили ама грам внимание не и обръщаше. Но последните пъти все там си играе и също като ходихме при едно друго дете. И защото всички знаят, че това и е подаръка за Коледа и подариха микровълнова (нищо, че тази кухня има) и плодове и зеленчуци за РД. Сега ще и вземат и още съдове за готвене. Че сега е сложила в микровълновата в къщата за кукли и само ходи да готви и да храни куклите, има стол за хранене на кукли от онази година. Тази седмица си е вкъщи, защото е болна и това и е голяма занимавка. Добре, че вече си ги и прибира сама, че като почне да играе в детската направо пада бомба. От време на време се ослушва за прибирането ама се се събират по някое време.

# 6
  • Мнения: 657
Любовчето като я гледам, се заиграва само със сортери, другите неща само ги разхвърля, та наистина много си чудя дали у нас да влезе още едно едро нещо. От каката има само фурна, няма дете да е влязло у нас и да не играло с нея, обаче от Любовче внимание 0. Още нещо, което може би ми влияе, майка ми е върло против на момиченца да се взимат кухни, прахосмукачки, перални и ютии, така сме щели да ги обучим от малки на "слугинска" работа. Според нея трябва певече глобуси, самолети, коли, ракети, лекарски и ветеринарни принадлежности. Пуста еманципация 😆 Аз просто искам да се занимава с нещо и да й е любимо 🤷‍♀️

# 7
  • Мнения: 3 324
Аз ги имам тези неща от големите. И колите са на голяма почит и от двете момичета. Прахосмукачки, стирки, ютии, перални и други подобни и аз не желая вкъщи. Сега поръчах от озон един сертер, които в тип конструктор да видим ще се заиграе ли с него, но той е за Коледа. Само тези 110 части малко ме притесняват как ще ги събирам.

# 8
  • Мнения: 1 111
Аз няма да купувам кухня, днес окончателно се отказах. Харесах в чакалнята на лекаря  много готина маса за игра. Дървена, имаше към нея и дървени влакчета и други играчки. Борис веднага се залепи за нея. Намерих я в амазон и мисля да я взема. Мисля че доста време ще играе там.Прахосмучакка ми се вижда безмислено понеже той си играе направо с истинската, и на робота прахосмукачка не прощава и редовно се качва отгоре му. Дано оцелее.

# 9
  • Мнения: 754
Супер тема, благодаря! ❤
 Момичета срам не срам, ще питам. Алекс си смуче пръста.. Отчитам го, като мой провал, но не знам как да се справя. Моля ви, ако някой има методи и идеи, отворена съм за всичко 🥲
Голям проблем ми е, вече не е малък, а продължава за приспиване да го смуче, биба никога не е искал, затова, че изключвам и този метод. Помагайте! 😅

Последна редакция: пт, 17 ное 2023, 14:46 от SecretM0

# 10
  • Мнения: 2 145
Момичета в Емаг има черен петък на pampers, само за това се включвам и да благодаря на Катето за темичката! Heart

# 11
  • Мнения: 2 797
Аз няма да купувам кухня, днес окончателно се отказах. Харесах в чакалнята на лекаря  много готина маса за игра. Дървена, имаше към нея и дървени влакчета и други играчки. Борис веднага се залепи за нея. Намерих я в амазон и мисля да я взема. Мисля че доста време ще играе там.Прахосмучакка ми се вижда безмислено понеже той си играе направо с истинската, и на робота прахосмукачка не прощава и редовно се качва отгоре му. Дано оцелее.
Линк моля като имаш време на масичката☺

# 12
  • Мнения: 856
Благодаря за темата, Кате!
Мони, няма за какво да те е срам, сукателният рефлекс им е най-силното средство за успокояване. На една приятелка детето ѝ започна да си смуче палеца като му махна биберона, а беше на почти две годинки. Има горчив лак, може да пробваш с него.
Момичета, вие използвате ли овлажнител за въздух? Имате ли отзиви за конкретен модел?

# 13
  • Мнения: 1 111
Милото, това е линка към масата.
https://amzn.eu/d/93kdtJy
Дано да съм успяла да го копирам като хората.❤️

# 14
  • Мнения: 3 324
Милото, това е линка към масата.
https://amzn.eu/d/93kdtJy
Дано да съм успяла да го копирам като хората.❤️

Много е хубава. Чак се изкуших да я поръчам и аз, ама наистина вече няма къде да я сложа. ММ като разбере колко нещо съм напазарувала днес ще му стане лошо.

Общи условия

Активация на акаунт