Математически турнири 1-4 клас. Тема №62

  • 48 426
  • 774
  •   3
Отговори
# 765
  • Варна
  • Мнения: 235
Излезнаха задачите и отговорите от ВМС, твърде лесни задачи сякаш, дори детето чак е тръгнало да мисли дали няма скрит подтекст в условията.
Може ли да ми кажете къде да ги видя?

# 766
# 767
  • Мнения: 2 049
И на мен ми се струват по-лесни от предни години за 2 -ри клас , макар че моят син е сгрешил 3 задачи , едната от които е втората . Иначе три път ги бил проверил 😄

# 768
  • Мнения: 27
Излезнаха задачите и отговорите от ВМС, твърде лесни задачи сякаш, дори детето чак е тръгнало да мисли дали няма скрит подтекст в условията.

Къде може да се видят всички резултати от ВМС, трябват ми за област Хасково?

# 769
  • Мнения: 457
Здравейте! Илязло ли е
 класирането за София от Великденското математическо състезание?

# 770
  • Мнения: 27
Здравейте, кога ще излезнат резултатите от финалното състезание на СБНУ?

# 771
  • Мнения: 28
Здравейте, кога ще излезнат резултатите от финалното състезание на СБНУ?
В календара на сайта им прочетох, че на 15.05.2024г. ще публикуват резултатите.

# 772
  • София
  • Мнения: 3 273
За София резултатите от Великденското състезание вече има ли ги? В сайта на училището засега няма, а срокът беше 3.05.

# 773
  • София
  • Мнения: 1 147
За София резултатите от Великденското състезание вече има ли ги? В сайта на училището засега няма, а срокът беше 3.05.
Не знам дали ще ги обявят на сайтовете на училищата, които провеждаха Великденското - по-скоро следете сайта на СМБ-Изток, където трябва да качат обединен протокол с резултатите за София.

# 774
  • Мнения: 16
За София резултатите от Великденското състезание вече има ли ги? В сайта на училището засега няма, а срокът беше 3.05.
Не знам дали ще ги обявят на сайтовете на училищата, които провеждаха Великденското - по-скоро следете сайта на СМБ-Изток, където трябва да качат обединен протокол с резултатите за София.
На сайта на СМБ-Изток качиха протоколи от три от училищата - ПЧМГ, 43 и 108. Чакаме само Питагор.

Последна редакция: ср, 08 май 2024, 16:39 от didomi

Общи условия

Активация на акаунт