цветни лещи на FreshLook или Bausch&Lomb

  • 117 803
  • 793
  •   1
Отговори
# 375
  • софия
  • Мнения: 290
Обезателно ли трябва да ползваме една и съща леща на дадено око? защо,ако ги объркаме се получава някакъв проблем ли?Съществуват ли лещи цвят сиво-син?
за лещи с диоптър има значение , не мога да обясня какво , но има . За просто цветни лещи знам , че няма значение , те и в опаковката не са обозначени. Аз моите ги слагам  без да гледам .  . Така ми каза каза жената в оптиката. Иначе , цветове има всякакви , трябва да прегледаш каталозите и да си харесаш Simple Smile

# 376
  • Мнения: 55
Когата в оптикатаа попитах за цената на една леща ми казаха че са по 40 лв (едната) но така и не разбрах за едномесечни или едногодишни ставаше на въпрос... newsm78 мм искам да попитамм момичетата с повече опит имам кафеви очи и искам да си купя сини лещи   Peace но не толкова светло синьо а нещо по наситено...бихте ли ми предложили нещо(марка, цвят) ?!?  Hug

# 377
  • София
  • Мнения: 1 890
Когата в оптикатаа попитах за цената на една леща ми казаха че са по 40 лв (едната) но така и не разбрах за едномесечни или едногодишни ставаше на въпрос... newsm78 мм искам да попитамм момичетата с повече опит имам кафеви очи и искам да си купя сини лещи   Peace но не толкова светло синьо а нещо по наситено...бихте ли ми предложили нещо(марка, цвят) ?!?  Hug

  Аз имах лилави на Б&Л , много хубав цвят според мен. И аз съм с кафяви очи. Simple Smile Най-добре върви на място и обясни какво търсиш.  Peace

# 378
  • софия
  • Мнения: 290
определено 40 лв е за една леща . Поне аз за толкова купих моите. А за цвят... трябва да си пробваш. Почти всяка оптика предлага мостри. Няма универсален цвят който стой добре на всички . Зависи си от света на окото , на кожата . Трябва да си прецениш кое на теб ти харесва и ти личи . Дори на много малка разлика в цвета на окото , цвета на лещата е различен . Например моите очи не са еднакви . Едното е по- тъмно от другото и с лещите също има разлика.

# 379
  • Мнения: 55
Аз разглеждах точно на Б&Л ...  Peace Mirena80 искам снимки  Hug  Rolling Eyes Виктория* мила ти с какъв цвят лещи си ??  #Crazy

# 380
  • софия
  • Мнения: 290
Моите са зелени . Аз пробвах сини и зелени , щото се колебаех , ама установих ,че зелени  ми отиват повече. И по естествено ми стояха . Aquamarine е цвета на Б&Л

# 381
  • Мнения: 55
Снимчица да имаш  Wink да ти се порадвам  Hug  Rolling Eyes

# 382
# 383
  • София
  • Мнения: 1 890
Аз разглеждах точно на Б&Л ...  Peace Mirena80 искам снимки  Hug  Rolling Eyes Виктория* мила ти с какъв цвят лещи си ??  #Crazy

   Нямаш проблем Simple Smile, само че лаптопът ми е на ремонт, а всички снимки са ми вътре. Ако не си си купила още, като си го взема, ще имаш.  Hug

# 384
  • Мнения: 777
Продавам моите лещи.   Ето линк към обявата да видите как стоят: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=269486.new#new
Ако някой се интересува нека ми пише на лични Simple Smile

Последна редакция: пт, 22 фев 2008, 21:46 от bp78

# 385
  • Мнения: 55
На всички ви стоят срахотно лещите...евала  Hug Grinning bp78 доколкото знам не е хигиенично да се ползват лещите на другите...  Peace

# 386
  • Мнения: 789
Момичета,имам един въпрос за ето това виолетово:



Въпросът ми е покрива ли тъмнокафеви очи?
Благодаря ви предварително за отговорите Hug!

# 387
  • софия
  • Мнения: 290
Mimii снимкатане се вижда. Иначе .. пробвай го . По моите наблюдения лещите си покриват и тъмни и светли очи . Цвета не е еднакав , ама на много от световете става по хубаво с тъмни . Примерно моите лещи ако се вгледаш малко се различават , щото едното ми око си е видимо по светло . Приятеля ми си ги слага и на него не му стояха така добре (той е със светлокафяви очи). 1-во че цвета не е същия и второ в средата му се вижда цвета на окото щото зеницата му е по малка . А моите очи като са тъмни и зеницата се слива , и като сложа лещата няма разлика (дано ме разбрахте какво искам да кажа) . Това го казжам и по повод на притесненията на моми4етата с тъмните очи  ,че в това отношение сме облагодетелствани  Laughing

# 388
  • Стара Загора
  • Мнения: 828
 Simple Smile И аз вчера ходих да пробвам цветни лещи. Пробвах на Б&Л - зелени, сини и сиви. Зелените ми стояха най-добре - пробвах Aquamarine и Emerald. Сивото също стоеше добре, но ми правеше окото доста светло. Тъй като за първи път ще си купувам такива лещи, се спрях на Emerald, защото стоеше по-естествено. После като посвикна малко, ще си купя и сивото - Platinum. В понеделник ще си ги взема и ако незабравя ще пусна снимка.  Hug

# 389
  • софия
  • Мнения: 290
аз гласувам за Aquamarine  Laughing  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт