цветни лещи на FreshLook или Bausch&Lomb

  • 117 858
  • 793
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 689
Качи,качи!
И кажи какъв ти е естествения цвят на очите Wink

# 361
  • Мнения: 148
Аз съм с Adore, италиански. Имат 5 нюанса на синьото, моите са цвят Bi-aqua.


Имам и на Бош енд Ломб тъмнозелени /Aquamarine/, но като качество от Adore съм по-доволна.

Последна редакция: сб, 09 фев 2008, 15:10 от Wildberry

# 362
  • Мнения: 689
Wildberry-много ти отиват!
Имат ли каталог в нета Adore?


# 363
  • Мнения: 148
Аз поне не намирам, и опаковката дори съм изхвърлила, че бях обвинена в плюшкинство съвсем скоро Confused

# 364
  • Мнения: 777
Ето и снимка с моите лещи - естествения ми цвят е кафяв. В действителност обаче цвета не е толкова наситено син. Така е излязъл от светкавицата, тъй като снимката е правена вечер. После ще се снимам на дневна светлина и ще сложа друга снимка.  Wink

# 365
  • Мнения: 148
Да, със светкавица винаги толкова наситени излизат. Моите предишните са такива, на Baush &Laumb
Ето, изрових една снимка

# 366
  • Мнения: 2 673
http://www.anelia-music.com/photos-files/pic25.jpg
ТОзи цвят ми харесва, ...някой може ли да каже сиво ли е? зелено ли  Rolling Eyes Много ненатрапчиво стои някак си Money

# 367
  • Мнения: 689
Ето и снимка с моите лещи - естествения ми цвят е кафяв. В действителност обаче цвета не е толкова наситено син. Така е излязъл от светкавицата, тъй като снимката е правена вечер. После ще се снимам на дневна светлина и ще сложа друга снимка.  Wink

Отвора на зеницата е малък-колко мл.е,прилича на поръчковите лещи Heart Eyes?Много добре ти покриват окото,8,6 ли са?Виждаш ли нормално вечер?

Wildberry-жалко,че нямат нищо в нета..А скъпи ли са?

Кaril-на момичето от снимката много ми приличат на ,,Елеганс,, в сиво.
Някои сини лещи също сивеят,индивидуално е.

# 368
  • Мнения: 777
Ето и снимка с моите лещи - естествения ми цвят е кафяв. В действителност обаче цвета не е толкова наситено син. Така е излязъл от светкавицата, тъй като снимката е правена вечер. После ще се снимам на дневна светлина и ще сложа друга снимка.  Wink

Отвора на зеницата е малък-колко мл.е,прилича на поръчковите лещи Heart Eyes?Много добре ти покриват окото,8,6 ли са?Виждаш ли нормално вечер?

Wildberry-жалко,че нямат нищо в нета..А скъпи ли са?

Кaril-на момичето от снимката много ми приличат на ,,Елеганс,, в сиво.
Някои сини лещи също сивеят,индивидуално е.
Отвора е 8,7 мм, диаметъра е 14 мм, но като цяло седят доста по-добре от предните, които имах въпреки че и те бяха със същите мерки. Просто лещите на Б&Л имат оцветяване което е по-близко до диаметъра на моя ирис. Оцветяването започва по-навътре ( с по-малък диаметър е) а не от самия ръб на лещата, докато предните ми лещи оцветяването беше с по-голям диаметър. Предните ми бяха сиви, но стояха доста изкуствено и от километри си личеше, че са лещи. Ето и снимка на тях:

# 369
  • Мнения: 777
Да, със светкавица винаги толкова наситени излизат. Моите предишните са такива, на Baush &Laumb
Ето, изрових една снимка
Wildberry, кажи ми кой точно цвят са твоите на Б&Л ? Естествения ти цвят кафяв ли е?

# 370
  • Мнения: 148
Water Lily , 100 лв. са.
Мен ме впечатли разнообразието от нюанси, залитнах по едни сиви, но нямаше с диоптър.
Сега смятам да си взема цвят мед, но чакам да доставят.

Кaril, на Анелия лещите  се водят тъмносиви и според мен са поръчкови.

bp78, цветът е топаз, а очите са ми кафяви.

Последна редакция: сб, 09 фев 2008, 16:14 от Wildberry

# 371
  • Мнения: 12


 Wink И аз искам да си купя, затова ще следя темата  Wink
Някой ще спомене ли нещо за цени  newsm78
Е , хубава работа , искаш , а още не си ме посетила в Ситито  Mr. Green
Сега прИмоция
Бауш - 61.20 за комплект
Фреш Лук - 68 за комплект

Цените са същите , дори и да има дпт
извинявам се ама дали е още в сила тази оферта и гаде в ситито се намира магазина. Много искам да си взема, но само си чета и не намирам кураж. Благодаря предварително!

# 372
  • Мнения: 619
Преди една година е била в сила Wink

# 373
  • Мнения: 12
Една мама ме посъветва да си купя едномесечни, да ми мине мерака. От къде мога да си ги купя и каква е цената им. Благодаря ви! Като прочертох всички теми за лещите останах с впечатление че са до 20лв и двете едномесечни цветни лещи или пак не съм разбрала Embarassed

# 374
  • Мнения: 1 536
Обезателно ли трябва да ползваме една и съща леща на дадено око? защо,ако ги объркаме се получава някакъв проблем ли?Съществуват ли лещи цвят сиво-син?

Общи условия

Активация на акаунт