Политиката в България - Тема 5

  • 490 979
  • 18 099
  •   2
Отговори
# 12 615
  • Мнения: 5 657
Бойко Борисов всъщност, с усмивка на котарак, изял канарче, доста похвали всички НЕпартньори: ХИ, АВ, КП и ген. Атанасов. Каза, че са работили много добре по различни каузи в полза на България и той никога няма да каже нищо лошо за тях 🙂

Честно казано аз да се усмихва отдавна не съм го виждала, а ако не друго не успява да си скрие настроението.

# 12 616
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Ама нали не могат едновременно да заемат повече държавни служби, нали ЕЦБ е против... Сега ще им пазят топлите местенца, защото никой не се навива да си съсипва привилегиите.

Такива са неможачи всички. Като КС им отмени всичко ще е голям майтап. Забатачват още повече нещата.

# 12 617
  • Мнения: 18 372
Когато си права - права си. Напоследък не се усмихва, а говори назидателно.
Мириел, това е другият майтап -  КС трябва да се произнесе, че това което са направили да не записват излизаш или не в платен/неплатен отпуск е подсъдно, а те вече правят поправка с което обезсмислят становището на КС.
Сега те като кажат, че акта да не се дава възможност за неплатен отпуск е незакнна, от Парламента ще кажат- да и ние вече я поправихме

# 12 618
  • Мнения: 6 519
И аз да трябва да работя с такива като КП, АВ, ХИ и Ат.А., и аз нямаше да се усмихвам.

# 12 619
  • Мнения: 18 621
И аз да трябва да работя с такива като КП, АВ, ХИ и Ат.А., и аз нямаше да се усмихвам.

Като стана дума, къде са тези видни конституционалисти, не им се чува думата как чудесно е реформирана Конституцията, как сме ликвидирали президентската република?

# 12 620
  • Мнения: 1 015
Тъй като политиците се оказаха в конституционна криза отново се правят промени в 12 без 5. Герб предлагат  - забележете чрез преходно изменение между две комисии - да се включи текст, по смисъла на който ръковидителите на БНБ, Сметна палата и пр. имат право да излизат в неплатен отпуск при ситуация ако станат служебни премиери
https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/gerb-i-dps-speshno- … uzhebniya-premier
Очаква се веднага законопроектът да бъде вкаран и в пленарната зала.

 
и отново -  поправка на поправката на законов акт. Цялото управление"Денков" ще се запомни с това
Вече го вкараха. Ще замитат простотиите, които сътвориха в Конституцията през други закони.
ГЕРБ и ДПС въпреки всичко помагат активно в замитането. Радев ли ще е следващият СМП?

# 12 621
  • Мнения: 5 657
Тъй като политиците се оказаха в конституционна криза отново се правят промени в 12 без 5. Герб предлагат  - забележете чрез преходно изменение между две комисии - да се включи текст, по смисъла на който ръковидителите на БНБ, Сметна палата и пр. имат право да излизат в неплатен отпуск при ситуация ако станат служебни премиери
https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/gerb-i-dps-speshno- … uzhebniya-premier
Очаква се веднага законопроектът да бъде вкаран и в пленарната зала.

 
и отново -  поправка на поправката на законов акт. Цялото управление"Денков" ще се запомни с това
Вече го вкараха. Ще замитат простотиите, които сътвориха в Конституцията през други закони.
ГЕРБ и ДПС въпреки всичко помагат активно в замитането. Радев ли ще е следващият СМП?
Нормално, все пак са част от проблема Stuck Out Tongue

# 12 622
  • Мнения: 18 372
Сега като се замисля - преди няколко дни, когато ген. Атанасов предложи на Герб от трибуната на НС да предложат кандидат-премиер с техния мандат (на ПП-ДБ) падна голям смях в залата

Васиту, да те създадоха част от проблема. Но отново ще оберат позитивите. ХИ и КП се тупаха в гърдите, че едва ли не заради тях са станали промените в Конституцията. Сега Теменужка Петкова ще се яви като спасителка и всички ще се чудим после защо Герб набират популярност? Нищо не костваше на ХИ и НЙ вчера да си признаят грешката и сами  да предложат такава поправка.

# 12 623
  • Мнения: 6 519
Не се сещам тези от ПП-ДБ някога да са признали, че са сгрешили.

# 12 624
  • Мнения: 5 657
Сега като се замисля - преди няколко дни, когато ген. Атанасов предложи на Герб от трибуната на НС да предложат кандидат-премиер с техния мандат (на ПП-ДБ) падна голям смях в залата

Васиту, да те създадоха част от проблема. Но отново ще оберат позитивите. ХИ и КП се тупаха в гърдите, че едва ли не заради тях са станали промените в Конституцията. Сега Теменужка Петкова ще се яви като спасителка и всички ще се чудим после защо Герб набират популярност?
Лорде, като такива евтини циркове минават пред народа, какво да направя аз?
Откакто пиша в темата повтарям едно и също. Оправия няма просто защото сме такива, харесваме това. Даже ще отида още по-далече, средностатистическият българин си е същият като Бойко, във всяко едно отношение, просто мащабът е различен.

# 12 625
  • Мнения: 6 941
Скрит текст:
Тъй като политиците се оказаха в конституционна криза отново се правят промени в 12 без 5. Герб предлагат  - забележете чрез преходно изменение между две комисии - да се включи текст, по смисъла на който ръковидителите на БНБ, Сметна палата и пр. имат право да излизат в неплатен отпуск при ситуация ако станат служебни премиери
https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/gerb-i-dps-speshno- … uzhebniya-premier
Очаква се веднага законопроектът да бъде вкаран и в пленарната зала.

 
и отново -  поправка на поправката на законов акт. Цялото управление"Денков" ще се запомни с това

Лорде, хайде да не бъркаме правителството с Парламента. В случая гафовете са на нормотворческия орган - Народното събрание.
Направо не е истина, толкова юридически немощен и некадърен Парламент не сме имали до сега. Все е имало издънки и изцепки, но това чудо никога не е било.
Ами ако нямаше и поправка на Конституцията НС да продължи работа, какво щяха да правят? Щеше да се изпадне в цайтнот - Президентът да трябва да избира между хора, нямащи право да заемат политически длъжности по закон.

# 12 626
  • Мнения: 1 015
ВасиТу, разбира се, че са част от проблема. Аз никога не съм твърдяла противното. Жалкото е, че ППДБ не се дистанцираха, а заработиха заедно създавайки и задълбочавайки проблемите още и още. Друго се очакваше да правят.  Затова на тях съм по-гневна и от тях съм по-отвратена.

# 12 627
  • Мнения: 550
И аз да трябва да работя с такива като КП, АВ, ХИ и Ат.А., и аз нямаше да се усмихвам.

Като стана дума, къде са тези видни конституционалисти, не им се чува думата как чудесно е реформирана Конституцията, как сме ликвидирали президентската република?
Ицо каза, че не бил предполагал, че ГЕРБ ще свалят правителството. Joy Тъкмо щели да внесат закона да помогнат на президента и видиш ли Бойко провалил всичко. Наглец! Joy
Така го планираха, че сега Росен Желязков ще си назначи 20 министъра от ГЕРБ и ще им разкатаят играта на тия идиоти, нотариусите и пепиевровците ще им се видят феи в сравнение с това какво ги чака...

# 12 628
  • Мнения: 5 657
ВасиТу, разбира се, че са част от проблема. Аз никога не съм твърдяла противното. Жалкото е, че ППДБ не се дистанцираха, а заработиха заедно създавайки и задълбочавайки проблемите още и още. Друго се очакваше да правят.  Затова на тях съм по-гневна и от тях съм по-отвратена.
Да съм честна не знам кое беше правилното решение.
Още от същото -избори, избори избори. И тогава пак щеше да има разочарование.

Mystic, предизборно управление на Борисов ще му трупа повече негативи от позитиви, затова се моли ББ на Радев да избира техен кадър..

# 12 629
  • Мнения: 6 941
Цитат на: Mystiсlink=topic=1603254.msg47820396#msg47820396 date=1711717730
Скрит текст:
И аз да трябва да работя с такива като КП, АВ, ХИ и Ат.А., и аз нямаше да се усмихвам.

Като стана дума, къде са тези видни конституционалисти, не им се чува думата как чудесно е реформирана Конституцията, как сме ликвидирали президентската република?
Ицо каза, че не бил предполагал, че ГЕРБ ще свалят правителството. Joy Тъкмо щели да внесат закона да помогнат на президента и видиш ли Бойко провалил всичко. Наглец! Joy
Така го планираха, че сега Росен Желязков ще си назначи 20 министъра от ГЕРБ и ще им разкатаят играта на тия идиоти, нотариусите и пепиевровците ще им се видят феи в сравнение с това какво ги чака...

Ама как бе, нали Бойко Борисов взе да се моли и кланя на Президента да не назначава Росен Желязков?! Изведнъж реши, че Президента бил много разумен човек. А преди това го хулеше и плюеше.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт