Инвитро/Икси на 40 (и) + Инвитро/Икси с НЯР/ИЯР - тема 21

  • 38 681
  • 782
  •   2
Отговори
# 750
  • Мнения: 115
Jakito999999, разбрахме го посредством изследване на кръв, направено точно заради тежките метали. Бях попаднала на публикация на една дама, която пишеше, че не е имала положителен тест за бременност. Имала завишени стойности на олово и месеца, след изчистване на оловото, забременяла естествено. Обсъдихме го с нашата лекарка и тя каза освен олово да пуснем и живак, за двамата. Ние пуснахме пакет от 24 елемента в Геника (9 от тях са токсични), което определено идва по-добре като цена, отколкото поотделно. Изследването се изпраща в Германия и освен резултатите има и анализ, а към някои и препоръки какво да се приема.
Hanna, как точно ще ги чистим - все още не знаем. Надяваме се скоро да ги обсъдим с нашата лекарка, като междувременно се опитваме да четем с мъжа ми какво би могло да се направи.

# 751
  • Мнения: 503
Чистят се със специфични аминокиселини, които се свързват в тялото и образуват стабилни комплекси ( хелатни комплекси) и се изхвърлят с урината чрез цикъла на уреата ( така се изхвърлят всички аминокиселини като се разграждат и по-точно амоняка от тях отнасяйки със себе си и метала)

PS: Такова упражнение правихме по аналитична химия миналата година и не мога да повярвам, че го изричам точно тук 😂

# 752
  • Мнения: 94
Чувала съм за Зеолита че има тези свойства да пречиства от тежки метали. Абсорбират амоняка, някои органични съединения, радиоактивни елементи  и някои тежки метали – олово, цинк, хром и други.
Има го на прах но трябва да се внимава все пак как и колко се приема както и откъде и как е обработен.
Друг минерал е хумата. Те имат свойствата да свързват определени елементи. Понеже обменят йони с калия и калция и магнезия трябва да се внимава с тях при вътрешен прием.

Последна редакция: чт, 28 мар 2024, 09:05 от varna2020

# 753
  • Мнения: 94
Не знам доколко ще е от помощ но няма да навреди в никакъв случай.Баща ми години наред работи и се пенсионира в завод обработващ олово и други метали.Полагаше им се неограничено количество пектин в бутилки за пиене и кисело мляко.Имам спомен че беше така точно за да не се натрупва олово в кръвта макар че то си е до организъм.

# 754
  • Мнения: 3 137
Др. Сигридов чисти тежки метали с Пектамикс за извеждане на самите метали от организма плюс куркума и черен пипер за противовъзпалително и очистващо действие. Също изписва фибри и пробиотик. Терапията продължава поне 2-3 месеца, тоест изчистването не става бързо

# 755
  • Мнения: 5
Здравейте, момичета! На 41г. съм с АМХ 0.12. На 27.03 имах свеж трансфер на 1 петдневен ембрион, който ембриологът ми го представи като отличен, с клетки А и В. Първоначално бяхме говорили с доктора да бъде ЗЕТ, т.к. през ноември 2023г. имахме неуспешен опит със свеж трансфер. В последния момент прецени, че хормоните са ок за свеж и го направихме.
Това са последните ми изследвания преди пункцията от 20.03, като пункцията беше на 22.03, като имах 3 фоликула, един от които малък.
Според вас прогестеронът не е ли прекалено нисък? Не са ми назначавани изследвания преди трансфера. Поставям Кринон вечер.
Благодаря и пожелавам успех на всички в тази най-смислена борба в живота ❤️

# 756
  • Мнения: 3 210
Трябва да е нисък прогестерона преди пункция. Така, че супер.

Момичета, ще пусна нова тема към 03.04.

# 757
  • Мнения: 115
Благодаря за подкрепата и споделената информация/опит, момичета Simple Smile Ако наистина успеем да се изчистим за 2-3 месеца, би било чудесно. Утре ще се видим с нашата лекарка и ще обсъдим как точно ще процедираме.

Последна редакция: чт, 28 мар 2024, 17:57 от Tanq79

# 758
  • Мнения: 1 113
Др. Сигридов чисти тежки метали с Пектамикс за извеждане на самите метали от организма плюс куркума и черен пипер за противовъзпалително и очистващо действие. Също изписва фибри и пробиотик. Терапията продължава поне 2-3 месеца, тоест изчистването не става бързо
Може ли да се пие без лекарско предписание и без да знаеш че имаш тжкш метали?

# 759
  • Мнения: 3 137
Предполагам, че може, това е ябълков пектин 🙄 Но ако имаш тежки метали трябва да следиш дали си се изчистил. И не мога да кажа как точно се приема - кога и по колко на ден. В темата на Сигридов сигурно има повече инфо

# 760
  • Мнения: 1 113
Предполагам, че може, това е ябълков пектин 🙄 Но ако имаш тежки метали трябва да следиш дали си се изчистил. И не мога да кажа как точно се приема - кога и по колко на ден. В темата на Сигридов сигурно има повече инфо

За бременните жени:
 
Подобрява функциите на плацентата и намалява риска от прееклампсия.
Понижава нивата на стрес върху плода като намалява кортизола.
Подпомага правилното развитие на мозъка на бебето, като подобрява усвояването на Омега-3 DHA и изграждането на милиони допълнителни нервни връзки в мозъка.
Спомага за правилното усвояване на витамините от група В. Щом става и за бременни значи не е опасно. Може да си го поръчам и да го попия както и мъжа ми.

# 761
  • Мнения: 3 137
Да, той Сигридов го изписва и на бременни, защото при тях тежките метали дори да са в реф. стойности, той държи да са пълна нула. Но в неговата тема често много се е  спорило колко е полезно да се чистиш от тежки метали точно докато си бременна, защото всичко минавало през бебето.

# 762
  • Мнения: 1 113
Момичета някоя от вас имала ли е яйцеклетки с гранулирана цитоплазма? Знаете ли причините за това и можеш да се подобри с добавки? Искам мнение от жена минала през същото.

# 763
  • Мнения: 503
Момичета някоя от вас имала ли е яйцеклетки с гранулирана цитоплазма? Знаете ли причините за това и можеш да се подобри с добавки? Искам мнение от жена минала през същото.

Аха, имах една от 4те опита на ЕЦ от всичките изкарани излезе така, ама беше само едната. Естествено, че дори не се оплоди. Понеже беше само една много не се заинтересувах за подобрения, защото аз и без това си пиех една торба добавки вече, но коментарът беше дежурният - лошо качество. Останалите си бяха нормални.

Причините за лошо качество сме ги изброявали много пъти тук и добавките също. Ако обаче всяка една яйцеклетка, която вадите е такава то според мен имате генерален проблем с някои от тези неща:

- Напреднала възраст на клетката и съответно митохондриите, които дават енергия на цялата клетка
- Токсини
- Оксидативен стрес

Толкова най-общо, зад тия трети стоят всичките ни проблеми Simple Smile

# 764
  • Мнения: 1 113
Момичета някоя от вас имала ли е яйцеклетки с гранулирана цитоплазма? Знаете ли причините за това и можеш да се подобри с добавки? Искам мнение от жена минала през същото.

Аха, имах една от 4те опита на ЕЦ от всичките изкарани излезе така, ама беше само едната. Естествено, че дори не се оплоди. Понеже беше само една много не се заинтересувах за подобрения, защото аз и без това си пиех една торба добавки вече, но коментарът беше дежурният - лошо качество. Останалите си бяха нормални.

Причините за лошо качество сме ги изброявали много пъти тук и добавките също. Ако обаче всяка една яйцеклетка, която вадите е такава то според мен имате генерален проблем с някои от тези неща:

- Напреднала възраст на клетката и съответно митохондриите, които дават енергия на цялата клетка
- Токсини
- Оксидативен стрес

Толкова най-общо, зад тия трети стоят всичките ни проблеми Simple Smile

Аз така и не разбрах дали всички са били такива. 16 извадени 8 годни, 6 негодни яйцеклетки заради гранулирана цитоплазма. Ще трябва да питам по подробно дали всичките са били с такава цитоплазма или само 6-те. Първото се изключва при мен за напреднала възраст тъй като съм на 29. Извинявам се че пиша в тази тема, но тук по скоро някой да ми даде отговор. А другите две неща токсини и оксидативен стрес как се разбира дали имаш?

Общи условия

Активация на акаунт