Маса със столове ИЛИ кухненски ъгъл?

  • 15 465
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 406
маса и столове!
имам кухненски ъгъл, който купихме по настояване на съпругът, и 5 години не мога да се насиля да харесам като удобна и практична мебел. до масата трябва да има столове и няма какво да търси човек да полягва, докато се храни... и въобще не е практичен относно сядането на повече хора- този, който е седнал най- далеч от края, вдига всички, като иска да стане... моите приятели всички са с малки деца, които щъкат и имат нужда от наглеждане, та когато дойдат на гости, никой не се бута на ъгъла, защото е неудобно за ставане... направо си го мразя този ъгъл... да не говорим, че е светъл , тоест беше светъл на цвят, а след като малкия го гази и полива вече почти 2 години, се налага да почиствам дамаската всеки месец...

# 16
  • Мнения: 8 505
Зависи колко място имаш-щом е малко-ъгъл.
Много повече ми харесва маса със столове,но в никакъв случай да не са завряни в ъгъла на стаята.

# 17
  • Ruse
  • Мнения: 390
наскоро си направихме кунята и нито за момент несъм се замислила да сложа ъгъл-първо 4е са грозни4ки ами са и неудобни(който седни в средата трябва да дигни вси4ки останали за да стане а със столовите си е 4иста работа  Mr. Green

# 18
  • София
  • Мнения: 676
Маса със столове!

# 19
  • Мнения: 3 640
Още един глас за маса със столове  Peace

# 20
  • Мнения: 11 547
Маса със столове. Peace

# 21
# 22
  • Мнения: 8 917
Grinning Кухненските ъгли са удобни заради малкия размер, но наистина ги правят много грозни.
     Този от твоята снимка е за хол. Малко е големичък като за кухня.
     Аз не съм ползвала ъгъл, но почти всичките ми познати, които имаха, ги смениха с маса и столове, защото им били неудобни за   
     продължително седене.


Е, що да е за хол?Пише си, че е кухненски ъгъл  Thinking

Ние лично също навремето бяхме с кухненски ъгъл. Но при първа възможност го сменихме за маса със столове. По-готино е някак. Другите предимства са ти ги казали..Тия кухненски ъгли, ги правят като кютюци...толкова са тежки и грозни...  Stop


Съгласна съм с това за кухненският ъгъл и затова бих заложила на маса+столове Peace

# 23
  • Мнения: 7 430
Зависи колко място имаш-щом е малко-ъгъл.
Много повече ми харесва маса със столове,но в никакъв случай да не са завряни в ъгъла на стаята.

Peace много точно казано Wink

# 24
  • Мнения: 1 403
Маса със столове  Peace

# 25
  • Мнения: 780
на мен също ми харесва повече маса със столове ноооо
ако наистина ти е много малко мястото мисля че не удачно ни сме пред същата дилема и май  ще си сложим ъгъл накрая Confused

# 26
  • София
  • Мнения: 971
Май само аз ще съм за кухненския ъгъл.

Първо, не е вярно, че маса и столове заемат по-малко място. Няма сравнение за еднакъв брой мяста за сядане просто - ъгълът бие отвсякъде. Освен това кухнята на повечето българки не е само място за хранене по 20 минути на ден, а доста обитаемо място - кафе с приятелки, гледане на телевизия, приказки със семеството - ъгълът определено е по-удобната мебел. Има хубави на мебели Димчев, а в много фирми ще ти направят и мебел по твой дизайн. Не е необходимо да е седемдесетарски стил, може и да е красиво.

# 27
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
аз съм за малко диванче и маса със столове.....ъглите са много грозни.......

# 28
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Сега сме с кухненски ъгъл,но в новата къща ще сме с маса и столови.

Общи условия

Активация на акаунт