Вашето мнение за тези уреди

  • 17 686
  • 119
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 449
Благодаря за снимката, но ми харесва повече обкантено. А и за вратички не става- те трябва все пак да се обкантват.

И за вратички става, има специален алуминиев кант, като в алуминиева рамка. Ако позволява стилът, става много стилно и здраво.

# 76
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Още не съм взела никаква. Много ми се иска да е гранитна, но пък не мис е дават 500-600 лв. Шкафът ми ще е 60 см, така, че  ще е с едно корито , мисля да е кръгла. А ти избра ли, докъде стигна ?
Ние се забавихме , имахме погребение в семейството и не ми беше до кухнята. Но все пак човекът си взе размерите, сега чакаме утре да се обади, след като е изчислил от кое по колко ни трябва и ще ходим на Айсберг във Варна да купуваме материалите.
Дайте малко повече инфо за гранитните мивки- търсих он-лайн магазин за такива с цени, да видя коя бих могла да си позволя, но освен едни много скъпи , други не намерих. Интересуват ме по-скоро на Eurolux цените. Как не ги видях като ходих за абсорбатора, сега пак ще трябва да ходя да питам за тях.

# 77
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Ох, ами значи съм прибързала с изводите, че не ми харесва. Я дайте някоя снимка -общ вид на кухнята, да видя как стои отдалече и как се вписва в пейзажа.

# 78
  • Мнения: 1 449
Там цените са мисля такива като тук http://www.italterm.biz/cl/?cmd=ccdShowP&pid=709, поне на скъпите модели, но незнам дали имат от тези по-евтините. Аз съм си записвала цена на Текно, те нямат обаче с едно корито и на мен не ми вършат работа, защото нямам място за повече. И аз мислих за кръгла мивка, но момичетата тук ме разубедиха - неудобни са за миене на тави. Иначе се спрях на тази
http://www.italterm.biz/cl/?cmd=ccdShowP&pid=406

За шкафчетата трябва да потърся някъде такава снимка.

# 79
  • Мнения: 1 449
Нещо такова са http://www.gidulski.com/kitchen_cherry_inox_bg.html или това http://www.gidulski.com/vacation_homes1_bg.html1 Има уголемен детайл отстрани, долу вдясно

# 80
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Аз нищо не мия на ръка, така че не ми е проблем. Мия само казанчето от хлебопекарната, но то не е голямо и няма да ме затрудни. А освен това искам кръгла за 60см шкаф, не за 45, те са по-големи. Тъкмо ще ми е добре, Но трябва да се съобразя и с отвора за мелачката. Абе то не е една беля... Laughing

# 81
  • Мнения: 1 449
Съвсем нищичко? Ами загоряла тава? Ех, аз ли се вживявам прекалено, но ми се струва че миялната  не  измива на 100 % загорялото

# 82
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Абсолютно нищо (освен въпросното казанче, че на него изрично си пише- да не се слага в маиялна). Загорели тави слагам винаги легнали, не на една страна и ползвам таблетки калгонит на 70 гр- всичко е супер. В много теми съм споменавала,че миялната ми е турско производство-Бломберг, но съм адски доволна. Само дано издържи доста годинки, още е нова- няма 1 година, от май 2006 ми е.

Последна редакция: вт, 06 фев 2007, 22:33 от Джемма

# 83
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Съболезнования Джемма SadАми при нас всичко е поръчано/кухня,спалня,гардероби,нощни шкафчета/Ламината днес се сложи.Боядисвах стени и тавани на целият апартамент с майка ми 3 дни и се чувствам като разглобена отвсякъде ooooh!.Баня и вц са готови отдавна.До края на месеца ще пристигнат поръчаните неща,и после ме чака здраво чистене и живот и здраве ,март сме там Heart EyesТа затова те питах за мивката,че тази седмица вече трябва да я давам на фирмата,но още съм в чуденка,като тайно се надявах ,ти да си си купила вече и да казваш.....Наистина 300-400лв.ми е множко Embarassedтази вечер си преглеждах тефтера ,в който пиша абсолютно всички разходи,и направо глава ме заболя ooooh!,а поне още 5000лв.трябват,за да се довърши всичко Twisted Evil

# 84
  • Мнения: 1 449
Освен да се престраша и да пробвам  Laughing иначе и аз ги слагам легнали, зареждам с Калгонит по всички правила - прах, сол и блясък.

Видя ли кантовете? На стр. 4 останаха

# 85
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Ами да, в общия вид не стоят лошо. Трябва да ги видя на живо като ходим за материали. А за тавите- пробвай, не се прежалвам аз да търкам след като смених малката миялна с голяма. bowuu Евентуално ако е останало малко петънце- то е накиснато чудесно и само с кухненска хартия се избърсва лесно. Peace И аз ползвам отделно сол и гланц, но имам и прах и таблетки, но обикновени, не 3 в 1. Та за загорели слагам таблетка. А иначе- прах и други по-евтини таблетки от Кауфланд. Но дори и стях днес ми се изми тавата чудесно, понеже Калгонитът беше свършил.

# 86
  • Балчик
  • Мнения: 9 220

Благодаря за съболезнованията, загубихме леля, беше на 56 г.
За мивката- направо се двоумя, хем искам гранитна, хем не ми се дават толкова пари, скъпа фурна си издействах и ако кажа, че искам мивка за 500лв ще трябва да купувам нещо по-силно от валериан Laughing Че и батерия за 250 лв съм харесала.Ама няма да е тя, има още една за 180 дето също ми харесва, с изтеглящ душ. Миналата седмица и ние това правихме двамата с мъжа ми- слагахме ламинат и боядисвахме. Къртихме барплота отгоре- не ми харесваше самия плот, сменихме го с пдч. Моята кухня няма да стане до края на месеца най-вероятно, в началото на март ще е.

# 87
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Между другото и аз съм си избрала кухненският смесител да е с изтеглящ душ Heart Eyes,но гледах на форма вита от порядъка на 100тина лева  Rolling Eyes

# 88
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Къде я гледа, на живо или в интернет ?  Аз за сега на живо не съм търсила още, само в нета разглеждам. Като отидем за материалите ще трябва да купим и мивка и батерия. Този, който ще прави кухнята си взе размерите на всички уреди, но иска и мивката да вземем. Явно всичко ще подготви и в нас нищо няма да реже. Защото на майкини кухнята на място изрязваха дупка за плота и мивката. А някой знае ли колко струва дозатора за веро. Спомням си, че майка се отказа от него, защото и казаха около 70 лв. Много искам и такова чудо да си сложа- не обичам шишенца с веро по плота да стърчат.

# 89
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
И за мивката.....най ми харесва като модел,тази,която Мама ТО НИ си е избрала....ама що тъй си избирам и си харесвам все скъпото бееее #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт