Какъв крем за лице използвате? – 24

  • 83 932
  • 694
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 6 303
Търговецът, предлагащ серума не е Емаг, а тази фирма:
Скрит текст:
Според мен няма гаранция, че ще получите оригинален продукт.
Козметика от Емаг съм купувала, но само когато Емаг я предлага. Даже филтрирам винаги продуктите, да ми излизат само такива, независимо дали е козметика или препарат за дома.
Китайска фирма, регистрирана в Париж, с банкова сметка в Ирландия.

# 676
  • Мнения: 1 172
Точно заради това аз не бих поръчала серума от този търговец, освен че и цената е съмнително ниска.
Иначе от Емаг съм купувала Авен, Виши, Биодерма, били са оригинални продукти в срок на годност.

# 677
  • София
  • Мнения: 6 303
И от самия Емаг не бих се доверила за такъв клас козметика. Мед. козметика си я поръчвам от онлайн аптеката. Simple Smile Дори установих, че по-добре от по-скъпа аптека, но с десет мостри на други неща, които мога да ползвам, отколкото с 2лв по-евтино и без нито една мостричка в пратката.
Сори за оф-топика. За мен Емаг е просто платформа за продажба (като olx, напр.).

# 678
  • Мнения: 1 172
Аз също пазарувам от онлайн/физически аптеки. Потребителят пита, споделям опит, конкретно от Емаг като търговец, че нямам издънки. В крайна сметка всеки си решава от къде да пазарува.

# 679
  • Мнения: 264
Аз си купувам козметика от емаг, попадала съм на доста изгодни цени. Последно си поръчах серума на СеРаВе с ретинол лилавия, който е Skin Renewing, че в българска аптека не го намерих. Дойде за десетина дни с дойче пост.

# 680
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 814
Какво впечатление имате от тези серуми?


# 681
  • Мнения: 429
Здравейте, дъщеря ми е на 20 години, като кожата на лицето и е нормална, не е мазна, но има акне. Не е толкова упорито, по скоро няколко пъпки, които са по дълбоки. Ако някой има опит, ще се радвам да споделите продукти, които сте ползвали.

# 682
  • София
  • Мнения: 6 303

Ако правилно го разпознавам по снимката - имам този серум. Не е лош, но зависи за каква кожа ще се ползва - лек е, попива бързо (не е мазен и тежък, няма мазен филм, като повечето продукти на Нивеа). Но, ако го сравнявам с този на Авен, авенскияt мигновено опъва кожата, съвсем друго е усещането! Както и цената. Simple Smile Simple Smile
Този на Нивеа имам (май е по-стара версия):
Скрит текст:

На Cellular серума му се чудех, но имам доста серуми в момента и се отказах. Ако някой ще му е от полза - имам останал валиден талон от dm за Nivea, серията Cellular - 2 продукта на цената на 1. (Аз си взех коректора и дневен крем.)

# 683
  • Сливен
  • Мнения: 4 068
Лита,от първия серум си мацнах на ръката,не е мазен.бързо попи ,с приятен аромат стандартния на Нивея.Ако нямах н-на брой серуми и кремове щях да си го взема.

# 684
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 814
Благодаря за отговора, Аня♥♥♥! Flowers Hibiscus
И аз имам талона от dm, затова и питах за серумите. Mr. Green
А кой е серумът на Авен?
Иначе кожата ми е суха и чувствителна.

# 685
  • София
  • Мнения: 6 303
Това е серумът на Avene. За мен си определено си заслужава парите! Аз съм с чувствителна, мазна кожа + първи бръчки (много сложна комбинация се оказа). Ползвам в момента цялата серия на Avene (серум, дневен, нощен и околоочен), обаче дневният ми идва тежък (иначе и той много хубаво опъва лицето) и няма UV филтър, та трябва допълнително поне още 1 слой да слагам. Затова се лутам още м/у кремовете (и така попаднах на тази тема Grinning), но серумът определено ми е фаворит!

На Nivea Cellular серията имам дневния и нощния крем в сребристо (не розовите с бакучиол / bakuch oil). Нощният ми харесва повече - лек е според мен за нощен крем, леко като мус. Дневният и той ми идва една идея мазничък, но поне има добавен UV филтър. Ето тези са: дневен, нощен.

Последна редакция: ср, 15 май 2024, 16:47 от Аня♥♥♥

# 686
  • Мнения: 2 604
И аз имам опит с дневния крем на Нивея с бакучиол. Лепнеше жестоко и ми правеше кир ефект. Лицето ми изглеждаше доста зле за десетте дни, в които го използвах. За мазна кожа , категорично не.
В момента ползвам само слънцезащитата на Авен B-protect, отскоро слагам и серума с пикногенол на Ординари,това ми е сутрешната грижа.Вместо нощен крем, редувам ретинол 0,2 % на Биотрейд и нощната хидратираща маска на Юриаж.

# 687
  • Мнения: 581
И от самия Емаг не бих се доверила за такъв клас козметика. Мед. козметика си я поръчвам от онлайн аптеката. Simple Smile Дори установих, че по-добре от по-скъпа аптека, но с десет мостри на други неща, които мога да ползвам, отколкото с 2лв по-евтино и без нито една мостричка в пратката.
Сори за оф-топика. За мен Емаг е просто платформа за продажба (като olx, напр.).
Бихте ли споделила от коя онлайн аптека пазарувате, заради мостричките питам Grinning

# 688
  • София
  • Мнения: 6 303
Медея! Препоръчвам ги. Simple Smile Пускат и добри промоции, сега на Avene са с 25%.

От Гален поръчах серума + още нещо имаше, ни мостра, ни брошура дори не бяха сложили.

# 689
  • Мнения: 2 742
Само при мен ли серума на Авен прави кир ефект? Много ли нанасям не знам, но така става при мен

Общи условия

Активация на акаунт